İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Merhaba, gittiğim yer Acıbadem Academic Hospital'a çok yakın, facebook ta bu isimle bulabilirsin "Chèrie: La Maison de Beauté" Haritası da var facebook da

Uygulamayı yapan kişi Muazzez Hanım telefonu 0532-769-98-30 Tek başına çalışıyor, iğneli ve lazer epilasyon, bölgesel incelme, cilt bakımı, masaj vs hepsini kendi yapıyor Telefonla kendisine ulaş bence daha detaylı bilgi alırsın, çok sıcakkanlı, anlayışlı ve anaç bir insan Konuştuğuna pişman olmazsın :KK34:

Çoook teşekkür ederim. Yaz ayları beni korkutuyor. Umarim Ekim gibi başlarım.

Çoook teşekkür ederim. Yaz ayları beni korkutuyor. Umarim Ekim gibi başlarım.

Haklısın canım, ben kışın lazer olmama rağmen evde bile güneş koruyucu sürüyorum leke olmasın diye İğneli epilasyon için kimi tercih edersen et canım uygulamadan sonra kabuklanma bitinceye kadar 7 gün falan Madecassol isimli kremi kesinlikle kullanmayı unutma :KK34:

Merhaba kızlar.karın bölgesi tamamı kaç saatte biter bir tur ? Tek seansta toplanmaz tabiki dönüşümlü gitmek lazım ama tüm kılların toplanması kaç saat sürer ortalama?

ohh rahatladım biraz.kendiliginden mi gecti krem falan surdun mu?
ben seni hatırlıyorum. aynı zamanlarda epilasyoncu arıyoduk :) cemile hanıma gidiyorum.yuz bitti sayılır. onu bıraktım.gobekte de cok memnundum. ama ozellikle orta kısım diil de bele yakın olan yan kısımlarda oluştu.epilasyoncuyla alakalı oldugunu sanmıyorum. olsa diger yerlerde de olurdu.ortalar bitti hic leke de yok.1yıla razıyım. gecsin de. sen bi yer bulabildin mi?

Karın bölgesi bir tur kaç saat sürüyor? Yani tüm kılların toplanması oradan?

merhaba kızlar..bu konudan çok muzdaribim.malatyada iğneli epilasyon yaptıran veya tanıdığı olupta yaptıran güvenilir bir yer isim söyleyebilecek biri var mı acaba..zor durumdayım.bilen varsa yardımlarını bekliyorum.

Asinaz01 Arkadasım ben de senin gittiğin yere gidiyorum yeni basladım. Acaba sen nasıl sonuc aldın?

Ben yeni başladım şimdilik memnunum tek şikayetim birkaç gün boyunca duran küçük kırmızı noktalar bide kaşıntı. Yalnız güzel ama cebi çok yakıyor. Kadının fazla zaman geçirdiğini, cok inceleri de aldığını düşünüyorum. Bunu yaşayan, bana bir akıl verebilecek olan var mı?

ben 2 senedir tüm vücuda lazer yaptırıyorum, kol ve bacaktakiler bayağı azaldı ama hala var, kalça ve bele de etkisi olmadı.bir de sırtımda çok ince ama uzun tüyler var.tüm bunlara iğne epilasyon yaptırmak istiyorum.yani neredeyse tüm vücuda iğne epilasyon yaptıracağım gibi duruyor.sizce iğne epilasyonun etkisi olur mu

Bende bi süredir iğneli epilasyon yaptırıyorum. Belirgin şekilde faydasını gördüm. Lazerden sonra iğneliye gittim. Lazer yaptırdığıma da çok pişmanım. Şimdilik yüz, koltukaltı, göbek, göğüs bölgeme iğneli yaptırıyorum. Ankarada iyi bir yer arıyorum arkadaşlar. Bir de yüzünüze iğneli yaptırdıktan sonra nasıl saklıyorsunuz kızarıklığı? Benim yüzüm çok kızarıyor şişiyor. Şimdi üniversiteye başlayacağım. Nasıl gizleyebilirim epilasyon sonrası yüzümü? Fondoten çok mu zararlı olur?

Arkadaslar merhaba daha önceden sorular sormuştum cevaplarınız için teşekkür ederim. Göztepede Dharma med gidip yüz bölgesine memnun kalan var mı hangi uzmana yaptırmalı. Eylül ayında başlamayı düşünüyorum doğru zaman mı?simdiden teşekkürler

Arkadaslar merhaba daha önceden sorular sormuştum cevaplarınız için teşekkür ederim. Göztepede Dharma med gidip yüz bölgesine memnun kalan var mı hangi uzmana yaptırmalı. Eylül ayında başlamayı düşünüyorum doğru zaman mı?simdiden teşekkürler

Bende Göztepe Dharma med'e gidiyorum. Burdan bir arkadaş tavsiye etmişti. Memnunum. Yaz Aylarının basında başladım ben. Simdi Bile gitsen sorun olacağını sanmıyorum. Uzman olarak Birgül ve Yüksel Hanımla çalıştım. İkisinin arasında tercih yapmamı istersen Birgül Hanım derim.

