İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Günaydın kızlar ,dün sabah sucuklu yumurta 1 dilim ekmek yedim
Ara ceviz kahve
Sonra kızıma kuskus pilavı yapmıştım ondan 3 kaşık ve balkabağını firinlamistim 2 dilim ondan yedim yanında yogurt
Yeşil detoks icecegi
Dün regl oldum karnım şişti off

Merhaba
12. 30 zayıflama çayı
13.00 kahvaltı
Yeşil çayı yemeklerden 1 saat önce yada sonra tüketin yani bitki çayları içinde geçerli aldığınız vitaminlerin eksilmesine yol açıyor o nedenle mutlaka 1-1.5 saat arayla tüketin bitki çayları olsun kahve olsun

Ahhh be tabağa bak gece gece görmeseydim iyiydi şu domatesli biberli sosa nasil ekmek banılırdı yanında çay offf keşke yiyip yiyip kilo almayanlardan olsaydık
Ah canım yaa hakkını helal et. Geç gönderdim menüyüEvet maalesef hiç öyle olamadım. Evdeki herkes öyle maalesef. Yatana kadar meyve kuruyemiş dilediklerini yiyorlar. Evde en az yiyen en çok dikkat eden ben en kiloluda benim maalesef
Tabaklarin dengeli pasta erken saat yediyesen yakmisindir gün içinde
Maalesef erken saatte yiyemedim ıf saatide bozuldu. İnşallah salı günü artı olmaz.
Evet Belcikadayim cnm

Tesekkurler, insallah.
Öyle mi güzel ülke. Kaç yıldır oradasınız

Merhabalar, dolma yapınca kokusu uğruna bozdum su orucunu :)
50 saat açlık
11.00 filtre kahve
19.00 mercimek çorbası, 3 tane biber dolması, yoğurt ve nesfit çikolatalı bar
2 litre su
Vaaoovv halsizlik baş dönmesi falan olmuyor mu ,sıvı olarak ne tüketiyorsun.

İyi akşamlar herkese
Üstümden atmakta çok zorlandığım 20 kilom var. Gençliğimden bu yana gece yeme sendromum var maalesef. Geçen sene diyet grubundayken hem bu alışkanlığı yenmiştim hemde çok güzel kilo vermiştim ama önce grup kapandı, sonra pandemi derken misliyle geri aldım. İF ile hem kilo vereceğime hemde alışkanlıklarımı değiştiriceğime çok inanıyorum 16/8 düzeninde yapıp sabah 11, akşam 7 olmak üzere 2 öğün yapmayı hedefliyorum. Bu akşam 7 de yeme işini bitirdim, yarın sabah itibariyle beni de aranıza alır mısınız?

Evet turşuyu çok seviyorum çok acı değil aslında acısı güzel
Afiyet olsun canım. Bende çok severim turşuyu.
Merhabalar, dolma yapınca kokusu uğruna bozdum su orucunu :)
50 saat açlık
11.00 filtre kahve
19.00 mercimek çorbası, 3 tane biber dolması, yoğurt ve nesfit çikolatalı bar
2 litre su
Olsun güzel bir başlangıç olmuş. Ama uzun açlıktan sonra midene çok yüklenme istersen canım. Çünkü uzun açlıktan sonra mide sıkıntısı çekmemek için ne kadar aç kaldıysan o süre kadar katı beslenilmemesi gerekiyor diye biliyorum
İnşallah burada alışkanlıklarından ve kilolarından sağlıklı birşekilde kurtulursun canım. Biz memnun oluruz

İyi akşamlar

Öğle 13:30 da 2 haşlanmış yumurta,2 dilim ekmek, 1 portakal,2 kaşık yoğurt
Akşam 19:30 da sabahkinin aynısını yedim

1 saat yürüyüş, 3 mile Leslie, 15 dk yağ yakıcı egzersiz yapıldı, 3 litre su içtim

Vaaoovv halsizlik baş dönmesi falan olmuyor mu ,sıvı olarak ne tüketiyorsun.
Canım az su tükettiğimde baş ağrısı oluyor içince geçiyor. Belirgin bir halsizlik olmadı şimdiye kadar olmaması için magnezyum ve tuz alıyorum. Alışmaya çalıştığım için şimdilik su, maden suyu, kahve, çay tüketiyorum otofaji için sadece su ve maden suyuyla yapılması öneriliyor. Ama kolesterol dışında bir rahatsızlığım yok şükür, başka birinde farklı etkiler olabilir
Ay evet canım, ben de aç kalınan sürenin yarısı kadar sıvı ağırlıklı beslenilmeli diye biliyorum. Açıkçası çok uzun sürdürmediğim için umursamadım, öğleden sonraki ölçümde de ketosizde değildim zaten yediklerimle uğraştı sanırım vücut. Şu ana kadar kötü bir etki hissetmedim umarım zarar vermiyorumdur, çok teşekkür ederim

İyi akşamlar arkadaşlar. Bugünki menüm

Tabaklarım pasta tabağı
Ara öğün sütlü Türk kahvesi ve çok ince 1 dilim pasta(Aslında yemeyecekyim ama çok güzel olmuş dayanamadım)
2,5 lt su
30 dk pilates

Iyi aksamlar hanimlar, ben bugun ilk ogun yapaba kadar acikmadim ama sonra ikindi de ve aksam cok aciktim
Ilk ogun 11
1 yumurtadan omlet, 3 top mozerella peynir, 5 zeytin, 4 cherry domates, cig ispanak ve yarim dilim kepek ekmeği, yarim bardak portakal suyu
Saat 14.30
1 avuc yer fistigi
Son ogun 19.00
1 buyuk dilim somon, 1 kase salata, 1 mandalina
Hareketli bir gundu ama spor yok maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…