ihanetin acısı geçer mi?

Hayatimda hic bukadar buyuk bir hayalkirikligi yasamamistim. Cunku inaniyordum ona. Cocuk gibi sevgi bekleyen biriydi. Onu inciten hicbir sey yapmadim. Varligima bu kadar tesekkur ederken meger o sira baskasini da idare ediyormus. Ve kalbim delen sey onunla yatmis olmasi. Bu kadar mi ucuzsun sen bu kadar mi sahip olamiyosun kopasica biyerine!!!! Midem kaldirmiyor dusundukce olecek gibi oluyorum. Affedemiyorum boguluyorum

Ve vazgecti benden. Iki uc gun yazdi etti pismanim herseyi mahvettim ama bi sans ver nolur bize kiyma diye ve sonra ses yok. Yaziklar olsun. Baska bisey demiyorum. Hakkimi asla helal etmiyorum.

Defalarca ayni kisi tarafindan aldatilmis ve affetmis biri olarak soyluorum. aciyi bi kere cek asla affetme. ben bi kez daha kabak gibi ortada birakildim. ama bu sondu. icimde en ufak bisey kalmadi artik eze eze bitirdi. boyle yalanci duzenbazlarin yaptigina maruz kalmak cok aci seni cok iyi anliyorum.

Sikintiyi cozmek yerine uzaklasip o sureyi kendini onun bunun kucagina atarak geciren adam her zaman aynini yapar.

Ve bi skintinizda yok gercekte. sadece reddemeyecegi bi sans yakaladi seni def etti. sozler baglilik hic bi anlami kalmadi.

ben olsam o kıza ulaşıp ona da anlatırdım. o kızı da sizinle aldatmış oluyor aslında. bilmeye hakkı var.

diğer yandan sorunuza cevaben aldatılma acısı asla ama asla geçmiyor! iyi yanı temkinli bir insan haline gelmek, kötü yanı bu durumun zaman zaman paranoyaklığa kadar varması oluyor. hiçbir erkeğe güvenmiyorsunuz zira

her zaman iyi yanından bakmak lazım olayın Allahın sevgili kuluymuşsun ki evlenmeden önce sana bu adamın gerçek yüzünü göstermiş.
evlendikten sonra ve ya çoluk çocuğa karıştıktan sonra böyle bir durum karşına çıksaydı.
işte o zaman unutmak ayrılmak çok daha zor ve düşündürücü olurdu.
şimdi derin bir ohh çekip bu beladan kurtulduğuna şükret.
emin ol karşına iyi ki onunla olmamışım dedirtecek biri çıkacaktır.

Sevinsene işte adamın gerçek yüzünü başında görmüş oldun. Allahın sevdiği kuluymuşsun. Kandırıldığını falanda düşünme o salak kendini kandırır anca

Ben de yaşadım.Acısı mahvetti beni.Boşandım ayrılıklar da yaşamıştım ama çok güvendiğim ihtimal vermediğim masum yüzlü masum tavırlı bir insan bana bu daha tam ayrılmadan (bir aylık bir ayrılıkta senin gibi)sevgisi daha dumanı üstündeyken kalbimin ;başkasıyla paylaşma ;başkasına tercih edilme hissini yaşattı. Bunu da yaşadım...

Hem de yalnız yaşlanacağımı hissettiğim kritik bir dönemde...

Evlendi onla...

Ben de dogru strateji izleyememişim kendimi de suçluyorum....O kız benden çok farklı davranmış.Ben ilgisizliğinden dolayı ayrılıkla tehdit ediyordum onur yapıyordum bu yaşımda; okız herhaliyle kabullenmiş nedense.Bir daha sevdipim birine onur yapmak tövbe.

Sen gençsindir.Kimler kimler olur..Bak ben son aşkın acısıyla yalnız yaşlanıyorum...Onu unatabileceğim biri bile olmayacak belliki...Buyüzden müsterih ol çok şanslısın yaşından dolayı.

Son düzenleme:
Bu mesajlasmayi evlendikten sonra okudugunu hayal et. Belki yardimi olur.

