ihanetin acısı geçer mi?

papatya cayi

her şeyin hayırlısı..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2016
64
65
kötüyüm. çok kötüyüm. kalbimdeki acı geçmiyor. çok fazla detaya girmeden konuyu anlatmak istiyorum. 7 aylık bir ilişki, ikimiz de 30 yaşın üzerindeyiz ve daha önce evlenmedik. genel anlamda birbirimizle çok uyumlu çok ortak noktası olan bir çifttik. tanıştığımız andan beri evlilik üzerine konuşuyorduk ve o da ben de artık belli bir yaşta olduğumuz için evliliği istiyorduk ve ben sanki ruh eşimi bulmuş gibiydim. o da sürekli aradığımı buldum çok mutluyum çok şanslıyım varlığın için teşekkür ederim deyip duruyordu. bir ara 1 ay kadar bir ayrılığımız oldu. ben bitirmek istedim çünkü o dönem çok ilgisizdi ve bunu hep işine bağlıyordu çok yoğunum vs diye. ben başkası olacagını düşünmedim. genelde paranoyagımdır ama kalbim ona güveniyordu.

neyse sonra geri barıştık ve eskisinden daha mutluyduk. ya da mutluydum diyeyim çünkü çok güzel kandırılıyormuşum. seneye yaza dogru nişan yaparız vs diye konuşuyorduk. ben heyecanla nişanlık alyans vs araştırmaları yapıyorum resimlere bakıyorum. evdekilere soruyorum nişanı nerde yaparız kimler gelir vs derken. geçen hafta yanıma geldi.( ayrı şehirlerdeyiz) herşey güzel mutluyum huzurluyum, içim kıpır kıpır. ne olduysa o gün öğrendim tesadüfen o telefonunu elime aldığımda bir kadınla sevgili gibi yazışmışlar kalpli ikonlar aşkımlar fazla okuyamadım elimden bıçak gibi çekti telefonu. konuşma tarihi de yakın zaman. biz birlikteyken yani. dünya başıma yıkıldı. tarif edemiyorum o anki duygumu. sırf anlatsın diye soğukkanlı davrandım ve eğer herşeyi söylerse affedeceğimi yeter ki açıklamasını istedim. senle küsken oldu falan dedi. tek gecelik bişey dedi. hiçbir değeri yoktu benim için dedi. oysa yazışmalar 1 aydan fazla. aranızda bişey geçti mi dedim önce inkar etti sonra itiraf etti. yatmışlar. beynimden vurulmuş gibi oldum. bir anlık erkeklik içgüdüsüyle oldu dedi o malum kadınlardan dedi hiçbir değeri yok asla dedi klasik sözler. ama bir aydan fazla yazışmışlar gözlerimle gördüm tarihi. bana seni seviyorum yazarken kimbilir ona neler söylüyordu. ben burda onunla hayaller kurarken isteme günü kahvene tuz koyucam derken adi karaktersiz herif hem başkasıyla yatmış hem de sevgili gibi konuşmaya devam etmiş onunla. gözümün içine baka baka. kaldıramıyorum arkadaşlar.içim o kadar acıyor ki. üç gün pişmanlık mesajları yazdı aradı bizi bitirme bana kıyma bir sürü sahtekarca şey zırvaladı. şimdi çıt yok. işte bu kadar değil mi? dünyamı başıma yıktı ve defoldu gitti. bu kadar kolay.

nasıl geçer bu acı geçer mi? iyi ki evlendikten sonra öğrenmedin diyeceksiniz. evet iyi ki. ama şuanda bu acı ciğerimi deliyor sanki. o kadar güzel sevdim ki onu. o kadar çocuk gibiydi ki yanımda. hazmedemiyorum bunu nasıl yapabildi. nasıl bu kadar aşağılık olabildi. kalbimde bir kaya parçası var sanki. paylaşmak istedim sadece okuduğunuz için teşekkür ederim.

Ne acılar geçiyor bu hayatta.Sen geçmesini istediğin sürece geçer.
Uzak şehirlerde 7-8 aylık bir ilişkide zaten birbirinizi yeterince tanıyamazsınız.Ve zaten paylaşımlar olmadığı için sadece telefon internet arkadaşlığı gibi gider.Sevgili olmak farklı bir şey.
1 gecelik,değeri yok... gibi laflar edecek bir zihniyetteki insanla zaten olmamalı.1 aylık ayrılık sürecinde bir başkasını bulanla zaten olmamalı.1 gecelik dediği insanla kalpler duygusal yazışmalar varsa zaten olmamalı.
30 üstüsün diye ille de evleneceksin kim olursa olsun gibi bir düşünceye de kapılma.Önünde uzun bir hayat var.Kendine düzgün paylaşımların olacak birini bul.Zaman çıkarır karşına.Hayatında 7 ay önce olmayan ve uzaktan uzağa görüştüğün bir insanı da bu kadar hayatının merkezine koyma.