Bende Göztepe Dharma med'e gidiyorum. Burdan bir arkadaş tavsiye etmişti. Memnunum. Yaz Aylarının basında başladım ben. Simdi Bile gitsen sorun olacağını sanmıyorum. Uzman olarak Birgül ve Yüksel Hanımla çalıştım. İkisinin arasında tercih yapmamı istersen Birgül Hanım derim.
Cevabın için teşekkür ederim. Icimi rahatlattın.Kabuklanman oluyor mu ne kadar sürede geçiyor?

Cevabın için teşekkür ederim. Icimi rahatlattın.Kabuklanman oluyor mu ne kadar sürede geçiyor?

Kabuk olmuyor bir iki tane cok nadir. Ama Sivilce oluyor bende 2 3 tane oda muhtemelen cildim cok hassas işlem yapılırken de kurallara dikkat ediliyor bende işlemden sonra koruyorum ama ne yaptıysam bir türlü engelleyemedim. :)Bende Talk pudrası sürüyorum eve gidince bi kaç gün dönüşümlü olarak talk pudrası cilt yenileyici krem sürüyorum. Sadece kızarıklık oluyo belli yerlerde oda zamanla geçiyor baska sorun yok canım.

Kabuk olmuyor bir iki tane cok nadir. Ama Sivilce oluyor bende 2 3 tane oda muhtemelen cildim cok hassas işlem yapılırken de kurallara dikkat ediliyor bende işlemden sonra koruyorum ama ne yaptıysam bir türlü engelleyemedim. :)Bende Talk pudrası sürüyorum eve gidince bi kaç gün dönüşümlü olarak talk pudrası cilt yenileyici krem sürüyorum. Sadece kızarıklık oluyo belli yerlerde oda zamanla geçiyor baska sorun yok canım.
Çok teşekkürler canım tüm içtenliğinle cevap verdigin için umarım en kısa zamanda kurtuluruz

ben 2 senedir tüm vücuda lazer yaptırıyorum, kol ve bacaktakiler bayağı azaldı ama hala var, kalça ve bele de etkisi olmadı.bir de sırtımda çok ince ama uzun tüyler var.tüm bunlara iğne epilasyon yaptırmak istiyorum.yani neredeyse tüm vücuda iğne epilasyon yaptıracağım gibi duruyor.sizce iğne epilasyonun etkisi olur mu

2 sene çok uzun bir süre gibi geldi.genel olarak herkesin bu kadar uzun mu sürüyor? ben de yaptırmak istiyorum ama 2 yıl deyince biraz düşündürdü beni.

Ya arkadaşlar bana cevap verebilecek olan yok mu ben dakikası 50 kuruş-1 tl arası bi yer arıyorum çünkü haftada 2-3 gün olmak üzere 3 haftada bir gidiyorum ve her seans da 1.5 saat sürüyor siz düşünün. Yüzüme ve kollarıma yaptırmak zorundayım. Artık psikolojik mi bilmiyorum ama iğneli epilasyonun kollarımı artırdığını düşünüyorum. İstanbul'dayim lütfen.

merhaba cumartesi gunu basliycam igneli epilasyona yuz bolgeme. pazartesi okulum var korkuyorum kizariklik, sislik, kabuk olur mu? gittigim yer sadece yarim saatlik bi kizariklik olur dedi ama google gorsellerden bakinca cok korkunc fotograflar cikiyor. oyle olmasindan korkuyorum yuzumun:KK43:

Ya arkadaşlar bana cevap verebilecek olan yok mu ben dakikası 50 kuruş-1 tl arası bi yer arıyorum çünkü haftada 2-3 gün olmak üzere 3 haftada bir gidiyorum ve her seans da 1.5 saat sürüyor siz düşünün. Yüzüme ve kollarıma yaptırmak zorundayım. Artık psikolojik mi bilmiyorum ama iğneli epilasyonun kollarımı artırdığını düşünüyorum. İstanbul'dayim lütfen.
Ben biliyorum canim Beylikduzunde bende cok uzun sure kaldigim icin 1 tl ye yapiyor normalde 1 bucuk tl imiş bende tesadufen google dan bulmustum.

Ben
merhaba cumartesi gunu basliycam igneli epilasyona yuz bolgeme. pazartesi okulum var korkuyorum kizariklik, sislik, kabuk olur mu? gittigim yer sadece yarim saatlik bi kizariklik olur dedi ama google gorsellerden bakinca cok korkunc fotograflar cikiyor. oyle olmasindan korkuyorum yuzumun:KK43:
Bende de kabuk oluyor ama cok iyi bakiyorum geç dusmesi lazim kabuklarin ve yapilan yerden bir daha cikmiyor cok takip ediyorum.

Ben biliyorum canim Beylikduzunde bende cok uzun sure kaldigim icin 1 tl ye yapiyor normalde 1 bucuk tl imiş bende tesadufen google dan bulmustum.
Ay canım çok sevindim ben de numarasini öğrendim tavsiye üzerine ben de gidicem inşallah bana da yapar senin tavsiyen üzerine. Deneyimli dimi. Memnun musun canım:-)

Ay bu sondaki gülücük de ne öyle :) yapmak istemiştim bu çıktı

X