Zaman alıcak, yüreğin yanmaya devam edicek ama elbet bir gün geçicek. Öncelikle sen aynanın karşısına geç ve bak kendine. Bu yapılanı haketmediğini, gözyaşlarını akıttığını ama boş biri için yaptığını gözlerinle kendinde gör. Olabildiğinde dertleş kendinle akıt içinde ne varsa nefret sevgi hırs ihanet her ne varsa o aynanın karşısında bitir ve sonra kendine de ki, ben Allah'ın sevgili kuluymuşum ki bana çok geçmeden o kişinin yüzünü gösterdin. Sağlığımdan kendimden başka değerli hiçbirşey yok bu dünyada diye söyle kendine. Hayat çok kısa eziyet etme kendine bir gün geçicek elbet ama neden o gün bugün olmasın...

Geçer ciddiyim geçer ... Ne kadar o .... yoksunu adam için yas tutabilirsin ? ne kadar süre yıkılmış gezebilirsin ? O hayatına devam ederken sen ölebilir misin ?

Şuan hala gözünün önünde bir perde var o perde kalkacak yavaş yavaş ve sen kuş gibi hafifleyeceksin ... Ve bu perde kalkana kadar bolca sıkılıp bunalacaksın her yalnızlığında bir el alıp kalbini sıkacak ...
Bilmiyorum ama şuan aklıma şu dizeler geldi

bir gün bunalırsan ,
Sakın unutma gökyüzüne bakmayı .
Gökyüzü senindir ,gökyüzü herkesindir ...

Neden surekli sans verdiniz? Keske basinda kestirip atsaydiniz. Aldatan adam karaktersiz adamdir. Yine yapar yine yapar. Allahim bize dayanma gucu versin. Acisi insanin icinden cikmiyor.

Muhatap olmak istemiyorum asla. Oyle sandiginiz gibi masum tipli biri degil. Genc kiz degil, kadin bir de. Yasi buyuk.

Evlenmis olsam ve boyle bisey yasasam yikim olurdu. Ama yine de kalbimin acisini geciremiyorum. O kadar guzel hayallerimiz vardi ki. O kadar seviyor ve inaniyordum ki. Nasil bu kadar igrenc asagilik olabildi

Salla gitsin biraz üzülürsün, ömür boyu rahat edersin... Zira evlensen 80 yaşına da gelsen unutamayacaksın....ihanet ve şiddetin hiç bir şekilde affı olmaz..

Dun arkali onlu 16 sayfa yazdim. Icimdeki herseyi doktum. Bittiginde kalem tutmaktan bilegimi hareket ettiremiyodum artik. Sonra da yirtip attim yazdiklarimi. Biraz iyi geldi. Gecene kadar boyle yapicam. Tesekkur ederim sozlerinize

Tesekkur ederim guzel dizeler icin. Gokyuzune bile basimi kaldirip bakmadim 1 haftadir. Sindiremedim hala olanlari. Ve gercek bir pismanlik bile yok..iki ic gun uc bes kiytirik sozde pismanlik mesaji yazdi. Sonrasi sessizlik. Ve eminim o kadinla konusuyor yeniden. Allaha havale ediyorum. Bana ne yasattiysa aynisini yasamadan olmesin. Hayatinda en guvendigi insan tarafindan siritindan hancerlensin.

Neden surekli sans verdiniz? Keske basinda kestirip atsaydiniz. Aldatan adam karaktersiz adamdir. Yine yapar yine yapar. Allahim bize dayanma gucu versin. Acisi insanin icinden cikmiyor.

Artik sevgi mi dersin senelerin verdigi bi seyle vazgeçememe mi dersin...

Yo. Ustumden yuk kalkmis gibi hissediyorum artik. Benimki ozur bile dilemedi. Oylece def etti hayatindan. Ustelik ciddi bi adim atmisken ben bizim icin. Sadece dedigi su bi baskasi olsa nolur olmasa nolur... Adam rahat... Kaypak...Karaktersiz.

Karakter yoksunlari. Igrenc mahluklar. Omur boyu boyle pislik gibi yasamaya mahkumlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…