Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Önemli olan o sarmanın iç harcını yapıp ,yaprağı hazırlayıf sarmaya hazır hale getirmek bana göre.Gerisi bana kolay geliyor
Yaprakları taze buzluğa koymuştum.Direk üzerine sıcak su döküp kaynattım ve sardımAma haklısın içli köfte ve sarma yaparken tek gözüme gelen iç harçları

Börek kendisi yeter
Geçen hafta milletin gazına geldim ,hunharca hazır yufka satın alıyorlardı
Benim Onlardan neyim eksik dedim ben de aldım Geçen haftadan beri O bana ben ona bakıyordum ,oğlumda patatesli börek istemişken yapayım dedim.Mutfağa geldi,sana patatesli börek yapıyorum dedim.Hazır yufkadan mı dediBörek bulmuş nazlanıyor

Ellerine sağlıkHarika görünüyor daha ne olsun
Aynen bulmuş bunuyorHanımı el açma börek yapsın görelim

Seni fişledim

Uzun zamandır makarna yapmıyorum iyi hatırlattın
Kız haftada 6 gün makarna yapıyor muydun, bugün değişiklik için yapmıştın hani sarmayı

Oooo ellerine sağlık Ausencia bu Lunya mantıları götürüyor gördün mü
Hain nevroş

Yoğurdu sarmısaklı yaptim, ananem yemiyor , teravih namazına gittiği için

Yaprakları taze buzluğa koymuştum.Direk üzerine sıcak su döküp kaynattım ve sardımAma haklısın içli köfte ve sarma yaparken tek gözüme gelen iç harçları
Sarma yi ince mı sardın yoksa hafif toplu mu

Hazır yufkadan börek mi olur

Seni fişledim

Uzun zamandır makarna yapmıyorum iyi hatırlattın
Kız haftada 6 gün makarna yapıyor muydun, bugün değişiklik için yapmıştın hani sarmayı

Oooo ellerine sağlık Ausencia bu Lunya mantıları götürüyor gördün mü
Hain nevroş

Yoğurdu sarmısaklı yaptim, ananem yemiyor , teravih namazına gittiği için

Sarma yi ince mı sardın yoksa hafif toplu mu

Hazır yufkadan börek mi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…