İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Sen kimi buldun ki canim ayni kisiden bahsetmiyoruz galiba :) ben baya memnunum guvenilir biri. 05073498099 Numarasi bu istersen konus bi sor ne kadara yapar? Uzun kalacagini soylersen indirim yapiyor.

arkadaşar benimde çene bölgemde çok yoğun kıllar var.bursada yaşıyorum.siteden araştırak elegance a gittim dün.çenemde minin minik sivilceler oluştu çenem sert şişti sizce bu normalmi? 1 saat çalıştı

Bende de olmuştu. İlk seanslarda. Yaz aylarıydı Belki bende mikrop kaptı belkide terlediğim için öyle oldu. Uzman öyle demişti terlediğin içinde olabilir diye. Hala arada sivilceler çıkabiliyor bir iki tane. İşlemden sonra iyi koru. Antibiyotikli bi krem kullanabilirsin doktora danışarak. Yada Talk Pudrası kullan ben öyle yapıyorum. İlk bi kaç gün.

teşekkür ederim cnm bide yapılan işlem doğrumu yapılıyo nasıl anlarım

teşekkür ederim cnm bide yapılan işlem doğrumu yapılıyo nasıl anlarım

Rica ederim canım. Hijyen kurallarına dikkat edilmeli. Yapmadan maske eldiven vs kullanıp alan alkol ile temizlenmeli. İğneyle kıl köküne girip elektriği verdikten sonra cımbızla çektiğinde hiç hissetmemen gerekiyor. Benim başıma geldi. Arada bir hissediyordum ben söyleyene kadar çoktan çekilmiş oluyordu. Uzmanımı değiştirdim. :)

Bende hissettim çekerken bazı yerlerde

Dikkat et o zaman canım bende göz yumdum olabilir falan diye 3 ay kadar devam ettim uzun bi süre ama baktım olacak gibi değil bırakmak zorunda kaldım.
Degistirdiginiz uzman hangisiydi acaba ve suan tercih ettiginiz uzman kim?cevabiniz icin tesekkur ederim simdiden

Degistirdiginiz uzman hangisiydi acaba ve suan tercih ettiginiz uzman kim?cevabiniz icin tesekkur ederim simdiden

Kozyatağına geçtim canım ben Sevil Hanıma. Birbirine cok yakın zaten iki şube. Ama göztepede de çok iyi yapan var.

Son düzenleme:
Ben iğneli epilasyonu çene ve favorilerime yaptırıyorum, önceden bir kaç yere gittim ve yüzümde uzun süre geçmeyen izler oldu, şu an gittiğim yerden çok memnunum. Tüylerim ciddi anlamda azaldı, seans sonrasında hafif bir kızarıklık oluyor ama 5-10 dakikaya bir şey kalmıyor. Gittiğim yeri şiddetle tavsiye ederim. Merak edenlere adres ve telefon verebilirim.

kızlar ne-ka bakırköy e giden tecrübesi olan var mı aranızda? leke kalmasından çok korkuyorum, kadınla görüşmeye gittiğimde gayet içim rahatladı ikna oldum ama eve gelip bi bakayım dedim, koca forumda bi tane olumsuz yorum gördüm diye allak bullak oldu kafam yine... nolur bir bilen cevap versin mesaj atsın

Yapan kisi cok onemli, eli hafif olmasi lazim. Aksi halde hem canin cok acir hem de kalici izlerin olur. Benim igneli yaptirdigim yerin numarasini vereyim bi konus istersen. Ben cok memnunum, hic kalici izim yok. Nisantasinda tesvikiye karakolunun karsisinda. Duru guzellik merkezi telefonu 02122494554 igneli yi yapan bayan oranin sahibi de ismi gulcan. Insallah aydinlatmisimdir seni canim.

Sadece çeneye mi 1 saat çalıştı?

Ya bende yüz bölgem için gidicem. Çene favori bölgesi bide gıdıda var benim. Sertler baya. Ozellikle Çenemde cok fazla var. Min 1 buçuk saat çok fazla ya. O kadar sürer mi ki.

Arkadaslar bende uc yil once gitmistim igneli epilasyona iki uc yil izleri geçmedi gobegime yaptirmiatim peelingler nemlendiriciler herseyi denedim ve uygulama esnasinda aci esigim cok yuksek olmasina ragmen aglamamk icin zor tutardim kendimi dahada yaptirmam diyordum gecen arkadaşımın tavsiyesi uzerine mutevazi ama isinde cok titiz cok bilgili samimi bir uzmanin calistigi bir guzellik merkezine basladim kadin igneli epilasyondan sonra elektrikli birseyle igneli epilasyon yaptigi bolgelerin kan akimini hizlandiriyor ve buna cok yogun olsada kesin zaman ayirip bundan para almiyor iki gun once olmasina ragmen yaralarin kabuklari kuru duz ve kucucuk hemen gececek gibiler eski yerde kabarik haftalarca dururdu ve cok az aci veriyor ayni aciyi lazerde veriyor genital bolgeve koltukaltimada lazer yaptiriyorum ve iki yildir guvenip kimseye epilasyon icin gidemeistim bir suru guzellik merkeziyle gorustum cok buyuk bir kismi dolandirici bu guzellik merkezinin fiyatlarida cok uygun ve gercekten ilgiler yani gideceginiz yerin lukslugu reklami kendini pazarlayisi onemli degil isini gercekten arastiran bilen imsanlar calismasi onemli suam gittigim yer bakirkoyde mutevazi biryer ama cok temizler buraya giden butun arkadaslarimda cok memnun

Birde eski gittigim yerde kadin kucucuk alani yarim saattir bitirenezdi suan gittigim kadinin elide cok hizli paragoz bir kadin degil isine cok duskun para degil yaptigi islemden sonuc almak onu mutlu ediyor sanirim bu kadar memnun konustugum onca merkezden sonra bir guzellik merkezine guvenecegimi tahmin etmezdim cok memnunum gercekten

Merhaba arkadaşlar, ben Zeytinburnu'nda bir güzellik salonunda yüz bölgem için igneliye başladım.
Fakat memnun kalmadım.
Zeytinburnu, Bakırköy civarı tavsiye edebileceğiniz bir merkez varsa özelden paylaşmanızı rica ediyorum.
Çok madur oldum ve acilen ihtiyacım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…