İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Selamün aleyküm hanımlar. Nasipse bende cumartesi başlamak istiyorum. Banada destek olur musunuz. Vermem gereken 25 kilo var
Hoş geldiniz aramıza tabiki destek oluruz salı günü baskül paylaşıp son hedefinizi yazın ilk sayfamızi okuyun takildiginiz konu olunca sorun yardımcı olurum bol eksiler olsun

Gunaydinlar limonlu su ve sade turk kahvesi ictim, 10.30 da ilk ogunu yiyecegim.( burasi tr den 2 saat geride)
Hoş geldiniz aramıza salı günü baskül paylaşıp son hedefinizi yazın listeye ekliyecegim İlk sayfa okuyun

bugünde tek öğün yaptim 1 kepçe mercimek çorbası 20 adet hamsi bol salata bir dilim ekmek adım olarak 10 bini geçti ama spor yapcam leslie düşünüyrm 3 litre su içtim bugünlük böyle 0 kaçamak buraya net yazcam hergün kaçamak yaparsam ama şöyle şartlandırmaya calisyrm mayısa kadar paket ürün yemek yok dye yani çikolata umarım basarcam yada bilmiyorum diyetisyenle konuscam bu tatlı meselesini neyse çok uzattım yaaa

Merhaba canlar

08/01 menüsü

18/6

13 de kahvaltim

17:30 da aksam kapanış 6-7 çorba kaşık fasulye kase değildir en minik tabağıdir kendisi büyük küçük olarakta resimleyecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…