İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Hoşgeldin canım

Hoş geldiniz aramıza katılmak isterseniz salı günleri baskül günümüz 2 ay ara vermenize rağmen 3 kilo çok az bir rakam if diyeti hızlı kilo alımı yapmıyor onun farkındayım

If ile birlikte düşük karbon mu besleniyorsunuz hepiniz.kizlar
Ortaya karışık beslenme yapıyorum canım ben protein ağırlıklı yapmaya çalışıyorum 0 gurubu protein beslenmeli diye okumuştum gerçekten bana protein ağırlıklı iyi geliyor

günaydın hayırlı CUMALAR kizlar ben geldim motivasyonum eksik burda yükselterek zayiflayacama inanyrm beni zayiflatin lütfen
Hayırlı cumalar olsun porsiyonları küçültün istediğiniz kiloya düşersiniz evde 1 saat spor yapın Leslie mesala onunla başlayin

kaptan sensin seni dinlcm canım
Teşekkür ederim tatlım salı günleri eksi paylaşmak dileği ile kızlar ekmeği yanlizca sabah 2 dilim yersiniz aksam 2-3 kaşık bulgur pilav serbes bir orta boy haşlanmış patates ekmek yerine geçer iki kaşık makarna ekmek yerine geçer evde makarna bulgur patates olduğu günler bunları yemek serbes tabiki abartmadan en fazla 3 kaşık olsun pirinç pilav yemek isterseniz 1 kaşık olsun ben aksam ekmek yemiyorum bilginize

ben kahvaltı ve öğlen yemeği yemedim dün akşam 6 da akşam yemeği yedim bugün mercimek köftesi poğaça ve ağlayan pasta yaptım onlrdan ölçülü yemeye clscm ccklr olunca sürekli istyodu dayanamadım yaptım

Çok geç saate birakma ölçülü incecik incecik olsun dilim mercimikli köfte 4 adet bol.salata büyük bardak ayran pogaca minik ise bir adet büyük ise yarım işte böyle birşey porsiyon küçültmek arkasına 1 saat sonra sade maden suyu sekersiz tarçınlı türk kahvesi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…