İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
4 aydir buradayiz cnm, evet guzel, duzenli bir ulke.

Tamam çok teşekkür ederim bilmiyordum
Estağfurullah güzel ilerliyorsun ama istediğin kiloya düşeceksin inşallah sağlıkla
Merhabalar, dolma yapınca kokusu uğruna bozdum su orucunu :)
50 saat açlık
11.00 filtre kahve
19.00 mercimek çorbası, 3 tane biber dolması, yoğurt ve nesfit çikolatalı bar
2 litre su
Maşallah süpersin

günaydın canlar dün tek öğün yaptim 6 ta oda biraz saçma sapan oldu yarim poğaça 5 kasık kısır 3 4 çatal revani yetmezmiş gibi sabahta 2 eti cin yedim kendme ne kadar kizsamda bu hfta kontrolü kaybettim neden blmyrm sürekli tatli krizi geliyor tarçınlı kahveyi denedim ama yine de yedim bu hfta iki tane çikolatalı gofret yedm dunkiler üstüne bu sabahta yedim bu hfta bnm için kötü bir hfta oldu çok üzgünüm umarım salı günü tartı da arti çıkmam

Tatlı krizleri ben de de olur. Yani aslinda kendi adıma gergin olduğum zaman daha çok tatlı yerim...Yani o an ne sütlü tarçın ne su fayda etmez...
Insallah artı çıkmazsın arkadasim

Tatlı krizleri ben de de olur. Yani aslinda kendi adıma gergin olduğum zaman daha çok tatlı yerim...Yani o an ne sütlü tarçın ne su fayda etmez...
Insallah artı çıkmazsın arkadasim
ya inşallah çıkmam bu hfta sürekli ilaçlar içiyorum uykusuzlukta eklenince kendimi tatliya veriyorum sanırım

Tek öğün yapmayın 2 ana bir ara yapın yoksa abur cubur yersiniz ara öğünde ya kuru meyve ceviz badem fıstık vs yada 1 adet meyve fındık badem ceviz vs yanında tarçınlı 1 tatlı kaşık balli süt yada kakolu 1 tatlı kaşık balli süt tüketin yada süt tarifi verim

Yağ yakıcı süt
1 bardak yarım yağlı süt
1 kaşık tarçın 1 kaşık kakao
1 tatlı kaşık bal hepsini karıştırın sütü az ısıtıp içebilirsiniz

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim tavsiyenize uyucam artı olmaması için daha fazla spor mu yapsam ne öneriyorsun canım diyetisyende kilo almış olarak dönmek istemiyorum

çok teşekkür ederim tavsiyenize uyucam artı olmaması için daha fazla spor mu yapsam ne öneriyorsun canım diyetisyende kilo almış olarak dönmek istemiyorum
Meyve şekeri alın en azından yanında mutlaka süt için spor olarak Leslie yapın 45 dkk akşamda Leslie 45 dkk çok zorlanmayin ki sogumayin spordan hava güzel ise 1 saat tempolu yürüyüş yapın

Meyve şekeri alın en azından yanında mutlaka süt için spor olarak Leslie yapın 45 dkk akşamda Leslie 45 dkk çok zorlanmayin ki sogumayin spordan hava güzel ise 1 saat tempolu yürüyüş yapın
dün ve bugün yağmurlu dışarı çıkamadım leslie yapim en iyisi

Merhaba canlar
11.00 zayıflama çayı
12. 00 kahvaltı
15.00 ara öğün (elmaları yiyemedim muzlardanda tabagin altındaki 2 küçük dilimi yiyebildim )
1 buçuk Lt. Su icildi şimdilik

Eklentiler

• 20210110_120931.jpg
    119,4 KB · Görüntüleme: 16
  • 20210110_151825.jpg
    147,8 KB · Görüntüleme: 22
saat 9 da kahvaltı 1 dilim ekmek 1 dilim peynir öğlen ara öğün 2 elma 16 30 da 1 kase çorba 5 yemk kaşığı sebze yemeği 4ymk kaşığı yoğurt ve salata 3 litre su içtim 4 olur yatana kadar leslie yaptım 45 dakika bugünlük böyle

Tabiki hoş geldiniz aramıza menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz salı günü baskül paylaşıp son hedefinizi yazın listeye guncellicegim .ilk sayfamızi okuyun takildiginiz konu olursa söyleyin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…