İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Kizlar igneli epilasyon fiyatlari ortalams ne kadar? Birde daha onceden lazer uygulanmamis bolgeye yaparlar mi
Daha önce lazer yapılmış bölgelere yapılıyor.Ben epifirst epilasyon merkezine gidiyorum apilus cihaz kullanıyorlar dadikası nakit 2 tl kredi kartı 2.5 tl ama ben paket proğram aldım 600 dakikası nakit 1000 tl

kızlar ben bugün iğneli epi. başladım ben fazla kıllıyım yüzümde çene ve boynumdaki belitgin siyahları aldırdım ve çok acıdı hele boynumdaki kalınlarda daha fazla elektriği verdiğinden gözümden yaş geldi malesef kadın olmak çok zor umarım azalır çektiğim acıya değer buradaki yorumları okudum bazıları ghiç acımıyor demiş çok şaşırdım benim neden acıyor yaaa :KK43:((( neyse işte aslında verdiği acıdaan dolayı başlamadan bıraksam mı diye de düşünmedim değil ama işte bir ümit inşallah biter ve inşallah dayanabilirim o acıya aslında tek bir bölgede çalışırken o bölgenin yavaş yavaş acısı azalıyor fakat farklı farklı yerlerden alınca acıyı daha çok hissettiriyor ben dk sı 1.5 tl ye gidiyoruum

Arkadaslar ben eylülden beri gidiyorum İğneli eilasyona tüm yüz boyun 3 defa geçtik bir kılın üzerinden temmuza kadar bitebilir mi

Merhaba bayanlar size bi sorum olacak. Benim yuzumde sapsari tuyler var esmerim ama kilkoklerim sari. Ben bi ka kere faul bolgemi aldim doktor eldiveniyle. Sonra baktim sari olanlar resmen siyahlasmis. Yayilmis yani kulaklarima dogru. Bi tanede cenemden cektim sari kil simsiyah oldu. Simdi igneliye gitmek istiyorum faul bolgeme sadece siyah olanlara calissin diye. Ama onlari cekerken daha da yayilir mi asagilara sarilar siyahlasir mi? Napiyim ben hic dokunmayim mi yardim edin lutfen :KK43:

Merhaba bayanlar size bi sorum olacak. Benim yuzumde sapsari tuyler var esmerim ama kilkoklerim sari. Ben bi ka kere faul bolgemi aldim doktor eldiveniyle. Sonra baktim sari olanlar resmen siyahlasmis. Yayilmis yani kulaklarima dogru. Bi tanede cenemden cektim sari kil simsiyah oldu. Simdi igneliye gitmek istiyorum faul bolgeme sadece siyah olanlara calissin diye. Ama onlari cekerken daha da yayilir mi asagilara sarilar siyahlasir mi? Napiyim ben hic dokunmayim mi yardim edin lutfen :KK43:
Bence iğneli epilasyon yaptır kurtul gitsin ömürlük sonuçta kıl köküne akım verdiği için dağılma riski yokki

X