İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

kızlar hepınıze selam. epeydır bu konuya bakamıyordum. zaten param da yok dıye erteledım epılasyonu ama elıme para gectıkce gıtmeye karar verdım sımdı de. nasıl olsa bır kere alınan yerden bır daha cıkmıyor dıye. sıklıkla gıtmem gerekmez herhalde bu durumda.
bu sebeple cemıle hanıma ve handan hanıma gıden arkadaslardan fıkır beklıyorum. son durumları nedır, memnunıyetlerı ne duzeyde ve ucretler nedır dıye.

Merhaba hanimlar, benim alnimda kucuk saclar cikiyor. Alinda sac mi olur demeyin ben de var:) uzamiyolar da. Alnim iyice daraldi, buna da igneli epilasyon yapilir mi?

Medusaa selamlar, Dharma med'de hangi uzman yapıyor yüz için iğneli epilasyonunu adını söyler misin? Şimdiden teşekkür ederim.

Derya Hanim ve Birgul hanimla çalışıyoruz cnm. Hangisinde musaitlik varsa onunla giriyorum seansa.diger uzmanlarla çalışmadım hic, ama onlarda iyidir tahminimce

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba medusaa acaba gitttiniz yer hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? İnternetten bakmıstım buraya ama hakkında bir bilgim yok. Verilen hizmeti nasıl,kabuklanma oldu mu suresi ne kadar surdu , sizde herhangi bir iz kaldı mı? Simdiden tesekkur ederim.

Cok tesekkur ederim cevabin icin sayende bu merkez hakkında herseyi ogrendim.

Merhaba hanimlar, benim alnimda kucuk saclar cikiyor. Alinda sac mi olur demeyin ben de var:) uzamiyolar da. Alnim iyice daraldi, buna da igneli epilasyon yapilir mi?

Aynen. Alinla sac arasi da yapiliyor mu ben de merak ediyorum?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok teşekkür ederim. Bende baslamaliyim ama çok korkuyorum iz ve leke vs.kalir diye. Sanırım Eylül'de gidip görüşürum çünkü şimdi yaz ve çok terliyorum. İlgin için teşekkür ederim.

Jassmine selamlar. Senin gittiğin yer tam olarak neresi. Yani Acıbadem'de onu anladım ama :) merkezin adı ne? Yapan kişinin falan. Bir kaç yeri birden araştırıyorum da. Teşekkür ederim şimdiden.

Benim 3 ay oldu canım yaklaşık ve ben her haftasonu gidiyorum, ve yüzüm inanılmaz yoğundu.Min 1.5 saat çalıştık her gittiğimde.son 1 aydır epey azaldığını görüyorum.Şimdi 3 hafta ara verip ne durumda olduğuna bakacağız.Ama benim gördüğümü soyliyeyim.Önceleri o bir haftayı bile zor geçirirdim.Kalın ve çoktu.Şimdi çıkan az ve onlarda göze batmıyor,inceler.Bende kabuk vs olmuyor,bikaç kere az sayıda oluştu onlardada iz kalmadı.Bıyık bölgesi hassas ama kızarıklıklarımın geçmesi aylar aldı

Ben gayet memnunum cnm gittiğim yerden,tavsiye ederim.dakikası 2.25 tl bu arada.

Cevabın icin cok tesekkür ederim

Jassmine selamlar. Senin gittiğin yer tam olarak neresi. Yani Acıbadem'de onu anladım ama :) merkezin adı ne? Yapan kişinin falan. Bir kaç yeri birden araştırıyorum da. Teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba, gittiğim yer Acıbadem Academic Hospital'a çok yakın, facebook ta bu isimle bulabilirsin "Chèrie: La Maison de Beauté" Haritası da var facebook da

Uygulamayı yapan kişi Muazzez Hanım telefonu 0532-769-98-30 Tek başına çalışıyor, iğneli ve lazer epilasyon, bölgesel incelme, cilt bakımı, masaj vs hepsini kendi yapıyor Telefonla kendisine ulaş bence daha detaylı bilgi alırsın, çok sıcakkanlı, anlayışlı ve anaç bir insan Konuştuğuna pişman olmazsın

cemile hanımda ve handan hanımda ucretler ne durumda kızlar? en son sankı dksı 1 liraydı diye hatırlıyorum ama...

MERHABA
benim bu igneli lazerle ilgili cok bilgim yok. Bugun bir guzellik merkezine sordum. Dk si 2tl dedi. 1 yil suruyormus. Merak ettigim su; ignelide kil kokune tek tek direk elektrik veriliyor. O koktem tekrar kil cikiyormu.yoksa tek seferde koku kuruyormu :) yoksa ayni kil kokune her gidiste atismi yapiliyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya kızlaaar. Bu kıllardan tüylerden kurtulmanın bi yöntemi yok mu ya artık epılasyon aletiyle almaktan bıktım usandım ağda da cabası. Bu iğneli epilasyon nasıl oluyoo fikirlerinizi almak istedim. :/

Selam bayanlar.İğneli epilasyon yaptırıyorum şu anda dakikası 1 tl.Epilasyon yapılan yerden bir daha kıl çıkmıyor bu kişiden kişiye göre değişebilir belki bu kestirilemez bişi,denemek lazım,ilk önceleri lazer epilasyon yaptırdım yüzüme ve tüm vücuduma,vücuduma lazer çok iyi geldi bitirdi denilebilir,ancak yüzümdeki kılları çoğalttı o yüzden eğer yüz için düşünüyorsanız sakın lazer epilasyona gitmeyin direkt iğneli ile başlayın acısı dayanılmaz olsa da biteceğini düşünerek katlanmaya çalışıyor insan....

merhaba, nerede yaptırıyorsun?

Merhaba,aydındayım bir kuaför salonunda yaptırıyorum ancak ben kişisel kullanım için iğneli epilasyon cihazı almayı düşünüyorum hem yüzüm hem de diğer bölgeler için.Siz de bulunduğunuz ilde araştırmanızı yapıp öyle başlayın derim.

İğneli epilasyon yüz için ve vücuda lazer uyguladıktan sınra kalan kılların tamamen bitmesi için kesin çözüm, ağdadan kimyasal içerikli tüy dökücü kremlerden spreylerden kurtulun kızlar, Ben çok rahat ediyorum Şimdiki aklım olsa hiç ağda olayına girmeden lazer ve iğnelşye giderdim Çok büyük rahatlık, ilk başta maliyetli gelebilir ama sonrası için kesinlikle değer =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…