İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

İğneli epilasyon için gittim yer zaten lazer de yapıyor iğneli epilasyondan memnunum ilk seansım iyi geçti ama lazer epilasyon da kampanya yapıyor o yüzden kararsızım vücuttaki kılları lazer epilasyon ile bitirebilirmi

cunku uzmanın kıl tıpı ve ten tıpı tanılama yetenegı ve tecrubesı , cıhaz uzerınde kı hakımıyetını arttıracagından en ucuz cıhazda bıle mukkemmel sonuclar adırabılır. epılasyonda basarı ıcın onemlı faktorler 1) uzman 2 cıahz kalıtesı seklınde sıralanır.

Zannetmiyorum mükemmel bi sonuc İçin yıllarca gtmen gerekebilir ve genelde genital ve koltuk altndA başarısi var ama diğer bölgelerde pek bi sonuc yok ben yaptrdim bi buçuk sene hic bi etki görmedim hatta daha betr oldum yüzüm göbeğim koltuk alti hep yayildi formu incelersen bi cok kişide ortaya cikan sonuc bu oluyor hep yayıyor hic bulaşma derim iğneli ile kesin çözüm al bitir diger bolgelrinide

Yüzde çok düşündüm iğneli doğru bir uzmanlar kesin çözümdü ama lazer beni düşündürüyor fakat madem bitmiyor bu kadar lazer merkezi neden var iğneli epilasyon her yerde yok

Lazer basit bi is
Yüzde çok düşündüm iğneli doğru bir uzmanlar kesin çözümdü ama lazer beni düşündürüyor fakat madem bitmiyor bu kadar lazer merkezi neden var iğneli epilasyon her yerde yok
Lazer basit bi İşlem sayılıyor artk uzmanlar bile girmiyor iğneli cok zor bi islem herkes yapamaz leke iz yüzünden o yüzden uzman birinn olması lazm kolay bisey dwgil o yüzden

Lazer basit bi is

Lazer basit bi İşlem sayılıyor artk uzmanlar bile girmiyor iğneli cok zor bi islem herkes yapamaz leke iz yüzünden o yüzden uzman birinn olması lazm kolay bisey dwgil o yüzden
Lazer insanlar için artk modern agda tarzi gibi bisey pesin bi fiyat ödüyosun hic uğraşmıyorsun agdayla gidip geliyosun gec çıkıyor bu yani

İğneli epilasyon kesin çözüm lazer bitirmiyor aksine ince kıllar kalınlaşıyor

Kesinlikle iğneli epilasyon

Lazer epilasyon kesin çözüm olmuyor iğneli epilasyondan daha riskli iğneli epilasyon ise uzman bir yeri bulursanız hem sürekli kıl çıkma sıkıntısı yok ben beyaz tenliyim lazere başlamıştım yüzüme bıyık kısmımda siyah tüyler olduğu yüzüme yaptırdım yaptırmaz olaydım yüksek derecede atış yapmış cildim hassas olduğu için alerji yaptı minik minik lekeler oldu vücudumun farklı yerinde olsa yine sıkıntı yapmazdım neyse uzman bir yer buldum iğneli epilasyona başladım cildimdeki lekeler için ne yapmam gerektiğini anlattılar şimdi iğneli epilasyona başladım cildim kabuklaşmıyor bile gideceğiniz yeri iyice araştırın derim özellikle yüz bölgesi için kesinlikle iğneli epilasyona tavsiye ederim

Eklentiler

• image.png
    420,5 KB · Görüntüleme: 212
İğneli epilasyon için Nişantaşı'nda bir yer var oraya gidiyorum ben epifirst iğneli epilasyon merkezi var eğer gittiğiniz biryer yoksa tavsiye ederim kampanya da yapmışlar 600 dakikası 1000 tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…