Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Önemli olan o sarmanın iç harcını yapıp ,yaprağı hazırlayıf sarmaya hazır hale getirmek bana göre.Gerisi bana kolay geliyor :KK45:
Yaprakları taze buzluğa koymuştum.Direk üzerine sıcak su döküp kaynattım ve sardım:KK45:Ama haklısın içli köfte ve sarma yaparken tek gözüme gelen iç harçları:bicak:

Börek kendisi yeter:kk77::KK45:
Geçen hafta milletin gazına geldim ,hunharca hazır yufka satın alıyorlardı:KK45:
Benim Onlardan neyim eksik dedim ben de aldım :KK70:Geçen haftadan beri O bana ben ona bakıyordum :KK48:,oğlumda patatesli börek istemişken yapayım dedim.Mutfağa geldi,sana patatesli börek yapıyorum dedim.Hazır yufkadan mı dedi:olamaz:Börek bulmuş nazlanıyor :63:
IMG_20170616_230620.jpg

Geçen hafta milletin gazına geldim ,hunharca hazır yufka satın alıyorlardı:KK45:
Benim Onlardan neyim eksik dedim ben de aldım :KK70:Geçen haftadan beri O bana ben ona bakıyordum :KK48:,oğlumda patatesli börek istemişken yapayım dedim.Mutfağa geldi,sana patatesli börek yapıyorum dedim.Hazır yufkadan mı dedi:olamaz:Börek bulmuş nazlanıyor :63:
Eki Görüntüle 2009851
Ellerine sağlık:kk77:Harika görünüyor daha ne olsun:KK45:
Aynen bulmuş bunuyor:63:Hanımı el açma börek yapsın görelim:63:

Seni fişledim :mapus::KK53:

Uzun zamandır makarna yapmıyorum iyi hatırlattın:işsiz:
Kız haftada 6 gün makarna yapıyor muydun, bugün değişiklik için yapmıştın hani sarmayı :KK53:

Oooo ellerine sağlık:KK45::kk77: Ausencia Ausencia bu Lunya mantıları götürüyor gördün mü:sus::KK30:
Hain nevroş :KK62:

Ellerine sağlık süper gözüküyor canım,kıvamını tutturmuşsun:KK9:
Ama neden yoğurt yok ,yoğurtsuz mantı olur mu?:duduk:
Ben de bugün börek yapmıştım ,tabakta çekim yapmıştım ama bu görselin yanında boynu bükük kalır :KK45:
Yoğurdu sarmısaklı yaptim, ananem yemiyor , teravih namazına gittiği için :21:

Yaprakları taze buzluğa koymuştum.Direk üzerine sıcak su döküp kaynattım ve sardım:KK45:Ama haklısın içli köfte ve sarma yaparken tek gözüme gelen iç harçları:bicak:
Sarma yi ince mı sardın yoksa hafif toplu mu :ıslık:

Eki Görüntüle 2009851
Hazır yufkadan börek mi olur :KK67:

Seni fişledim :mapus::KK53:

Uzun zamandır makarna yapmıyorum iyi hatırlattın:işsiz:
Kız haftada 6 gün makarna yapıyor muydun, bugün değişiklik için yapmıştın hani sarmayı :KK53:

Oooo ellerine sağlık:KK45::kk77: Ausencia Ausencia bu Lunya mantıları götürüyor gördün mü:sus::KK30:
Hain nevroş :KK62:

Ellerine sağlık süper gözüküyor canım,kıvamını tutturmuşsun:KK9:
Ama neden yoğurt yok ,yoğurtsuz mantı olur mu?:duduk:
Ben de bugün börek yapmıştım ,tabakta çekim yapmıştım ama bu görselin yanında boynu bükük kalır :KK45:
Yoğurdu sarmısaklı yaptim, ananem yemiyor , teravih namazına gittiği için :21:

Sarma yi ince mı sardın yoksa hafif toplu mu :ıslık:

Eki Görüntüle 2009851
Hazır yufkadan börek mi olur :KK67:

X