İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Bunu yarın düşünüyorum yapabilirsen ödem var regl yakın pazartesi salı olurum

Selam kizlar bol bol eksilerimiz olur insallah hepimiz icin bende basladim oruc diyetine kiloda veriyorum lakin benim sabah kahvaltim hep standart artik gina geldi hergun yumurta ve avokadoyu zorla yiyorum baska nasil ne sekil yiyebilirim
Merhaba bol eksiler olsun canim yulaflı tarifler deneyin yulaf lapasi tarifler deneyin krepler deneyin bazen et köfte salata ayran tüketin

Merhaba arkadaşlar
Dün 3 günlük de yoksun 2. Günüydü ve baya zorlandım. Özellikle haşlanmış yumurta akşam yiyemedim onun yeri e bir kase salata ve 1 dilim peynir yedim. İnşallah bu değişiklik çok etkilemez.

Bugün son gününü yapıyorum 2 saatte bir sütlü yeşil çay içmeye devam. Yarın tartiya nasıl yansıyacak bakalım.

Güzel
Güzel sonuçlar alırsın inşallah canım. Bol bol eksiler olsun

Merhaba herkese. Bende bu gün başladım aralıklı oruca inşallah hepimiz zayıflayıb istediğimiz kiloya ulaşırız
67 kiloyum 23 yaşındayım doğum sonrası kilolarımdan kurtulamıyorum inşallah aralıklı orucla kurtulucam. Herkese başarılar

Selam kizlar bol bol eksilerimiz olur insallah hepimiz icin bende basladim oruc diyetine kiloda veriyorum lakin benim sabah kahvaltim hep standart artik gina geldi hergun yumurta ve avokadoyu zorla yiyorum baska nasil ne sekil yiyebilirim
ben kapya biberi tost makinasında hafif öldürüyorum, yanında havuç rendesi, ceviz en önemlisi kolajen içiyorum

Ben yumurta salatası yapıyorum hem yeşillik hem yumurta hem ekşi hem lezzetli
Genelde öğlen yemeği saati başladığım için iş yerinde ne çıkarsa evde yumurta salatası

Merhaba herkese. Bende bu gün başladım aralıklı oruca inşallah hepimiz zayıflayıb istediğimiz kiloya ulaşırız
67 kiloyum 23 yaşındayım doğum sonrası kilolarımdan kurtulamıyorum inşallah aralıklı orucla kurtulucam. Herkese başarılar

Merhaba hoş geldiniz yarın baskül günü paylaşım yapın ilk başlangıç kilo ve hedefinizi yazalım

Merhaba arkadaslar
Dünkü menüm sebze kızartmasından 4-5 çatal aldım

Eklentiler

• IMG_20210522_201518.jpg
    153,9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20210522_133211.jpg
    171,4 KB · Görüntüleme: 25
Menum
Öğlen 12 de 3 halka sucuk yumurta salatası 1 lokma ekmek
Saat 15.30 civarı dünden yaptığım pudingten kalan ( 1sb süt 1 YK nişasta kakao kahve ve 2 YK yakın bal ile yaptım 2 güne böldüm)
Akşam 19 gibi karabuğday kısır
Saat 20.00 de 1catal köfte evdekiler açız dedi. Tat doku kontrolü yaptım

Hoşgeldiniz.Bol eksiler olsun
ben kapya biberi tost makinasında hafif öldürüyorum, yanında havuç rendesi, ceviz en önemlisi kolajen içiyorum
Kolajenin etkileri faydaları neler sizce

Merhaba arkadaşlar bu hafta hepimiz artı napiyoruz tam gaz devam diyoruz haftaya bol eksiler olsun Eki Görüntüle 2851632
Yarın sabah tartılıp kilomu paylaşacağım. Hala annemdeyim. Birdahaki pazartesi evde olmuş olacağım. Bir de 20 günde regl oldum. Kilo konusunda hepten yüksek çıkabilirim ama yine de sabah tartılıp paylaşırım. Eve dönünce de eski düzenime dönerim inşallah. Beni yeniden motive edersiniz artık yoksa hemen başlamak zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…