İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Çok geç saate birakma ölçülü incecik incecik olsun dilim 🙈 mercimikli köfte 4 adet bol.salata büyük bardak ayran pogaca minik ise bir adet büyük ise yarım 😅 işte böyle birşey porsiyon küçültmek arkasına 1 saat sonra sade maden suyu sekersiz tarçınlı türk kahvesi için
tamam cnm çok sağol bu ilgi çok çok çok hoşuma gitti inanyrm sen beni zayflatcaksin :KK19:

Merhabalar bende saatlere uymaya çalıştım 11 de kahvaltı 18 30 da yemek yedim 1 saat sonra kahve içerim birde detox suyum var
Güncel kilo bildirimini senmi verecektim canım son hedefte yazılı değil birtek sen kalmisin sen verecektin sanırım ☺️

Slmmm Ikra meyra Ikra meyra taşınmışsn hayırlı olsun yeni yerin 😘bende aranıza katılmak istiyorummm ama iff yapmiyorum yine de geliyim mi☺,çok kilo almadım ayni gibiyim
Hoş geldin canım tesekkurederim güzel dileğin için 🥰 bilgilerini silmedim gelirsin diye beklettim .ne gibi diyet yapıyorsun tatlım yada hicbirsey yapmiyiormusun 🙈 gel tatlım hep birlikteydik yine oluruz 💃💃🌼🌸

detoks suyunu merak ettim 😊
Yağ yakıcı detoks suyu

2.5 litre oda sıcaklığı suya iki zeytin kadar taze zencefil ince ince kiy 1 çubuk tarçın ekleyin 1 limonu ince ince dilimle saat 22 de yapılacak sabah içmeye baslayacagiz yatana kadar içilecek tekrar aynı şekilde sadece limonu çıkarip yeni limon eklenecek bu kürü iki defa kullanabilirsiniz sadece limonu çıkarıp limon ekleyeceksiniz. 3. gün tekrar taze zencefil tarçın ekleyin limon ekleyin

Not 3 hafta yapiyoruz 1 hafta ara veriyorsunuz

Bu detoks suyu ilk sayfamıza paylaşıyorum etkili hemde bağışıklık için soğuk algınlığı için etkili kızlar 💃
🤗

Son düzenleme:
X