Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Yok sen şimdi hamilesin ya kokular mideni bulandırır falan bebiş rahatsız olur hem kendini yorma bence:110:
Koku hassasiyetim hiç olmadı o_O Ama yorulduğum doğrudur, yemek yapmamak için kırk takla atıyorum, el mahkum mutfağa tıpış tıpış gidiyorum yine :olamaz:
Ne yapacaksın rakipleri tek tek kaçıracak mısın?:KK70:

Koku hassasiyetim hiç olmadı o_O Ama yorulduğum doğrudur, yemek yapmamak için kırk takla atıyorum, el mahkum mutfağa tıpış tıpış gidiyorum yine :olamaz:
Ne yapacaksın rakipleri tek tek kaçıracak mısın?:KK70:
Pes de edebilirim :110: konuya gelen herkesin maşallah madalyası var TSK ya döndü burası herkes rütbeli ben er :deli: Hele Nevreste maşallah albay olmuş :KK70:

Pes de edebilirim :110: konuya gelen herkesin maşallah madalyası var TSK ya döndü burası herkes rütbeli ben er :deli: Hele Nevreste maşallah albay olmuş :KK70:
:KK70::KK70:Bu da senin için avantaj sayılır aslında, oy verenler hepsinin madalyası var AhlarAgacinin da olsun diyebilir :KK30:
Doğru menü, iyi sunum, biraz şans al sana madalya, başlamadan pes etme tabi :KK19:

:KK70::KK70:Bu da senin için avantaj sayılır aslında, oy verenler hepsinin madalyası var AhlarAgacinin da olsun diyebilir :KK30:
Doğru menü, iyi sunum, biraz şans al sana madalya, başlamadan pes etme tabi :KK19:
İyi gazladın beni çok sağ ol:KK19: şöyle iyice düşünüp misafirli günde yapmam lazım :spor:
Bu nicki unutma Pink :KK70: dönüşüm çok afilli olacak :KK54::süslü:

X