Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Bence verilen bjnca emegin hatrina katilan herkes şampiyon sayılır ayrica ben ilk katildigimda sondan üçüncü, ikinci katildigimda sondan dördüncü oldum ama bak üçüncüde turnayi gozunden vurdum
O zaman üçüncü ye kesin katılmalıyım

çok teşekkür ederim

Verilen emeklere üzülüyorum ramazan sofralarına yakışmayan şeyler ve sonucları
Bir tek benim emeğe üzülmüyorsun onu anladık. Künefe de künefe

İlk Ootaninin emeğine laf edenleri görmemişim gibi çek panpa. Olay zaten burdan patlak verdi ama olsun onu görmüyoruz.

Neyse oyumu 88prenses22 den yana kullandım. Masası her bakımdan şahane

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.. tartışmalara asla dahil olmam olmam da.. coconun yarışmaya dahili sorgulanırken sizin masa da benzer bir örnek teşkil ettiği için göstermek istedim ama göre' ne.. yazılarımı tam okursanız niyetimi anlarsınız...

Tabiki canim hic olmuyorsun amacim uzum yemek degil bagci dovmek ya sen soylemistin hem de ben banliyken. Surekli kunefe masada yok diyen de sendin.

Buradan bakinca her sey oyle guzel görünüyor ki cam gibi caammm.

Neye sinir oluyorum biliyor musun? Ya ramazana yakismayan bla bla diye baslayan mesajlari asil bu huzursuzlugu cikaranlarin pur i pak gibi beğenmesine. Buralar hep onlarin mali diye zaar.

Ayrica neresi benzer? Banliyken 2 uyelik alip gelip milletin emegine laf mi soylemisim sen yapmadin mi demeye getirmisim. Gelip bana diskalifiye mi oldun demisler? Bi aciklayin da bilelim.

Ya da nasil bu kadar oy alir aklim almiyor mu demisim gecen kategoride. Piii derunumda neler var

Bak "pampa", yönetim gerekli açıklamayı yeterince yaptı sana burada özet geçemeyecem.. diyorsun ki kimse bana bir şey demesin ama öyle bir dünya yok maalesef...
siz ootani menüsünde tartsiirken de söyledim coco da tartışırken de:"Ramazan sofralarına yakışmıyor.. " fikrim de zikrim de belli..
Haydi selametle, sevgiyle huzurla kal...

Evet gördüğüm şeyi söyledim pardon gormediğim şeyi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…