İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Arkadaşlar merhaba,

İğneli epilasyon için Beylikdüzü'ndeki Alev Uluderya Vural'a (Alev İğneli Epilasyon) gideniniz var mı? Sanırım oradaki epilasyon salonunu kapatmış ve artık evinde hizmet veriyormuş, bu yüzden de fiyatı dakikası 1 TL yapmış. Buraya kadar iyi güzel hoş da, evde hizmet vermesi biraz olsun insanı çekincelere sürüklüyor. Kendisine son zamanlarda gideniniz, epilasyon yaptıranınız var mı?
Ortam hakkında, yaptığı iğneli epilasyonun kalitesi hakkında bilgi verebilecek olanınız var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Canim bu ev nerde peki hizmet verdigi fiyati uygun valla :))

Canim bu ev nerde peki hizmet verdigi fiyati uygun valla :))
Merhaba,
Açıkçası reklama falan girer diye daha fazla ayrıntı verip, tepki almak istemem, kendisinin adını google'a yazdığınızda iletişim adresi falan çıkıyor. Fiyat benim için de uygun ama işte hem Beylikdüzü'nde olması, hem de kendi evinde hizmet vermesi insanı biraz çekincelere sürüklüyor. Düşünsenize hiç tanımadığınız birinin evine gidip iğneli epilasyon yaptırıyorsunuz, ne ortamı, ne de kişiyi biliyorsunuz, bu yüzden de kendisinin güvenilir ya da hijyenik olup olmadığını öğrenmek istiyor insan.

Dediğim gibi kendisinin evine iğneli ep. yaptırmaya giden varsa, ortam ve Alev hanım hakkında bilgi verebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

a-chan ben de aynı endişelerle işinden memnun olunan bir bayana gitmemiştim. daha sonra kıl sorunu artık canıma tak edince gittim. açıkcası beş yıldızlı kuaförlere gitsem bu kadar rahat etmezdim. herşeyden önce bekleme salonlarında bekleme düşüncesi bile insanı geriyor ama evde beklerken ortam daha rahat oluyor. kendisi koluma uygulama yaparken bir yandan bana ikram ettiği çayımı falan içiyordum. bu arada evde yapıyor ama evinin bir bölümünü klinik gibi düzenlemiş. çok hoşuma gitmiş ve kendimi rahat hissetmiştim. 8 senas gittim . şimdi de bacaklarıma başlamak istiyorum. ama herkes bir olmayacağı için yine dikkat etmelisiniz tabi ki

benim gittiğim bayan dakikası 1 tl yapıyor. evinde yaptığı için uygun fiyata geliyor. işyeri olunca işyeri kirası gideri doğal olarak fiyatı arttırıyor. istersen bilgilerini verebilirim

Bil
benim gittiğim bayan dakikası 1 tl yapıyor. evinde yaptığı için uygun fiyata geliyor. işyeri olunca işyeri kirası gideri doğal olarak fiyatı arttırıyor. istersen bilgilerini verebilirim
Bilgilerini verirsen sevinirim canim

Ama tatlm bana cook uzak yaa

valla bana da çok uzaktı. ben avcılardan kalkıp gidiyorum. istanbulda bana 2-3 lira gibi fiyat verilince böyle uygun bir yer bulunca ayda bir kere gitmeyi göze aldım. bir de kendisi müşteri uzun seanslar yaptıracaksa müşterinin evine de gidebiliyor. arayıp sormanız lazım

Meraba canım Ümraniye'deki mi evlere geliyor? Napiyor aleti evlere mi taşıyor? Ben 3.seansa gittim kollarım için. Kısa sürüyor ve de uyguna yapıyor ama kollarım kıpkırmızı olmasına rağmen bir degisiklik yok. Yüzde yüz çözüm olduğuna inancım azalmaya başladı. Hadi yüzün geç biteceğini biliyorum ama ...

merhaba öncelikle inancını yitirmiş olmana üzüldüm çünkü buna hiç gerek yok. benim gittiğim uzman evlere de gidiyor evinde gelmek isteyene de yapıyor. genelde zaten dediğiniz gibi evlere gidiyor. çünkü istanbulun her yanından gelmek isteyen bayanlar gelemiyor o da kendisi gidebiliyor. ben kendisine yüzümü kollarımı parmaklarımı yaptırdım. her seansta kıllarım daha da azalarak bitti. Azaldı demiyorum tamamen BİTTİ . bi de ben normalden daha fazla tüylü kıllı biri olarak yazıyorum bunu. işini iyi yapan birine denk gelirsen iğneli epilasyon kesin çözümdür

ben kendisinin evine gidiyordum. aletler zaten çok değil. makinesi, büyüteçi ve ışığı var. bacaklarım için kendi evimde yaptırmayı düşünüyorum. çünkü seanslar uzun sürecek.

anladım canım. kesin çözüm diyorlar ama inanamıyorum... 3.de gözle görülür bi değişim görmem lazımdı. aslında çok hızlı olması ve bol bol yara yapması akımı falan da az tutmadığının göstergesi ama bilemiyorum... bi iş var bu işte. iğnede mi sorun var, ne var anlayamadım ki...

annemin yüzü için annemin evine gitmişti. yaklaşık 2 saat sürmüştü. tabi kendisi adına birşey söylemem uygun olmaz ama annem için geldiğine göre gidiyor demektir

Son düzenleyen: Moderatör:
bende İstanbul kartaldayım. buraya yakın iyi bir yer bulamıyorum bi türlü. bilen varsa yardimci olursa çok sevinirim

Bi kac sene once ozel goztepe hastanesinde calisiyordu handan hnm. Su anda kucukyalida dukkani var. Bilgilerini atiyorum mesajla. Kolay gelsin.

Acaba handan hanimin telini banada verebilir misiniz? Birde ben esmerim ve heryerimi yaptirmak istiyorum sırtımı gobegimi heryer bastan asagi. Tuylerden nefret ediyorum. İnce tuyleride alabilir mi acaba birde maliyeti ne kadar olur sizce ?

bende yaptırmıştım 1yıl önce sonuçtan çok memnunum ama dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu gerçekten kaliteli bir yerde yaptırmak lazım aksi takdirde vahim durumlar yaşanabilir

Kesinlikle bende yaptırıyorum.Benim arkadaşımın yüzünü telef ettiler. Ben memnunum ama çok titiz yerlerde yapıldığında hiç sorun olmuyor.

Kesinlikle bende yaptırıyorum.Benim arkadaşımın yüzünü telef ettiler. Ben memnunum ama çok titiz yerlerde yapıldığında hiç sorun olmuyor.
Ya kizlar az once bi arkim mesaj atti diyorki benim hala biyiklar gitmedi filan ki taa ne zamndir yaptiriyor yillar gecti heryer ole dedi azaltio ama gitmedi hala gobegide gitmemis mesela sizinkilerde olemiydi ben kokten gitsin istiyorum hepsiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…