İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Haftanın sampiyonu 👏💪🧿🏆🏃🤸💃 Duku Duku 4.400 verdi hak etti 🏆👑 bol eksiler olsun tatlım 💃 kilo veren herkesi tebrik ederim 👏💪🧿Eki Görüntüle 2856664
Teşekkür ederim canım. Çok mutluyum inşallah devamı gelir. Hep birlikte hedeflerimize ulaşırız🥳🥳🥳💃💃💃🤩🤩🤩🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️💪💪💪
şu anlık sadece yiyecekten alıyorum ama cevremde protein tozu alan çok ve faydasını gördüklerini söylüyorlar bende düşünüyorum sanki yiyeceklerden tam takviye olmuo gibime geliyor 😁 bu arada gerçekten 1 hfta da 5 kiloya yakın verdin maşallah sübhanallah çok güzel böyle devam eder inşallah ama bu hafta ben 1.olcam rakibem 😂🤣😂 sabah yürüyüş lerini artircam bu hfta 25 bini tamamlicam hedefledim bakalım yapabilir miyim 🤷‍♀️💃💃💃💃💃🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️💃💃💃
Evet gerçekten banada sürpriz oldu. Bu kadar beklemiyordum. İnşallah devamı gelir. Beni sen motive ediyorsun. Teşekkür ederim sana canım. Tatlı yarış güzel oluyor. Sağlıkla hedeflerimize ulaşırız inşallah canım. Bol bol eksiler hepimize🤩💃🥳🥰😄😄

Teşekkür ederim canım. Çok mutluyum inşallah devamı gelir. Hep birlikte hedeflerimize ulaşırız🥳🥳🥳💃💃💃🤩🤩🤩🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️💪💪💪

Evet gerçekten banada sürpriz oldu. Bu kadar beklemiyordum. İnşallah devamı gelir. Beni sen motive ediyorsun. Teşekkür ederim sana canım. Tatlı yarış güzel oluyor. Sağlıkla hedeflerimize ulaşırız inşallah canım. Bol bol eksiler hepimize🤩💃🥳🥰😄😄
Kız nereni kestin bu kadar gitti diyetle gitmez bu kadar 😅😅

Bence haftanın sırrı diye yapalım bizde. Haftanın birincisi yaptığını söylesin. Mesela desin ki Mthn83 Mthn83 gibi akşam 9 da yağ mantısı yemedim desin 😭😭😭

Benim menüm
öğlen karnıyarık cacık 2 yok pilav
saat 3.30 da 2 çatal pasta
5.30 da 1 avuç yer fıstığı kavuklu diyabetik incir reçeli 2 yeşil incir
20.30 da çoban salata 5 tane köfte

Kızlar çok kötü fena bişey yaptım. Komşum yağ mantısı getirdi 21 de 1.5 parça yedim 😔😭😭😭😭taş gibi oturdu içime
Sonrada 2 mil lesli yaptım 10000 adıma tamamliyorum

Kız nereni kestin bu kadar gitti diyetle gitmez bu kadar 😅😅
Bende ilk defa bir haftada bu kadar kilo verdim inanamadım. Ama bayram haftası hem tatlı hem hamurişi fazla yemiştim. Birde regl oldum. O yüzden çok ödem oldu. 1 hafta da 3 kilo aldım. Bayram sonrası diyet ve sporla fazlasıyla geri verdim çok şükür. Ama yarısı ödemdir kesin.😄😅Çok güldürdürdün beni canım. Her hafta böyle versem 3 haftada hedefime ulaşırdım ne güzel.🥰

Bende ilk defa bir haftada bu kadar kilo verdim inanamadım. Ama bayram haftası hem tatlı hem hamurişi fazla yemiştim. Birde regl oldum. O yüzden çok ödem oldu. 1 hafta da 3 kilo aldım. Bayram sonrası diyet ve sporla fazlasıyla geri verdim çok şükür. Ama yarısı ödemdir kesin.😄😅Çok güldürdürdün beni canım. Her hafta böyle versem 3 haftada hedefime ulaşırdım ne güzel.🥰
İnşallah canım amin 🥰

Kızlar benim hamileler gibi sabah bulantım oluyor. Limonlu su ve kahve denedim ikiside fayda etmedi. Öneriniz varmı?

ya ne güzel bunu duymak umarım hep motive ederim sizleri ben çok uzun süredir uğraşıyorm kilo konusunda ama artık finale az kaldı diyebiliyorum çok mutluyum haftya 61 hedefledim bakalım 😁😂🤣

selam kızlar bomba gibi geldim
menüm
kahvaltı
1 dilim ekmek ve peynir
akşam yemegi
4 kasık yoğurt ve yulaf ezmesi
2 tane de ikram yedim 🤭
spor
22 bin adim attım
1 saat leslie
30 dakika hiit cardio
30 dakika bölgesel egzersizler
💃💃💃💃💃💃💃💃 bol eksiler olsun canlar

