İki arada bir derede misali...

Ayy öyle , diyemiyorlar ki balböceği saygıda kusur etti vs... EE sorun ne o zaman diyosun aramadı diyor. Bu mu sorun şimdi?
Benim annemde der nişanlın beni hiç aramıyor sevmedi mi vs. diye , bende mesela işi yoğun anne yok çok seviyor sorunmu edelim şimdi bunu boşver derim hayatta gdipte nişanlıma annem böyle diyor demem, idareci yönüm var her türlü. Babamlada oturup konuştuk , askerde asıl adam olunur, 6ay sonra gelsin bi bak haline , baktın seni üzüyor o zaman atalım dedi.
Yavrum bak beni iyi dinle 14 yillik evli bir kadin olarak bi abla olarak yaziyorum sen bu aileyi cok simartiyosun neden kendinide bu kadar hirpaladigini anlamis degilim gercekten sende kendimi goruyorum benim yaptigim hatalari yapmani istemiyorum
Bence bi dur sakinles gozden gecir hayatini sonuna kadar boylemi yasamak istiyosun , kendinde ogucu hissediyosan devam et ama diger turluyse artik kendini hirpalama ya duzelir ya yollarsin

Yavrum bak beni iyi dinle 14 yillik evli bir kadin olarak bi abla olarak yaziyorum sen bu aileyi cok simartiyosun neden kendinide bu kadar hirpaladigini anlamis degilim gercekten sende kendimi goruyorum benim yaptigim hatalari yapmani istemiyorum
Bence bi dur sakinles gozden gecir hayatini sonuna kadar boylemi yasamak istiyosun , kendinde ogucu hissediyosan devam et ama diger turluyse artik kendini hirpalama ya duzelir ya yollarsin

Yok canım benim, yok tövbe artık hiç bişi yapmıyorum, isteyen istediğini yapsın konuşsun umrumda değil

Aşırı ısrarcıdır kendisi, çok problemli ve alıngandır ama bu hiç birşeyi değiştirmez bardağı kırarsan suyu içemezsin. Nişanlım yanımda dursun beni ezdrmesin başka bişi istemem zaten...
Aynen öyle canım sen nişanlına hep yanında olması gerektiğini aşılayacaksın alttan alttan farketmeden sizin bir aile olduğunuzu ailelere herşeyi yansıtmamanız gerektiğini ve aileler için birbirinizi kırmamanız gerektiğini bunlar gibi şeyler sürekli sözlersen aşina olabilir HoppaAileyi kötülemeden tabi:cool:

Aynen öyle canım sen nişanlına hep yanında olması gerektiğini aşılayacaksın alttan alttan farketmeden sizin bir aile olduğunuzu ailelere herşeyi yansıtmamanız gerektiğini ve aileler için birbirinizi kırmamanız gerektiğini bunlar gibi şeyler sürekli sözlersen aşina olabilir HoppaAileyi kötülemeden tabi:cool:
Aynen canım, en son bunu söyledim gitmeden ama defalarca daha söylemem gerek erkek milleti işte idrak yolları kapalı :KK48:

Senin neden çocuğun olmayacakmış ki

Cok uzgunum ama sanirim bu durum boyle devam edecek. Evlendiginiz de esiniz bir yok der iki yok der ucuncu de annesi doldurur akli karisir yine bi sizi yoklar. Erkek milleti icin anne apayri oluyor biliyorsunuz. Allah hayirli uzun omur versin diyecegim ama kv rahmetli olmadan bu duzensizlik devam eder cunku kvniz vakti zamaninda cok cekti heralde kendi kvsinden kiz nedir gelin nedir pek biliyor gibi durmuyor

Fena pot kırmış ya balbocegi arıyor diye acmıyordum demis bide :KK53: allah sabır versin işin zor bu kadınla

Bu nasil bi kayinvalide yaa.
Allah dusmanimin basina vermesin.

Ve git gide nisanliniz annesinin yaninda saf aliyor.
Dikkat edin.

Bendede benzer bisey olmustu.
Beni aldatmisti ve ben ayrildim o askerdeyken.
Cunku dayanamadim.
Sonra annesi babasi araya girdi
Seni cok seviyor hep senden bahsediyor felanlar.
Affetmedim, daha sonra babasindan bi haber geldi x askerde tufek dayamis basina komutan zor yetismis..diye.
Ben cok kotu oldum ve sonunda baristim.
Sonra yinede cok yiprandim ve nisanlanmadan ayrildim.
Sonradan yavas yavs sezdim ve yine hissediyorumki, o tufk olayi cok haince bi yalandi..

Asker psikologisi felan bos.
Onlarin cani can bizimkisi patlicanmi?
Yazik degilmi bize.
Askerde olmasi seni baglamasin.

Büyüyle müyüyle uğrasan insanlardan hayır gelmez! Net! :KK14: En ufak sorunda Büyü yaptın diyecekler,veya senin aklında yokken ister istemez öyle düşünmeye başlayacaksın ve psikolojin bozulacak.bence iyi düşün bu Evliliği canım,yazından aklı başında birine benziyorsun

Büyüyle müyüyle uğrasan insanlardan hayır gelmez! Net! :KK14: En ufak sorunda Büyü yaptın diyecekler,veya senin aklında yokken ister istemez öyle düşünmeye başlayacaksın ve psikolojin bozulacak.bence iyi düşün bu Evliliği canım,yazından aklı başında birine benziyorsun

Germeye başladı zaten , o zamanlarda ki muhabbet beni daha çok germişti , gece uykularım kaçıyor sabah uyandığımda ise tırnaklarımı etime batırmış halde buluyordum :cry:

X