İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Günaydın bildirim yapıp kaçıyorum. Güzel eksiler mutlu bir hafta olsun
IMG20210524073931.jpg

Merhaba herkese. Bende bu gün başladım aralıklı oruca inşallah hepimiz zayıflayıb istediğimiz kiloya ulaşırız🥰
67 kiloyum 23 yaşındayım doğum sonrası kilolarımdan kurtulamıyorum inşallah aralıklı orucla kurtulucam. Herkese başarılar😘
hoş geldiniz bende 26 yaşındayım akran sayılırız 😁 bende iki doğum yaptım kilo verme serüvenim devam ediyor 😂🤣 siz kaç kiloyla başladınız 67 başlangıç kilonuz mu 😊

Günaydın canlarım bugün bomba gibi geliyorum hazır olun 🤣😂🤣
menüm
Ikra meyra Ikra meyra nin paylaştığı bir günlük detoksu yaptım çok zor geldi ama 1 gün olduğu için dayandım bakalım tartı da neler olucak kupayı tekrar alabilecek miyim 😁 saat kaçta paylaşsam bilemedim biraz heycan olsun istedim 😎

bu hafta kabak detoksu yapmayı düşünüyorum 3 günlük bakalım yarın başlarım mi yoksa başka şeyler mi yapayım bilmiyorum düşünme aşamasındayım :KK70:

Bu rakamı görmek ne güzelmiş işte bu bana güzel bir motivasyon oldu detoks işe yaradı ve bugün regl oluyorum buna ragmen böyle çıkmasi da mutluluk ayyy cok mutluyum 😍😍😍😍😁😁😁

Eklentiler

• 16218338868522109149028.jpg
    16218338868522109149028.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 16
Bu rakamı görmek ne güzelmiş işte bu bana güzel bir motivasyon oldu detoks işe yaradı ve bugün regl oluyorum buna ragmen böyle çıkmasi da mutluluk ayyy cok mutluyum 😍😍😍😍😁😁😁
tebrik ediyorum canım müthiş motiven tavan yapar bu gazlada devami gelir inşallah bol eksiler olsun canım

Aynen gercekten acayip mutlu oldum insallah devam ediyorum bu haftayi da guzel gecirmek ilk hedefim ve bolgesel calismak en onemlisi artik.
Bende seni tebrik ediyorum. Tabi senin azmin biraz da beni tetikledi canım onun içinde ayrıca teşekkür ediyorum sana 🌹🌹🌹

Aynen gercekten acayip mutlu oldum insallah devam ediyorum bu haftayi da guzel gecirmek ilk hedefim ve bolgesel calismak en onemlisi artik.
Bende seni tebrik ediyorum. Tabi senin azmin biraz da beni tetikledi canım onun içinde ayrıca teşekkür ediyorum sana 🌹🌹🌹
seni motive edebildiysem ne mutlu bana inan yaza fit gircez inanıyorum yeterki kaçamakları minimuma indir yada 1 hafta 0 kaçamak la devam etmeni öneriyorum 🤗😁😂🤣

seni motive edebildiysem ne mutlu bana inan yaza fit gircez inanıyorum yeterki kaçamakları minimuma indir yada 1 hafta 0 kaçamak la devam etmeni öneriyorum 🤗😁😂🤣
Bu hafta kacamaksiz bitirmem lazım değilse bu hafta boşuna gider. Kilo verenlerin bizden bir fazlası yok bizde yapacaz ben inanıyorum buna hep birlikte verecez 😁😁😁

Günaydın canlarım bugün bomba gibi geliyorum hazır olun 🤣😂🤣
menüm
Ikra meyra Ikra meyra nin paylaştığı bir günlük detoksu yaptım çok zor geldi ama 1 gün olduğu için dayandım bakalım tartı da neler olucak kupayı tekrar alabilecek miyim 😁 saat kaçta paylaşsam bilemedim biraz heycan olsun istedim 😎

bu hafta kabak detoksu yapmayı düşünüyorum 3 günlük bakalım yarın başlarım mi yoksa başka şeyler mi yapayım bilmiyorum düşünme aşamasındayım :KK70:
Bunu tavsiye ederim 🙈
Screenshot_2021-05-24-10-51-07-427_com.whatsapp.jpg

çok mutluyum kızlar hedefe emin adımlarla ilerliyorum herkese bol eksiler olsun 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Eki Görüntüle 2855838
Süper harikasın 😍👏💪🧿

Benden ümit yok 😬 regl haftam ve bendeki ödem gitmedi uğraştım yok olmuyor tek günlük süt detoks da yapmadım 😔 ümitsiz baskül olabilir çorap izi kadar ödem var motivasyonum düştü kaç haftadır 😓

Süper harikasın 😍👏💪🧿

Benden ümit yok 😬 regl haftam ve bendeki ödem gitmedi uğraştım yok olmuyor tek günlük süt detoks da yapmadım 😔 ümitsiz baskül olabilir çorap izi kadar ödem var motivasyonum düştü kaç haftadır 😓
lütfen topla kendini bak sensiz olmaz ben seni örnek alarak girdim bu kulübe sen çok azimlisin yaparsın biliyorum kendne biraz zaman ver olucak ben inanyrm canım yaza fit gircez inşallah

X