İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Merhaba arkadaşlar bisi merak ediyorum igneli epilasyon yüzüme boynuma kabuk tutuyor cok yuklememek icin arda bir krem sürüyorum geceleri de pudra ama kabukları düştüğünde yüzümde kabuklarn yerini minik minik çöküntü oluyor boynumda oyle bi sorun yokta yüzümde oluşuyor bu normal mi düzelir mi ne yapmalıyım yardim ederseniz sevinirim

Benimde oyle oldu 1 defa ama daha sonra gecti. uzmanim pudrayi cok kabuk olmadigi surece kullanmamami tavsiye etti kabuklari erken dusurdugu icin ondan kaynakli olabilir.Krem olarak ne kullaniyosunuz ?

Benimde oyle oldu 1 defa ama daha sonra gecti. uzmanim pudrayi cok kabuk olmadigi surece kullanmamami tavsiye etti kabuklari erken dusurdugu icin ondan kaynakli olabilir.Krem olarak ne kullaniyosunuz ?
Cok tesekkurler cevap verdiginiz icin dün seansa gttm sordum bnde geçer dedi merak etme hic bi şekilde kabuklarını kaldrma geçer hepsi elinle bile kaldirsan yine izi geçer sadece gec gecer onun için kabuk kendiliginden düşsün daha iyi dedi.ktem olarakta madecasoll hematen karstirip sürüyorum dün iki saat çalıştı ama soktayim hic belli olmuyor bu sefer normalde davul gibi sismem lazimdi.) Akimi bile yükseltti iyi oldu:)

Tabi gecer daha igneli yaptiripta iz kalan kimseyi gormedim insanlarlaein sadece bu konuda korkusu var iyi bakildigi surece iz kalmaz:) tuylerden kurtulalimda artik gerisini sonra dusunuruz birde size onerim gunes koruyucu kullanmaniz leke kalmamasi icin ben esteviole post laser kullaniyorum sadece hem gunes koruyucu hem cildi yenileme ozelligi var sadece bu kremi kullaniyorum cok memnunum tavsiye ederim :))

Acil yardim edin bugun igneli epilasyona gittik yalniz tum killara degil kalinlara yapti benim amacim rahatsiz oldugum tum yuz tuyleri idi :!ne sacma igne inceyede yapilir ince dedigide gozle gorulur tuy boyle sacmalok gormedim. Yardimci olurmusunuz???

Yuzde cok uzun sure calisilmiyor once kalinlar toplanir bidahaki gidiste incelerede yaptirirsiniz benimde cok cok inceler var buyutecle bile zor goruyo ama ben goruyorum onlara yapmadi daha ama yapilicak merak etmeyin:)

Yuzde cok uzun sure calisilmiyor once kalinlar toplanir bidahaki gidiste incelerede yaptirirsiniz benimde cok cok inceler var buyutecle bile zor goruyo ama ben goruyorum onlara yapmadi daha ama yapilicak merak etmeyin:)
Alllah razı olsun valla kıyameti kopardı kardeşimde siyahlar var daha birde beklemesi var nası beklicem kıllarla diye düşünmekteyiz
ne yapabilirz o konuda ?

Alllah razı olsun valla kıyameti kopardı kardeşimde siyahlar var daha birde beklemesi var nası beklicem kıllarla diye düşünmekteyiz
ne yapabilirz o konuda ?
Killari makasla kisaltin hic dokunmayin yoksa seanslar uzar alirsaniz.islem ne zaman yapildi kalanlari toplatmak icin tekrar gidin bence cunku tuylerin varligi rahatsiz edicektir devamli yolma istegi hissediceksiniz kendimden biliyorum birde siyahliklar icin esteviole post laser krem kullanabilirsiniz ben memnunum baya baska krem kullanmiyorum hem gunes kremi hem icinde bephanten cinko vs de barindiriyo sorunuz olursa cevaplarim elimden geldigi kadar :))

valla 4 dk yaptı canım çıkanları almış 2 hafta sonra gelin dedi. 2 hafta çok uzun aralık değil mi ?

2 hafta cok uzun bir aralik 4 dk da cok az bir sure yuzunuze yaptiriyosaniz ben her hafta 30 45 dk arasi gidiyorum

merhaba birşey soracağım acaba kılların hepsine yapıldı mı benim gittiğim yerde çok sertleri elledi saedce ama ben diğer siyah tüylerden de rahatsız oluyorum

S

Siz nerde yaptirdiniz? Bir de daha ben Sariyerdeyim bana daha yakin bir yer onerebilecek olan var mi?
Bisi sorcam power kısmı kacta çalışılıyor 3.4.5 kac dercelik bi ısıda cevaplarinizii bekliyorum en doğrusu kac Teşekkürler şimdiden

Merhaba Nişantaşı rumeli caddesinde kendi merkezimde sadece iğneli epilasyon uygulaması yapıyorum 12 yıllık tecrübem var cihazların markasına göre akım seviyesi değişir. Kimi marka da maxsimum 5 dir kimi cihazlarda ise 100 kadar çıkabilir ki en iyi cihaz kesinlikle apilus tur çünkü bölgenin hassasiyetine göre otomatik olarak akım seviyesini düzenler ve uygulama yapan estetisyeni yönlendirir. Acıyı azaltmak için saniyenin % 1 sürede akım verdiği için iğneli epilasyon cihazlarından en acısızdır

Hem uzmansın hem de ;

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/acil-igneli-epilasyon-yaptirmaliyim.862557/

bu konuyu hangi akla hizmet açtın anlayamadık !

artık bizimle değilsin ...

Merhaba arkadaşlar yüzümdeki tüylerden kurtulmak için özel bir klinik ile görüştüm Nişantaşı'ndaydı lazer epilasyonla biteceğini söylediler daha berbat oldu iğneli epilasyondan da korkuyorum yüzümde izler kalır diye yüz bölgesine yaptıran var mı yada önerebileceğiniz bir klinik var mı?

Canim klinik degil ama adini burdan duyup gittigim bir yer var. M.koyde ortaklar caddesinde zeynep polat var istersen bir arastir

Arkadaşlar aranızda hic iğneli sonrası yeşillenme gibi lekelenme yaşayan varmi? Daha önce bıyık ve çene olmak üzere iki farkli yerde yaptirdim ve boyle bir sey yasamadim cok şükür.Ama 5 6 gün önce göbek bolgesine ismini buradan görüp gittiğim yerde başıma bu geldi. Anlamadım uygulama hatasımı niye böyle oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…