İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Merhaba sendeki yeşillenme yanlış işlem yapıldığından dolayı olan birşey kılcal damar çatlaması cildin gösterdiği reaksiyon morarma yani bak sana işinde uzman bir yere tavsiye etmek istiyorum Nişantaşı'nda epifirst iğneli epilasyon merkezi Nagehan Aslan işinde uzman ben beyaz tenkitim ve cildim çok hassas hiçbir sıkıntı yaşamadım

böyle bir şey ilk defa başıma geliyor bilemiyorum başka yere gitseydim de göbek bölgesi olduğu için yine böyle olur muydu yoksa yanlış uygulama mı var emin değilim. ben kimsenin ekmeğine mani olmak istemem ancak Üsküdar merkeze yakın olan ve forumda da ismi sık sık geçen yere en azından göbek bölgesi için gitmeyi düşünenler varsa bir daha düşünsün derim. yazılanlara güvenip bildiğim uzman yerine başka yere gitmem neye mal oldu umarım leke kalmaz kalmazsa sorun yok zaten. ilerleyen zamanlarda son durumu paylaşırım.

Kızlar bana antalyada bilindik kaliteli bir yer tavsiye edin lütfen yüz bölgesi için gidicem bana bi yardım

Ben sadece yüz bölgeme iğneli epilasyonla yaptırmayı düşünüyordum ama Nişantaşı'nda bir yer buldum epifirst iğneli epilasyon kampanya yapmışlar 600 dakikası 1000 tl piyasaya göre fiyatı çok iyi tüm tüylerimden kurtulacam ilgilenen bayanın ismi Nagihan aslan tavsiye ederim

Canım parayı peşin vermediysen Sana biryer önerebilirim Nişantaşı'nda epifirst iğneli epilasyon merkezi var kampanya yapmışlar 600 dakikası 1000 tl istediğin tüm tüylere yaptırabilirsin sana kalmış bi konuş derim

Arkadaşlar İĞNELİ EPİLASYON YAPTIRAN VAR MI? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Bende yüzüme iğneli epilasyon yaptırdım salı günü ilk seansımdı.Kaç seans sonra fark edilir derecede azalır acaba

Bende yüzüme iğneli epilasyon yaptırdım salı günü ilk seansımdı.Kaç seans sonra fark edilir derecede azalır acaba

Herkeste farklı bir durum olduğunu söyledi uzmanım. Çünkü kıl cinsi herkeste aynı olmuyor ne yazıkki. O yüzden kesin bir seans sayısı söyleyemiyorlar.

bende göğüs ucu ve göbege gidecem biraz sonuş aldığımı anlayınca bu ilk seansımdı çünkü

Ben koltuk altıma yaptırdım, cok fazla tuyum yoktu. 6-7 seansta tamamen bitti. Cikmadi hic, iz de kalmadi. Fakat benim gittigim yerde (bursa-elegance) ozel bolgenin tamamina yapmadiklarini belirttiler hijyen acisindan. Ayrıca hic ekonomik degil, lazer gibi net bir fiyat cikaramiyorlar. Dakikasi en son biraktigimda (1.5 yil önce) 1.80 tl idi.

Tamamını mı yaptırdın?
Dudak ve iç kısmı alındı. Tüylerim çok sık ve dik çıkıyodu. Dudak kısmı hep batıyodu ve uykudan uyandıran cinsten kaşıntı yapıyodu. O yüzden ilk rahatsız olduğum bölgeden başladı. Üst kısımlar kaldı sadece

Gittiginiz yerin adresini ve telefon numarasini verebilir misiniz rica etsem
Canm netten nekadar yaz çıkar bilgileri iki şubesi var bn bakırköy e gidiyorum esin hanma ama gerçekten cok iyi son teknoloji apilus kullanıyor kabukları dahaminik ve yaptigi yerlerin tamami kabuk tutmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…