İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Ah canım yaa hakkını helal et. Geç gönderdim menüyü🙈🥰🤗Evet maalesef hiç öyle olamadım. Evdeki herkes öyle maalesef. Yatana kadar meyve kuruyemiş dilediklerini yiyorlar. Evde en az yiyen en çok dikkat eden ben en kiloluda benim maalesef 😟

Maalesef erken saatte yiyemedim ıf saatide bozuldu. İnşallah salı günü artı olmaz.🤗

Öyle mi güzel ülke. Kaç yıldır oradasınız🥰
4 aydir buradayiz cnm, evet guzel, duzenli bir ulke.

Yeşil çayı yemeklerden 1 saat önce yada sonra tüketin yani bitki çayları içinde geçerli 🤗 aldığınız vitaminlerin eksilmesine yol açıyor o nedenle mutlaka 1-1.5 saat arayla tüketin bitki çayları olsun kahve olsun 😘
Tamam çok teşekkür ederim bilmiyordum 🥰😘
Ah canım yaa hakkını helal et. Geç gönderdim menüyü🙈🥰🤗Evet maalesef hiç öyle olamadım. Evdeki herkes öyle maalesef. Yatana kadar meyve kuruyemiş dilediklerini yiyorlar. Evde en az yiyen en çok dikkat eden ben en kiloluda benim maalesef 😟

Maalesef erken saatte yiyemedim ıf saatide bozuldu. İnşallah salı günü artı olmaz.🤗

Öyle mi güzel ülke. Kaç yıldır oradasınız🥰
Estağfurullah 🥰 güzel ilerliyorsun ama istediğin kiloya düşeceksin inşallah sağlıkla 🧡
Merhabalar, dolma yapınca kokusu uğruna bozdum su orucunu :)
50 saat açlık
11.00 filtre kahve
19.00 mercimek çorbası, 3 tane biber dolması, yoğurt ve nesfit çikolatalı bar
2 litre su
Maşallah süpersin 😍

Ara öğün 16.00
1sb tarçınlı süt 5 tane badem 5 tane fındık
Aksam 18.20

4 lt su
1 kupa Şekersiz çay

Eklentiler

• 20210109_182227.jpg
    20210109_182227.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 29
günaydın canlar dün tek öğün yaptim 6 ta oda biraz saçma sapan oldu yarim poğaça 5 kasık kısır 3 4 çatal revani yetmezmiş gibi sabahta 2 eti cin yedim kendme ne kadar kizsamda bu hfta kontrolü kaybettim neden blmyrm sürekli tatli krizi geliyor tarçınlı kahveyi denedim ama yine de yedim bu hfta iki tane çikolatalı gofret yedm dunkiler üstüne bu sabahta yedim bu hfta bnm için kötü bir hfta oldu çok üzgünüm umarım salı günü tartı da arti çıkmam 😖😞😕

günaydın canlar dün tek öğün yaptim 6 ta oda biraz saçma sapan oldu yarim poğaça 5 kasık kısır 3 4 çatal revani yetmezmiş gibi sabahta 2 eti cin yedim kendme ne kadar kizsamda bu hfta kontrolü kaybettim neden blmyrm sürekli tatli krizi geliyor tarçınlı kahveyi denedim ama yine de yedim bu hfta iki tane çikolatalı gofret yedm dunkiler üstüne bu sabahta yedim bu hfta bnm için kötü bir hfta oldu çok üzgünüm umarım salı günü tartı da arti çıkmam 😖😞😕
Tatlı krizleri ben de de olur. Yani aslinda kendi adıma gergin olduğum zaman daha çok tatlı yerim...Yani o an ne sütlü tarçın ne su fayda etmez...
Insallah artı çıkmazsın arkadasim

Tatlı krizleri ben de de olur. Yani aslinda kendi adıma gergin olduğum zaman daha çok tatlı yerim...Yani o an ne sütlü tarçın ne su fayda etmez...
Insallah artı çıkmazsın arkadasim
ya inşallah çıkmam bu hfta sürekli ilaçlar içiyorum uykusuzlukta eklenince kendimi tatliya veriyorum sanırım 😔

