Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Bana diledigini soyleyebilirsin sadece cevabini aldiginda sorun olmasin yeterli.

hanımlar sağlık sorunlarım nedeniyle çok giremedim oylamaya geleyim dedim ama hepsi çok güzel hepsinde emek var ne vereyim kime vereyim bilmiyorum gerçekten herkesin ellerine sağlık ayırt etmek zor

tarifler genel olarak güzel biraz masa düzenini baz aldım oyumu M Mitsuomi ye verdim sütlaç cezbetti

ama anlamadıım bir şey var neden herkes çatal ı sağa koymuş

tarifler genel olarak güzel biraz masa düzenini baz aldım oyumu M Mitsuomi ye verdim sütlaç cezbetti

ama anlamadıım bir şey var neden herkes çatal ı sağa koymuş
Tesekkur ederim canimhaklisin catal sola bicak kasik saga konurda iste o aceleyle bu kadar olmus demek. ben tatli kasigi koymayi unutmadigima sükrediyorum

İlk üçe bakarsak;
Kadınlar Kulübü üyeleri karnıyarığı ve de içli köfteyi çok seviyor ,bir kez daha tescillendi
Sebze yemeklerinde de karnıyarık tercih edilmişti,bazı kategorilerde de içli köfte.Zaten kadınlar olarak hamur işine bayılıyoruz ,beyti sarma da sunumuyla çok güzeldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…