İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Merhaba arkadaşlar bu hafta hepimiz artı napiyoruz tam gaz devam diyoruz haftaya bol eksiler olsun

selamm kizlar bu hafta motivasyonum pek yok niye böyle oldu bilmiyorum akşam 7.30 8 30 arası yürüyüşe çıkıyorum sabahta 1 saate yakin yürüyüş yapıyorum ama modum düştü tam gaz giderken durdu regl etkisinden midir bilmem can atarak yaptığım spor yürüyüşü şimdi zoraki yapıyormuş gibi hissediyorum

Regl olunca enerji olmuyor canım kahve Spor öncesi enerji gelir pes etmek yok

İşte geldim
Sabah limonlu su
Öğlen 12.30 yayla çorbası çardak kebabı ( yufkaya sardiklari et sote)
Saat 5i geçerek 2 bardak kefir avuç içi kadar karışık çerez
7.30 da bitirmek üzere ton balıklı salata
Su 1 lt ye yakın.
Spor yok ama çok yorgunum günlük adım sayım 9300 az kaldı inşallah

Selam canım. Evet regldendir. Arada oluyor. Regl bitiminde daha istekli tempolu yaparsın. Bende 1 hafta 10 gündür ara vermiştim. Dün başladım. Pes etmek yok. Birbirimizi motive edelim.

günaydın canlar
klasik kahvaltı
akşam da
1 kepçe corba
1 dilim ekmek
4 kasık yoğurt
4 kasık sebzeli sote

3 litre su artı 1 litre dukan içeceği
20 bin adım
sabah 10 bin
akşam 10bin
45 dakika leslie haftya eksi görmem gerek

dukan içeceği dediğin dukan birası diye geçenmi?
içmesi zevkli birşey bence ama faydası varmı bilmiyorum. sence ne faydası var sana

Güzel ve bilgilendirici bu yazınız için teşekkürler bence zayıflamanın temelinde harelket yatıyor tabikide yağ yakımını hızlandıran karışımlar yiyecekleri bulmak mümkün ancak ne diyeti uygularsanız uygulayın hangi diyeti seçerseniz seçin temelinde hareket olmalı hareketsiz bir yaşam hem sağlık hemde psikolojik açıdan problemler yaratabilir ki bunun deneyimini aslında pandemi döneminde yaşadık halada yaşıyoruz hareket insanı dinç ve sağlıklı tutar.

dukan içeceği dediğin dukan birası diye geçenmi?
içmesi zevkli birşey bence ama faydası varmı bilmiyorum. sence ne faydası var sana
şöyle anlatayım benim kortizon ilaçlar iğneler yüzünden vücut ödeme çok müsait 1 hafta 5 kilo ödem yapan bir vücut düşünün yani ama bu içecek içmeye başladım ben biraz dukan birasindan çıkardım içine iki tane yeşil çay ve kayısı çayı ve kök zencefil koyuyorum benim metebolizmayi çalıştıran bu olduğunu düşünüyrm tabiki hareket olmadan olmuyor ben spor diyet ve böyle ödem icecekleriyle zayıflıyorm tek başına hiç biri çözüm değil bu arada 120 kiloydum bende şimdi ki hedef 50

Muhteşem valla. Bende kuru zencefil var ama nasıl kullanacagimi bilmiyorum kök olarak toz da var

Muhteşem valla. Bende kuru zencefil var ama nasıl kullanacagimi bilmiyorum kök olarak toz da var
Yeşil çayla birlikte sıcak suda demleyin kuru kök zencefili 10 dkk fokurdasin yeşil çayı ekleyip 1-2 dkk fokurdasin kapatın sonra sallama yeşil çay yada kayısı çayı yarım limon suyu ekleyin soğutun sade maden suyu ekleyip gün için kahvaltidan 1-2 saat önce yada sonra 500 mlm için diğer 500 mlm de aynı akşam yemeğinden 1-2 saat önce yada sonra için

Dünkü menüm
Bol eksiler olsun

Eklentiler

• IMG_20210518_114346.jpg
    181,5 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20210518_192845.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 15
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…