ya ne güzel bunu duymak umarım hep motive ederim sizleri ben çok uzun süredir uğraşıyorm kilo konusunda ama artık finale az kaldı diyebiliyorum çok mutluyum haftya 61 hedefledim bakalım 😁😂🤣
İnşallah hedefine ulaşırsın canım. Ama bana göre 60 da görebilirsin🥰
selam kızlar bomba gibi geldim
menüm
kahvaltı
1 dilim ekmek ve peynir
akşam yemegi
4 kasık yoğurt ve yulaf ezmesi
2 tane de ikram yedim 🤭
spor
22 bin adim attım
1 saat leslie
30 dakika hiit cardio
30 dakika bölgesel egzersizler
💃💃💃💃💃💃💃💃 bol eksiler olsun canlar
Günaydın canım. Afiyet olsun. Çok spor yapıyorsun beslenmene dikkat et sonra kas kaybı oluşuyor. Ben seneler önce yaşamıştım. Sonra vücut kendini toparlayamıyor. Sağlıkla istediğimiz kilolara ulaşalım. Yaptığın sporlar 22000 adımın haricinde mi yoksa onlarla birlikte mi . Maşallah çok güzel spor yapıyorsun tebrik ediyorum seni canım. Enerji içeceği mi içiyorsun😅😄💪🙈🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️Daim olsun👏👏👏

merhaba beni de aranıza alır mısınız? yeni üye kabul ediyor musunuz? Bu diyet çok mantıklı geldi bana. Bu sabah 67 kiloyum. Boyum 165. 18/6 yapmayı düşünüyorum. 12de kahvaltı 15de ara öğün 18de akşam yemeği olacak şekilde.
Menülerimi yazıp cuma günleri baskül paylaşırım. Hedefim: 7 kilo vermek.

giriş sayfasında yazıyor cuma günleri yapıyorlarmış baskül paylaşımı canım ama ben konuşma geçmişine göz attım pazartesi paylaşmış herkes niyeyse
Benimde o yüzden kafam karisti. Sende mi bu topige katiliyorsun cnm? If bayagi etkili bir diyet yapip faydasini görenleri biliyorum. Denemek istiyorum bende o yuzden.

Benimde o yüzden kafam karisti. Sende mi bu topige katiliyorsun cnm? If bayagi etkili bir diyet yapip faydasini görenleri biliyorum. Denemek istiyorum bende o yuzden.
sizden biraz önce katılma talebi yazdım ama henüz cevap gelmedi. Ben de ilk kez yapacağım ama bu grup çok aktif değilk sanırsam emin olamadım

İnşallah hedefine ulaşırsın canım. Ama bana göre 60 da görebilirsin🥰

Günaydın canım. Afiyet olsun. Çok spor yapıyorsun beslenmene dikkat et sonra kas kaybı oluşuyor. Ben seneler önce yaşamıştım. Sonra vücut kendini toparlayamıyor. Sağlıkla istediğimiz kilolara ulaşalım. Yaptığın sporlar 22000 adımın haricinde mi yoksa onlarla birlikte mi . Maşallah çok güzel spor yapıyorsun tebrik ediyorum seni canım. Enerji içeceği mi içiyorsun😅😄💪🙈🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️Daim olsun👏👏👏
dün çok sıcaktı yedikleri mi mecburen yedim çok güldüm ya enerji içeceği hiç içmedim ama sabahları uyanır uyanmaz türk kahvesi yapıorum biraz büyük fincanda o enerji veriyor 😁😂🤣
çocukluğum vegençliğim sporla geçti yani karateyle uğraştım 😅😄 vücut alışkın spora 22 bin hariç o sporlari da yaptım çocuklarım olmadan önce 3 4 saat aralıksız spor yapardım şimdi bölerek yapıyorum ev çocuklar anca fırsat buluyorum 🙈 26 yaşında olmakta biraz enerji veriyor galiba 🙊🙊 beslenmeye dikkat ediyorum canım protein takviyesi almayı da düşünüyorum yiyecekler bnm yaptım spora yetmiyor gibime geliyor 😂 bugün yürüyüş e çıktım komşu taşındı geçen sene 1 kaç kez okumalarda görmüştü beni bugün denk geldik yolda çocuğu tanıdım seni tanıyamadım dedi neden dedim çok zayıflamışsın dedi okadar mutlu oldum ki nasıl zayıfladın ben 10 kilo aldım 4 ayda dedi yürüyüş yapıyorum spor da oda yürümek istiyormuş ama yürümek için arkadaş yok dedi bnde gel beraber yürürüz dedim kendime de yürüyüş arkadaşı bulmuş oldum bugün enerjim tavan yaptı bu hafta emin adımlarla ilerliyorum 😃😎😎🤗

merhaba beni de aranıza alır mısınız? yeni üye kabul ediyor musunuz? Bu diyet çok mantıklı geldi bana. Bu sabah 67 kiloyum. Boyum 165. 18/6 yapmayı düşünüyorum. 12de kahvaltı 15de ara öğün 18de akşam yemeği olacak şekilde.
Menülerimi yazıp cuma günleri baskül paylaşırım. Hedefim: 7 kilo vermek.
hoş geldiniz baskül günümüz cuma idi ama pazartesi günü oldu hedefinize sağlıkla mutlu bir şekilde ulaşırsınız inşallah 🤗😍😎

X