İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Bende çok uzmandan duydumbitmesinin uzun sürdüğünü
Esink89 ve Sevo33 size katılıyorum.Nasıl böyle bilgi veriyorlar anlamıyorum.Ya hiç bilmiyorlar konuşuyorlar yada başka maksatları var .Benim yüz bölgem 5 seans oldu herhalde 7 seansta bitecek.Ben 2 - 3 yere danıştım başlamadan önceden hep 7-8 seansları söylediler.Yine bu siteden bir arkadaşın tavsiyesi üzerine şuan gittiğim yere başladım.İnanmamak lazım böyle insanlara.İyi günler dilerim.

Benim 4. seansım ama azalma yok incelme var sadece ve 50 dk çalışıyor her gittiğimde sizce ben kandırılıyormuyum

yani kişinin günahını alamam yanlış olur.benimle aynı sayılırsınız.ben 5 siz 4 seans.benim %70 i bitti zaten .geri kalanlar da hep ince olanlar.yani ben eminim 7 seansta bitecek belki 1 ay sonra filan bir de kontrol ve rütuşa giderim.süre olarak bende de 50-60 dk filan çalışıldı ama ilk seanslarda.sonra 30 dk ya düştü.kıllar azaldı çünkü.

Mrh kizlarr bende yüzüm icin gidiyorum 3oldu tuylerde gozle görülür inceleme var ama azalma yok ben başlarken en az bir sene gidecegimi biliyordumm seansalrin sureside onemli mesala benim bir kere 45 dk surdu ondan sonra 3o 20 arasi bi gittigimde gozu gorunen kalinlari digerinde inceleri aliyorr sık gitmeye calisiyorumm 500 tl odedim denilebilir su ana kadarr gercekten yorucu ama gececegini dusununce devam ediyorumm

Benim 4. seansım ama azalma yok incelme var sadece ve 50 dk çalışıyor her gittiğimde sizce ben kandırılıyormuyum
Benimde incelme var sadece ama seanslar daha kisa ben kisa zamanda fayda görüldüğüne inanmiyorum en fazla kisiler arasi iki seans fark olurr yabi ilk basta tuyleri nasildi oda onemli

DAHA ÖNCELERİ YÜZÜNÜZÜ ALDIRIYOR MUYDUNUZ

Senin yaptırdığın seanslar yarım saati geçmiyorsa dediğin doğrudur BİTMEZ

Mutlaka biter diye bir sey soyleyemezsiniz malesef ki 3 seans cok cok az, insanlar yillarca devam edebiliyor bu igneli epilasyona. Ozellikle kalin ve inatci tuyleri olanlar icin gecerli tabi bu dedigim, digerleri nasildir bilemiyorum.
Hormonal bir durum tabiki lakin kıl köküne elektrik akımı veriliyor

Ya kızlar cok sabirsizsiniz yüz 1srnede rahatliyor kimi 4seans gttim kimi 6seans gttim etkisini görmedim diyosunuz bir iki ay icinde 10kerede gidebilirsiniz bu işlem oyle kisa surede bitecek bi islem değil kimisi de reklam amacli yok nasıl bitmez su uzman iyi falan demesin siz uzmninizdan memnunsaniz isini doğru yaptığından eminseniz devam edin evet 3seansta yuz biraz rahatliyor ama 1 seansiniz 3 seansta tamamlana bilir yani siz 1seansta komple yüzünüzu temizlettiriyo musunuz bence hayr buna göre hesap yapin kızlar yüzün tamami 3defa komple temizlenince daha ince daha seyrek cikmaya başlar bilmiyorum anlata biliyor muyum yani her kılın eşit yanmasi lazim ama biz böyle yapmıyoruz ki bi ayda iki defa 3defa gidiyoruz anca yuzumuzun tamami temizlenmis oluyor hu daha yeni 1seans olmuş oluyor lutfen biraz sabırlı olun 3 4ayda biraz olsun rahatladiginjzi görürsünüz

Evet bizde gidenler ne derse inanıyoruz moralimiz bozuluyor daha bitmedimi benim bitti diyenlere

Aynen canim cok haklısın ben 3aydir gidiyorum ve yeni yeni incelme oldu ayda iki gitmeye basladim artik o bir sefer sayiliyorr ben bir sene diye kendimce düşünüyorum tek tamamen bitsinde

oyy canım benim,bu sayede ne tatlı bir arkadaşım oldu sen de kurtulcaksın inşallah benim gibiii
Mrhb canim nasilsin bundan üç dort ay once sendem yardim almistim hem burdan hem ozeldenn her soruma cvp verip beni rahatlattigin icin cok teşekkür ederimm
Tam lazer e basliyacaktim senin sayende kurtuldumm simdi bitmedi ama baya rahatladim Rabbim seninde gonlune gore versinn

Bu arada bi kuaför salonunda yaptırıyorsan dediğin gerçekten doğru katılıyorum sana
Yarim saati gecmezse diyosunuz. Iki haftada bir, iki saat olarak yaptiriyordum ilk basladigimda; sonradan ayda 1-2 saat olmak uzere nerdeyse bir senedir gidiyorum. Gittigim yer de igneli epilasyon yaptiranlarin cogunun duydugu Istanbul'un en kaliteli yerlerinden biri. Yuzdeki tuylerin kadin psikolojisi uzerindeki etkisi bellidir ve cok ciddi sonuclari olabilir. Insanlari bosuna umutlandirmayin lutfen.

Arkadaslar peki daha once hic islem gormemis tuyler sizce ne kadar surede biter ornegin her hafta yarım saat calisilsa ?

Bende bundan bahsediyordum arkadaşlarla seans konusunda anlaşamadık herhalde

kızarıklarla ilgili sıkıntınız varsa 'desitin'i önerebilirim baya etkili bir krem içinde çinko asit var, ancak yoğun bir krem az az sürmeniz gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…