İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Canm netten nekadar yaz çıkar bilgileri iki şubesi var bn bakırköy e gidiyorum esin hanma ama gerçekten cok iyi son teknoloji apilus kullanıyor kabukları dahaminik ve yaptigi yerlerin tamami kabuk tutmuyo
Ben de oraya gidiyorum canim ama saat ucreti cok fazla geldigi icin daha uygun bi yer ariyodum teşekkürler cevapladigin için

Gittiginiz yerin adresini ve telefon numarasini verebilir misiniz rica etsem
Merhaba sana bir yer önerebilirim Nişantaşı'mda epifirst iğneli epilasyon merkezi var sadece iğneli epilasyon yapıyorlar işinde çok iyi beyaz tenliyim ve cildim çok hassas olmasına rağmen kabuklanma olmadı bende şuanda kampanya yapmışlar 600 dakikası 1000 tl ben sadece genital bölgeme düşünüyordum paket aldım 600 dakikada tüm istemediğim tüylerimden kurtulacam tavsiye ederim

Genital bölge için nereye gidiyorsun? Dakikasını kaça yapıyorlar?
merhabalar şu istenmeyen tüyler her bayanın kabusu Lazer epilasyon bir yere kadar tüyleri bitiriyor ama iğneli epilasyon kesin çözüm bir yer keşfettim Nişantaşı'nda epifirst iğneli epilasyon merkezi kampanya yapmışlar 600 dakikası 1000 tl işinde uzman beyaz tenli ve hassas cilde sahibim tavsiye ederim

Arkadaşlar İĞNELİ EPİLASYON YAPTIRAN VAR MI? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
İğneli epilasyon kesin çözüm biraz acı oluyor tabii sma daha sonra cildin tertemiz gittiğin ya da bildiğin bir yer yoksa benim gittiğim yeri tavsiye ederim

Ben ilk seansıma başladım 8 gün önce cildim hassas kabukları çok oldu ama şuan çoğu döküldü 2 seansa ne zmn gitmeliyim bilmiyorum

Ben de oraya gidiyorum canim ama saat ucreti cok fazla geldigi icin daha uygun bi yer ariyodum teşekkürler cevapladigin için
Merhaba sana bir yer tavsiye edebilirim fiyatı çok uygun dakikası 2 tl kampanya da yapmışlar 600 dakikası 1000 tl Nişantaşı'nda epifirst iğneli epilasyon merkezi Nagihan aslan konusunda uzman bir görüş derim 600 dakikaya istenmeyen tüylerden kurtulursun ben gidiyorum çokta memnunum

Var biraz şimdi kıllarım bende yoğunlaşmadan gitmek istiyorum ki kısa kısa olsun süreleri

Var biraz şimdi kıllarım bende yoğunlaşmadan gitmek istiyorum ki kısa kısa olsun süreleri
eger cımbızın tutamaycagı sevıeyde gıdersenız sonuc basaarısız oalcaktır . bunu dısında ıgnelı epılasyonun ıgnesının batırlıacagı noktayı gorebılmelerı ıcın kılların cıkıs yonunn bellı olması gerekır . . eger cok cok kısa ıse brıaz bekleyıp te gıtmenı tavsıyederım

Az var, hepsinin uzamasını beklersem yüzüm çok kötü oluyor, çok kızarıyor ve bi kampanya yapmış, tüm vücut 800 tl sizce nasıl ama lazer epilasyon iğneli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…