İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Bugün ilk kez yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptırdım. Favori bölgesi, elmacık kemiği üstü ve yanak-çene arasındaki bölgeye uyguladı ancak tüm tüylere değil. Çoğu duruyor. Ara ara uygulayacak sanırım. 25 dk sürdü. Şu anda kızarıklıktan çok kabarcık var. Önce madecassol sonra pudra sürmemi önerdi. 1 hafta sonra şu an çıkmamış olan tüyler çıktığında gidicem.
Daha önce yıllarca sir ağda yaptırıyordum tüm yüze. Aslında ilk günler tüysüz ve gerçekten temizlenmiş bir yüzüm oluyordu ancak özellikle favori bölgesindeki kıllar çıkmaya başlarken çok kötü görünüyordu. Bu sebeple kalıcı olarak kurtulmak istedim. Yaptırmışken de tüm yüz olsun istedim. Tek canımı sıkan şey tüm tüylere tek seferde uygulamaması.

Bundan 1 ay once deneme amacli ufak bi bolgeye igneli epilasyon yaptirdim. Aci esigime gore paket alacaktim. Izler 1 ay oldu hala gecmedi. Ufak bi bolge oldugu icin cok uzulucek bir sey yok ama sanirim normal degil bu durum. Normalde bu gecme suresi ne kadar suruyor? Bir de mecidiyekoydeki zeynep hanimi onerir misiniz?

iyileşme süresi bölgelere göre değişiyor göbek bel kollar bu bölgelerin kabukları 3 haftaya kadar sürebiliyor krem kullamak lazım düzenli olarak mediccassol çok iyi geliyor ben çok memnunum

iyileşme süresi bölgelere göre değişiyor göbek bel kollar bu bölgelerin kabukları 3 haftaya kadar sürebiliyor krem kullamak lazım düzenli olarak mediccassol çok iyi geliyor ben çok memnunum

Bana da ayni kremi onerdi. Ben de kullandim hatta ama sorun kabuk degil, kabuk gittikten sonra kalan kirmizimsi morumsu noktalar. Bunlar normal mi?

Hangi bölgene yaptırdın istersen uzmanı bir arayıp sor çünkü bende hiç böyle bişey olmadı ve arkadaşlarimda gidiyor hiç böyle biseyle karşılaşmadık arkadaşlarımda çok memnunlar

Umarim bu durum normaldir yoksa gittigim yeri degistirmem gerekecek

Ben de yıllardır lazer epilasyon yaptırdım yanak,çene ve bıyık bölgesine bıyık bitti sarılar kaldi., ama çene ve yanağı bi türlü bitiremedik, ben de bugunbugün ilk defa iğneli uygulattırdım. Dk sı 1,5 lira, 93 dk surdu ve 200 verdim . iğne ve krem parası da aldılar benden. Dk olayı com saçma bence benim bölgm büyük bi bölge değildi 93 dk nasıl sürdü anlamadım . ayrıca benim söylemediğim yerdeki ince sarı tüyleri de aldı ondan uzun sürdü, oyalandi gibi geldi. Sizler de nasil oluyor merak ettim.4-5 yıldır uğraşıyorum yüzümdeki tüylerle. Artık 1 lira bile zoruma gidiyor. Bakalım sonucu ne olacak? İnşallah bir dahaki seansa gerek kalmadan tamamen biter. Hepimize kolay gelsin.

Kızlar iğneli yaptırırken emla diye bir krem varmış kullanan varsa içeriğini atabilir misiniz ve bu krem pahalı Anestol kullansam olur mu onun yerine

Kızlar iğneli yaptırırken emla diye bir krem varmış kullanan varsa içeriğini atabilir misiniz ve bu krem pahalı Anestol kullansam olur mu onun yerine
ben ikisinide kullandım başta emla aldım emlayı aldığım zamanlar fiyatı 50 tl ydi kullandım ve çok memnun kaldım ama kişiden kişiye değişiyor herhalde bazı yorumları gördüm hiç bir işe yaramadığını söylemişler her eyse bide genellikle yanlış kullanımdan dolayı işe yaramadığını söylüyorlar istenilen bölgeye sürdükten 20 -30 dk sonra etkisi görülüyor 20 dk ve sonrasında uyştuğunu kontrol ederek uyuştuğu zaman iğneli epi gerçekleştirin daha sonra emla 100 tl oldu ve ben artık başka ilaçlar peşine düştüm sonra fiyatı çok uygun olduğu için anestolu aldım yani aklımdanda geçmişti bu fiyyata kesin işe yaramaaz diye öylede oldu anestol daha çok açık yaralar için kullanılıyormuş zaten öyle yani

yani anestol sürünce hiç mi acıyı dindirmedi ben almıştım bile

Merhabalar arkadaşlar ben 1 senedir yüzümdeki tüylere lazer yaptryorum yaklaşık 40 gün önce yaptrdm son lazerimi yüzümde sivilce olduğu için ara vereym ddm iyikidw vermşm arayı bu 40 günde yüzüm ormana döndü çok kötü şuan demek 1 ay gtmeynce tekrar çıkmakla beraber çoğaltıyor çok üzgünüm pskolojim bozuldu dışarı çıkamıyorum çok utanıyorum iğneliyi düşünüyorum yüzümde iz kalırmı dye düşünüyorum bir sürü para verdm birde yzüne iğneli epilasyon yaptranlar lütfen bilgilendrrmisinz ((((( çok kötüyüm

hemen iğneliye başlayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…