Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Canim sorma yiyecek tirnak kalmadi artik heyecandan

Bence ikimiz de rekor sayida oy aldik artik sonuc ne olursa olsun ikimiz de birinci sayilalim bu saatten sonra
Bence üçünüz de birincisiniz
Geçen senenin ramazan sofrası birincisi farkla 1.olmustu.
cimcimegfb etli yaprak sarması ile 1.olmustu,O da ozletti kendini
cimcimegfb nerelerdesin

Şu an sen öndesin cnm... bu arada rekor derken :))

Daha once katildigimda sondan 3. Ve 4. Olmustum ne bileyim benim rekorum bu
Bence üçünüz de birincisiniz
Geçen senenin ramazan sofrası birincisi farkla 1.olmustu.
cimcimegfb etli yaprak sarması ile 1.olmustu,O da ozletti kendini
cimcimegfb nerelerdesin

Evet ya Coco da cok iyi oy aldi aslında ama sanirim birinci olsa bile gecerli olmayacakmis... Hayirlisi olsun artik bakalim belki pilavlardaki gibi eşit oy olur hepimiz birinci sayılırız :)

Herkesin emeğine, ellerine sağlık, seçmek zor oldu, en sevdiğim tatlar olduğu için; yayla çorbası-içli köfte-şekerpare üçlüsüne verdim oyumu. Başarılar katılan herkese.

Neden olmuyormuş biliyor musunuz

Ben de çok üzüldüm... İnşallah yarisma sonunda kim birinci olursa olsun herkes helallesip barışır
Hiç zannetmiyorum, kişilere oy veren kişiler bile didiklenirken mübarek ay bile geride kalmışken zor o iş...

Bu arada sonuncu olmuyorum oleeyyyyyy

Yine karar vermekte zorlanan ben ...

Kiminde masa düzeni , özen ...sunum beni cezbediyor ... kiminde öyle bir tek tarif var ki beni can evimden vuruyor ..

Katılan herkesin eline emeğine sağlık ...

Daha önce sıklıkla bu yarışmalara katılmış biri olarak ; burada yarışmanın çok zevkli olduğunu ama çokta hırslanıp keyfin önüne geçmesinin gereksiz olduğunu (bende hırslanırdım kendimden biliyorum ) hatırlatmak istedim niçinse ...

Herkes emek vermiş bir şekilde , bize de sofralara bakıp bakıp hangisini seçsem derdi kalmış ? şu 3 tarif arasında gidip geldimmm ...gidip geldimmmm .... sanırım benim 1.lerim 3 ü de

Sebzeli Mercimek Çorbası, Beyti Sarma, Dondurmalı İrmik Helvası -Sinangil irmik sponsorluğunda
Mantı Çorbası-Tavuk Şiş-Cevizli Kadayıf-Şenpiliç Sponsorluğunda

Yayla Çorbası-İçli Köfte-Şekerpare-Tat Bakliyat Sponsorluğunda

Oyum ,

@88prenses22 ın sofrasına gitti ... tekrar ellerine emeğine sağlık.

Hiç zannetmiyorum, kişilere oy veren kişiler bile didiklenirken mübarek ay bile geride kalmışken zor o iş...

Bu arada sonuncu olmuyorum oleeyyyyyy

Bence verilen bunca emegin hatrina katilan herkes şampiyon sayılır ayrica ben ilk katildigimda sondan üçüncü, ikinci katildigimda sondan dördüncü oldum ama bak üçüncüde turnayi gozunden vurdum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…