İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Merhaba, gittiginiz yeri ogrenebilirmiyim acaba ?

kizlar araniz da yuz de izi kalan oldu mu yaptiranlarinizdan ya da tanik oldunuz mu faul bolgesi ayva tuyler icin istiyorum randevu aldim ama bana hic izden bahsedilmemisti lutfen yorum bekliyorum tesekkurler

kizlar araniz da yuz de izi kalan oldu mu yaptiranlarinizdan ya da tanik oldunuz mu faul bolgesi ayva tuyler icin istiyorum randevu aldim ama bana hic izden bahsedilmemisti lutfen yorum bekliyorum tesekkurler

iz dediginizden kasit ne acaba nasil bi iz?Faul bolgesine yaptiripta iz kalan oldu mu acaba??

Goztepe memnun oldugunuz uzman kim?
Diğer arkadaş kozyatağında nereye gidiyor bilmiyorum ama sadece Kozyatağı ve Göztepe'de şubesi bulunan bir güzellik merkezine de ben gidiyorum, oldukça memnunum, yaklaşık 1 senedir gidiyorum

ben de bugün arkadaşımla epilasyon merkezlerine gittim bilgi almak için. en uygun fiyat veren yer dakikası 2 tl dedi. açıkçası gövdeme yaptırmak istediğim için biraz tuzlu olacak. acaba daha uyguna yapan ve güvenilir bi yer var mı? varsa mesaj atarsanız çok sevinirim

nerede yaptırdığını söylersen çok sevinirim bakırköy benim için çok uygun da

Bende iğneli epilasyon yaptirmaya cumatesi gunu basladim cok steril ve iyi bi yer isteyen herkese oneririm

Kizlar benimde yuzumde ince tuyler var ama sik sizce igneliye baslamalimiyim lutfen bi fikir verin ayrica daha onceden biyik ve cene bolgeme lazere gitmistm 3 sene cenemdeki killar boynuma kadar cikti lutfen bi fikir verin

Kizlar benimde yuzumde ince tuyler var ama sik sizce igneliye baslamalimiyim lutfen bi fikir verin ayrica daha onceden biyik ve cene bolgeme lazere gitmistm 3 sene cenemdeki killar boynuma kadar cikti lutfen bi fikir verin
tabi ki başlamalısın canım. Dikkat et yalnız iyi bir yer olsun. Çok araştır

Canım ben kadıköy göztepe'ye gidiyorum, memnunum. O da işte çok uzak gelir mi sana bilemedim
Anldm cnm cok uzak gelir yaa. Peki sen nr zamandandir igneliye gidiyon iz kalıyo mu benim cildm cok ama c ok hassas en ufak biseyde iz kaliyo senin tuylerini azaltti mi

Anldm cnm cok uzak gelir yaa. Peki sen nr zamandandir igneliye gidiyon iz kalıyo mu benim cildm cok ama c ok hassas en ufak biseyde iz kaliyo senin tuylerini azaltti mi
Ben 1 senedir aynı yere gidiyorum. Öncesinde lazere gittim berbat ettiler. Bakırköyde bi yere gittim iğneliye o da berbat etti, bütün yüzüm kızardı kabardı.
Şimdi hiç iz kalmıyor. İğneliden yarım saat 45 dakika sonra kızarıklığı geçiyor herhangi bi iz de kalmıyo. Çok araştırdım bana da çok uzak olmasına rağmen göztepeye gitmeye karar verdim. Umarım sen de iyi bi yer bulursun canım

Anladm cnm ins bakalm bende arastirip iyi bi yer bulurm heralde. Benimde lazer mahvetti yaa (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…