İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Hoşgeldiniz.Bol eksiler olsun

Kolajenin etkileri faydaları neler sizce
bugün 21. günlük kürü tamamladım, kesinlikle göbek eriyor çünkü bağırsak florasında bir koruyucu çeper oluşturuyor. ve en önemlisi saf protein ayşegül hocaya başladığımdan beri et tüketimim neredeyse durdu.kolajen kullanmaya başladığımdan beri şiş uyanmıyorum.

Merhaba arkadaslar ben serum takılmadan önce 63.00 dim hafta sonu köye gittim.sabah geldim diyetimi bozmadım yani sadece sarma ile bozdum ama bu kadar fark ettirir mi bilmiyorum sabah geldim yoldan tartıldım 64.7 malesef ilaçlara da devam ediyorum
Ikra meyra

Eklentiler

• 20210524_121650.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 15
Yine harikasın canım. Bomba gibisin Bizide motive ediyorsun teşekkür ederim Tebrik ederim süper sonuç.
Sen güzel besleniyorsun canım. Sende ki sadece ödem bence. Nodüller yapabilir. Dereotu yada teretohumu iyi geliyor diye biliyorum. Tere tohumu keten tohumu gibi ıslatıyorsun jelimsi oluyor. Sabah suyla yutuluyor. Alerji iğneleride etkiliyor olabilir.
Hangi marka kolajen kullanıyorsunuz. Ayşe hoca diyetisyen mi

Hedefe çok az kalmış o zaman çok güzel Mantık az yemek çok spor yapmak galiba
yeterli protein almak çok spor cok az kaçamak Cok spor yapmak kas yapmıyor muş yenı öğrendim ama spora ağırlık verildiği zaman proteini artırmak gerekiyor bunu öğrenmiş oldum

yeterli protein almak çok spor cok az kaçamak Cok spor yapmak kas yapmıyor muş yenı öğrendim ama spora ağırlık verildiği zaman proteini artırmak gerekiyor bunu öğrenmiş oldum
Protein Takviye olarak alıyormusun yoksa sadece yiyeceklerden mi
Bıgün tartıldım nihayet. 58.3 olmuşum neyse daha fazla bekliyordum da yine iyi diye düşündğm
Çok iyi fazla almamışsınız

Selamlar hanımlar
Bugün ki menü
Öğlen 12.45 de 4 tane baharatlı çubuk kraker
Et rosto patates fırında mercimek çorbası
17 de 1 parça kömbe
17.40 1 dlm kek 1/4 et dürüm
20.30 1 kase çoban salata 3 YK yogurt
12300 adım attım. Özellikle akşam 18 den sonra yürüyüş yaptım

Protein Takviye olarak alıyormusun yoksa sadece yiyeceklerden mi

Çok iyi fazla almamışsınız
şu anlık sadece yiyecekten alıyorum ama cevremde protein tozu alan çok ve faydasını gördüklerini söylüyorlar bende düşünüyorum sanki yiyeceklerden tam takviye olmuo gibime geliyor bu arada gerçekten 1 hfta da 5 kiloya yakın verdin maşallah sübhanallah çok güzel böyle devam eder inşallah ama bu hafta ben 1.olcam rakibem sabah yürüyüş lerini artircam bu hfta 25 bini tamamlicam hedefledim bakalım yapabilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…