Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Ortamı yumuşatmak istemiştim.Ama buna gerek yokmuş.
Oysa ki ben genel konuşmuştum geçmiş konulardan bahsetmemiştim.

E o zaman hak yiyorsunuz afiyet olsun. Moderatörunuz gelip o zaman ortami yumusatmamis ama hatrim kaldi
O zaman yazsaydın her ne yazarsa yazsın yanlı denirdi, ama anlamazsın sen şimdi
Pardon , hak yeme kısmı neresinde? Anlama bozukluğu var sanırım sende , neyse tamam bu seferlik affettim oturabilirsin

Kızlar 4 saat daha sabır ya Allah aşkına

O zaman yazsaydın her ne yazarsa yazsın yanlı denirdi, ama anlamazsın sen şimdi
Pardon , hak yeme kısmı neresinde? Anlama bozukluğu var sanırım sende , neyse tamam bu seferlik affettim oturabilirsin
Laf soyledi bal kabağı koy tabaga ye sabaha.
Sen cok kilo vermissin biraz az vereydin kalici hasar bırakmış

Ve evet hak yiyorsun. Olayin aslini biliyorum ben.

İçim şişti ya. Ben de yeni yeni muhabbete girmeye çalışıyordum.

Hadi güzel şeyler konuşalım. 70 olmuş oyun kuzum, tebrik ederim

Sağol tatlım ama isin kötüsü 4 saatte baska oy gelmezse 70 kişiyi tek tek etiketleyip teşekkür edeceğim

Sen de ilk katilima göre çok güzel oy aldın harikasın

laf bulamayınca böyle oluyormuş demek ki
Kızlar kıskandı beni, görün görün
Lunya lütfen cevap verme. Tanışmıyoruz ama ben senin her yorumunu gördüğümde tadir ediyor, profil resmine tekrar tekrar bakıp maşallah diyorum. Harikasın, harika kilo vermişsin. Çok da yakışmış. Ben de yirmi küsür kilo verdim, keşke daha çok verebilsem ama çok da zor kilo vermek. Bir kadın nasıl başka bir kadının başarısı üzerine böyle sözler söyler aklım almıyor...
Tekrar tebrik ederim seni, Allah kem gözden korusun.

Bir kadin baska bir kadina anlama bozukluğun var herhalde neden derse o yuzden demistir . Burayi tekeline almis tayfaya yaranmaya calisiyorsunuz anliyorum sizi de.

Ayrica neyini kiskanayim yahu 30 kilo verdim ben de. Benanaagggh

Teşekkür ederim, Güllaç beğeni çekti galiba
O romantik sofran yeter senin, gönlümün birincisi

Sana daha güzellerini hazırlarim canim kardesim

Bu arada enişten simdiden yeni yarisma ne zaman olacak diye sormaya basladi bu durumdan en karlı çıkan bizim beyler oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…