Tek öğün yapmayın 2 ana bir ara yapın yoksa abur cubur yersiniz ara öğünde ya kuru meyve ceviz badem fıstık vs yada 1 adet meyve fındık badem ceviz vs yanında tarçınlı 1 tatlı kaşık balli süt yada kakolu 1 tatlı kaşık balli süt tüketin 🤗 yada süt tarifi verim

Yağ yakıcı süt
1 bardak yarım yağlı süt
1 kaşık tarçın 1 kaşık kakao
1 tatlı kaşık bal hepsini karıştırın sütü az ısıtıp içebilirsiniz

Son düzenleme:
Tek öğün yapmayın 2 ana bir ara yapın yoksa abur cubur yersiniz ara öğünde ya kuru meyve ceviz badem fıstık vs yada 1 adet meyve fındık badem ceviz vs yanında tarçınlı 1 tatlı kaşık balli süt yada kakolu 1 tatlı kaşık balli süt tüketin 🤗 yada süt tarifi verim

Yağ yakıcı süt
1 bardak yarım yağlı süt
1 kaşık tarçın 1 kaşık kakao
1 tatlı kaşık bal hepsini karıştırın sütü az ısıtıp içebilirsiniz
çok teşekkür ederim tavsiyenize uyucam artı olmaması için daha fazla spor mu yapsam ne öneriyorsun canım diyetisyende kilo almış olarak dönmek istemiyorum 😞

çok teşekkür ederim tavsiyenize uyucam artı olmaması için daha fazla spor mu yapsam ne öneriyorsun canım diyetisyende kilo almış olarak dönmek istemiyorum 😞
Meyve şekeri alın en azından yanında mutlaka süt için spor olarak Leslie yapın 45 dkk akşamda Leslie 45 dkk çok zorlanmayin ki sogumayin spordan hava güzel ise 1 saat tempolu yürüyüş yapın ☺️

Meyve şekeri alın en azından yanında mutlaka süt için spor olarak Leslie yapın 45 dkk akşamda Leslie 45 dkk çok zorlanmayin ki sogumayin spordan hava güzel ise 1 saat tempolu yürüyüş yapın ☺️
dün ve bugün yağmurlu dışarı çıkamadım leslie yapim en iyisi 😁

Merhaba canlar 🥰
11.00 zayıflama çayı
12. 00 kahvaltı
15.00 ara öğün (elmaları yiyemedim muzlardanda tabagin altındaki 2 küçük dilimi yiyebildim )
1 buçuk Lt. Su icildi şimdilik 🧡

Eklentiler

• 20210110_120931.jpg
    20210110_120931.jpg
    119,4 KB · Görüntüleme: 16
  • 20210110_151825.jpg
    20210110_151825.jpg
    147,8 KB · Görüntüleme: 22
saat 9 da kahvaltı 1 dilim ekmek 1 dilim peynir öğlen ara öğün 2 elma 16 30 da 1 kase çorba 5 yemk kaşığı sebze yemeği 4ymk kaşığı yoğurt ve salata 3 litre su içtim 4 olur yatana kadar leslie yaptım 45 dakika bugünlük böyle 😁

İyi akşamlar herkese:KK54:
Üstümden atmakta çok zorlandığım 20 kilom var. Gençliğimden bu yana gece yeme sendromum var maalesef. Geçen sene diyet grubundayken hem bu alışkanlığı yenmiştim hemde çok güzel kilo vermiştim ama önce grup kapandı, sonra pandemi derken misliyle geri aldım. İF ile hem kilo vereceğime hemde alışkanlıklarımı değiştiriceğime çok inanıyorum:dua: 16/8 düzeninde yapıp sabah 11, akşam 7 olmak üzere 2 öğün yapmayı hedefliyorum. Bu akşam 7 de yeme işini bitirdim, yarın sabah itibariyle beni de aranıza alır mısınız?
Tabiki hoş geldiniz aramıza 🤗 menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 salı günü baskül paylaşıp son hedefinizi yazın listeye guncellicegim .ilk sayfamızi okuyun takildiginiz konu olursa söyleyin .🥰

X