İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Çok geçmiş olsun

Dün çok yoğun geçti gelemedim. Menü kötüydü
Bugün daha aktif inşallah

detoksu paylaşır mısın merak ettim nasıl bir detoks olduğunu
Yeşil çay ve sütle yapılan bir detoks vardı Ikra meyra 1 günlük paylaşmıştı hatirlarsan bu onun 3 günlük versiyonu
1. Gün 2 saatte bir Yeşil çay ve süt yarı yarıya olacak şekilde içiyorsun bol su ve kahve serbest

2. Gün kahvaltida : 2 yumurta sınırsız salatalık, 2 saat sonra çeyrek avakado, 2 saat sonra (öğle) 2 yumurta bol salatalık, 2 saat sonra çeyrek avakado, 2 saat sonra çeyrek avakado, 2 saat sonra (akşam) 1 yumurta bol salatalık, 2 saat sonra kala çeyrek avakado
Bol du sütsüz kahve serbest

3. Gün: 2 saatte bir Yeşil çay ve sütlü karışım

Bu şekilde yapılıyor biraz zor görünebilir ama açlık olmuyor hiç. Daha önce denemiştim 2.5 kg ödem gitmişti güzel motivasyon olmuştu bana. İnşallah yine yapabilirim

açıkçası bana zor geldi ama denenebilir umarım bol eksi alirsin

bol eksiler olsun canım
Teşekkür ederim canım. Bol eksiler hepimize.
Kararlıyım diyorsunÇok güzel bol eksiler. Mayıs sonuna 60 olacaksın canım
Ben bumu 2 yil önce yapmıştım rahat yaptım bu yıl denedim bir kez tam uyamadım bakalım şimdi yapabilecekmiyim. Sanırım yaş da ilerledikçe insan tam yapamıyor
Bende denemiştim ama yapamadım. Yani tadını sevemedim. Kolay gelsin canım. Bende Ramazan öncesi hurma diyeti yaptım 1 hafta. 3 kilo gitmişti . Normal beslenmeye dönünce 1 kilo geri geldi. Detokslar iyi kilo verdiriyor ama gittiği gibi de hızla geri geliyor sanki. Yani normal beslenmeye geçildiğinde kendimi frenleyemiyorum. Bende öyle oluyor.

inşallah canım benim bakalım 60 olur muyum

Gun boyu sutlu yesil cay 2 fincan kahve ve şekersiz cay ve 2.5 litre su ile kapattim. Bugünü inşallah kaçamaksiz atlattım bakalım yarın nasıl geçecek...

inşallah canım benim bakalım 60 olur muyum
İlk hedefine ulaştın sanırım. Bence ikinci hedefine az kaldı. Bu azimle gidersen kısa zamanda onada ulaşırsın
Yaşım 36 oldu.
Aa 85 li misiniz bende 36 yaşındayım.
Selam kizlar bol bol eksilerimiz olur insallah hepimiz icin bende basladim oruc diyetine kiloda veriyorum lakin benim sabah kahvaltim hep standart artik gina geldi hergun yumurta ve avokadoyu zorla yiyorum baska nasil ne sekil yiyebilirim
Hoşgeldiniz.Çok güzel.Neden hergün yumurta ve avakado . Farklı kahvaltıları deneyebilirsiniz. Yumurtayı dereotu maydonoz ve peynir ekleyerek omlet yapabilirsiniz. Yada domatesli omlet olabilir

Aynen canım 85 liyim

Günaydın canlar dün yürüyemedim maalesef çok yağmur yağıyor
kahvaltı 13.00
yumurta salatası
ara 15.00 dibek kahvesi ve kare parça çikolata
18.30akşam yemeği
4 kasık patlıcan musakka
4 kasık salata
1 bardak ayran
spor yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…