İki aylık evliyim kocamın ailesi bizde yatılı kalmak istiyor

Bu arkadaş şey gibi. Hani sokak röportajlarında soruyorlar ya evine suriyeli alır mısın? Ya da savaşa gider misin? Onlar da tabiii hay hayyy diyorlar. Hadi al deyince de dansöz gibi kıvırıyorlar ya. Aynı öyle fikirleri. Tribün şakşakçısı.

Benzer şeyleri yaşayan biri olarak söyleyeyim Allahtan eşiniz istemiyor . Nerdeyse 10 yıllık evliyim ve evliliğimin 2. Ayı dayıları ailecek yaklaşık 10 gün bizde kalmıştı . Çalışan biriyim . Evimiz gezi merkezi gibi . Ama bu ilk zaman neyse şuanda da aynı ve katlanarak gidiyor . İlk başta hayır diyemeyince hep öyle gidiyor ne yazıkki .

Herkes şehirde yaşamıyor kasaba ,köyde yaşayanların hayatı çok farklı bu sizin hayat tarzı istanbul için geçerli sanki başka yaşam tarzları yokmuş gibi yazmışsınız hayatta fazla birşey görmemiş ve yaşamamışsınız!

Yanıtladığım kişi de köyden kasabadan başka yerde yaşayan yokmuş gibi yazmış fazla takılmayın

Evleneli daha 2 ay olmuş kişiye misafirlik oturmasına bile gelinmez bırak yatıya kalmayı. Eşimin de benim de ailelerimiz farklı şehirlerde yaşıyor. 3 yıllık evliyiz, bir kere bile yatıya kalmaya gelmediler. Eşimin anne babasının evinde yaşıyoruz üstelik yani gelicez kalıcaz deseler gıkımı çıkarmam. Buna rağmen geldiklerinde öğretmenevinde falan kalırlar. Eşinizin ailesi düşünmüyorsa eşiniz tepki göstermek zorunda. Bir şey demiyorsa buradaki sıkıntı eşinizin ailesinde değil.

Ya bana mı abartı geliyor..ilk olarak kesinlikle haklısınız. Ama idare edilemez mı edilebilir bence

Siz yatak odanızı verirdiniz ben siz değilim ve uygulama bu hiçbir zaman tasvip edilecek bir şey değil eşinizle girdiğiniz yatağınızı kimseye açmayın
Ben hiç açmadım yatak odasını ama sizin eviniz 1+1 olduğu için önerdim bunu.Sizin durumunuzda olsam seve seve açardım,gereksiz anlamlar yükleniyorum,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…