Böyle acı ayrılıkların daha kolay unutulacağına inanırım daima.
Sürekli o mesajları gözünün önüne getirirsen soğuman daha kolay olur,emin ol.
Belki biraz uzun sürücek ama gerçekten mutlu oldugunda bu gunleri hatirlamiycaksin bile

öyle mi diyosunuz hep iyi şeyler aklıma geliyor. hayatımda karşıma çıkan ruhuma bu kadar hitap eden tek insandı. hem sevgilim hem canım hem en iyi arkadaşım gibiydi. nasıl tanıyamamışım. nasıl bu kadar çirkin birini saklamış içinde. hazmedemiyorum

işte değmeyecek adamları baş tacı yaparsak sonunda olacağı bu... sonra yenisine gel de güven... doğru düzgün ilişki artık günümüzde cok zor gerçek seven bulmak imkansız. acısı geçecek zamanla ama kısa sürede gerçek yüzünü gördüğün için ve evlenmeden bu hatadan döndüğün için şanslısın bence. Allah yardımcın olsun. kendini başka şeylere ver derim

benim hazmedemediğim şeylerden biri de ben varken onunla tanışması. küs olduğumuz dönemden önce tanışmışlar . bunu kendi araştırmamla buldum. içimdeki fırtınayı tarif edemem. evet hiç tanıyamamışım. ya da tanıdığımı sandığım insanla bu kişinin alakası yok. yaşım yüzünden acele etmek de değil. bu insan o kadar çocuksu ve naif geliyodu ki bana. o kadar bazı yönlerden benziyorduk ki. aradığım kişiyi buldum dedim. onunla hayatımı paylaşmaya hazırdım. nasıl bu kadar hain olabildi. nasıl bu kadar aşağılık biriymiş. nasıl inandırmış. bunu neden yaptı. kabullenemiyorum birtürlü

Bu hayatta herkes herşeyi yapablir.Kimseye çok fazla güvenmemek gerek.Bir de senin onu tanıman için hem süre az hem de uzakta.Sen olumlu gördüğün yönlerini gözünde çok büyütmüş fazla bağlanmışsın o kadar.Hazmedilmeyecek bir durum yok.Evet insan üzülüyor ama senden daha kıymetli değil.

çok doğru söylüyosunuz. sanırım ben yücelttim gözümde. ama hazmedemiyorum içimdeki acıyı durduramıyorum. gözümün içine baka baka gitmiş başkasıyla yatmış. başkasına dokundu ya. sonra da onunla yazışmaya devam etmiş. diğer yanda da ben ona beğendiğim nişanlık resimlerini yolluyodum bu nasıl bu nasıl diye. o bana bişey yolluyodu bunu alalım vs diye. düşündükçe kalbime iğneler batıyor. nasıl bu kadar adi olabilir bir insan. bunu bana niye yaptı. o zaman ayrılsaydı benden. iki gün pişmanlık sözleri şimdi ses seda yok. eminim aynı kadınla devam ediyordur. hakkımı helal etmiyorum iki dünyada da.

Çoluk çocuk yapıp yıllarca aynı yastığa baş koyduğu karısnı aldatıyor insan.Böyleleri için üzülmeye değmez.Yanlış tanımışsın.

Çoluk çocuk yapıp yıllarca aynı yastığa baş koyduğu karısnı aldatıyor insan.Böyleleri için üzülmeye değmez.Yanlış tanımışsın.

peki nasıl geçer? sabahları uyandığımda ilk aklıma gelen bu oluyor. o kadar kötüyüm ki. işyerinde belli etmiyorum çok çaba harcıyorum o zaman daha beter oluyorum. kafamda sürekli sorular. ve pişmanlığı bile gerçek değilmiş. iki gün yazdı sonra arayıp sormadı bile. yazıklar olsun.

Ayrı şehirlerdeydik, istemeye gelmeden 2-3 gün önce bileti ne zamana aldın die aradığımda önce geveledi sonrada başkasıyla birlikteyim dedi. Şoku sen düşün, telefonu kapatıp olduğum yere yığılıp cenaze çıkmışçasına ağladığımı biliyorum. Düşün o bile geçiosa :)

-tek gecelik olup pişman olmada yok düşünsene sevmiş demekki benden vazgeçecek kadar.

Hicbir aci sonsuza dek surmez elbet unutucaksniz. sanslisiniz ki Allah size gercekleri gostermis . ihanete ugramak sizin sucunuz degl.o seviyesizin karakter eksikligidir.pozitf dusunup hayatniza yeni kapilar acmayi deneyin hayata kusup bu sadakatsiz insanin daha cok zamaninizi calmasina izin vermeyn

Ne kadar adi asagilik hain bir varlikmis! Peki ne kadar gecti uzerinden ve siz nasil toparlandiniz? Suanda hayatinizda biri var mi? Biz de daha o gelmeden once isteme ne zaman olur kimler gelir kalabalik olur muyuz vs bunlari konusuyorduk. Meger bu insan demeye dilimin varmadigi sahis ayni anda baskasiylaymis. Allahim kalbim deliniyor cok kotuyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…