İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Ara öğünümü 16.00 yaptım 10 adet fındık 1 sb. Kefir

Akşam 18.00 1 kase ton balıklı salata 2 kaşık bulgur pilavı 1 yeşil elma

Şimdiye kadar 2 lt su içtim ve 1 kupa melisa çayı

İf bozmaz tarçınlı su taecinli türk kahvesi şekersiz her şey serbes 🤗
Ben suya 7-8 damla limon sıkıyorum yada 1 tatlı kaşığı elma sirkesi katıp içiyorum. Sade su içemiyorum. Acaba bunlar aralıklı orucu bozar mı.
Son hedefin 60 kilomu canım geriye dönüp bakamadım 🙈
Evet canım inşallah 60 umarım sağlıkla ulaşırım.
Merhaba kızlar listeye ekledim kilo ve son hedeflerde yanlışım varsa söyleyin hemen düzeltirim 😍💃🥰😘 bol eksiler olsun yeni arkadaslarimiz 22 Aralık'ta başlangıç yaptım 🌼🌸🧿🧿
Teşekkürler canım. Yoğunlukta bile bizimle ilgileniyorsun🥰
Süpersin canım. Vücut yapın güzelmiş zaten kilo verince dahada güzel olmuşsun. İkizler kaç yaşında.

Ben suya 7-8 damla limon sıkıyorum yada 1 tatlı kaşığı elma sirkesi katıp içiyorum. Sade su içemiyorum. Acaba bunlar aralıklı orucu bozar mı.

Süpersin canım. Vücut yapın güzelmiş zaten kilo verince dahada güzel olmuşsun. İkizler kaç yaşında.
Bozmaz canım şekerli süt ayran bunlar bozar 🤗 ikizler Ekim ayında 4 yaş oldular büyüyorlar çok şükür 🤲 yaza fit olucagiz hep birlikte 💃💃🧿🧿🌼🌼🌸🌸💙💙💓💓

Birde 2.5 litre suya iki zeytin kadar taze zencefil ince ince kiy 1 çubuk tarçın ekle 1 limonu ince ince dilimle saat 22 de sabah içmeye basla yatana kadar iç tekrar aynı şekilde sadede limonu çıkar yeni limon ekle bu kürü iki defa kullanabilirsin sadede limonu çıkarıp limon ekleyeceksin. 3 gün tekrar taze zencefil tarçın ekle limon ekle 3 hafta yap 1 hafta ara veriyorsun 🤗

70.2 kilo başladım tabi ben demir takviyesi wc sorunlari yaşadım ikizlerim var 1.5-2 ay yürüyüş yaptım hızlı verdim çok inceldim boyum 1.69 60.5 düştüm tabi taşınma sürecinde saatlerim çok karıştı aksam 21 .5 da yemek yedim düzen gitti 🙈 tekrar kendimi toparlayip sizlere Ocak 5 te menü bildirimi ile katılacam inşallah
Maasallah, boyunuz da uzunmuş. Bu uzunluğa, gayet güzel kilonuz.
Süper incelmişsiniz. Bende en az 1,5 saat yürüyorum her gün. Bu kadar incelemem ama inceldiğim yere kadar artık 😅

24.12.2020 If 16/8
Ben bugün normal oruçtum. Kahvaltı yok.
Akşam
2 hurma 1 kepçe tarhana çorbası ve salata. 2 kaşık Kapya biber turşusu, 3-4 kaşık sebze yemeği ve yoğurt. 2 kaşık erişte makarna.
1 fican türk kahvesi
Suyu 2 lt tamamlayacağım
Saat 10 gibi 30 dk pilates yapmak istiyorum.

Birde 2.5 litre suya iki zeytin kadar taze zencefil ince ince kiy 1 çubuk tarçın ekle 1 limonu ince ince dilimle saat 22 de sabah içmeye basla yatana kadar iç tekrar aynı şekilde sadede limonu çıkar yeni limon ekle bu kürü iki defa kullanabilirsin sadede limonu çıkarıp limon ekleyeceksin. 3 gün tekrar taze zencefil tarçın ekle limon ekle 3 hafta yap 1 hafta ara veriyorsun 🤗
Teşekkür ederim yapacağım.🥰😍

Maasallah, boyunuz da uzunmuş. Bu uzunluğa, gayet güzel kilonuz.

Süper incelmişsiniz. Bende en az 1,5 saat yürüyorum her gün. Bu kadar incelemem ama inceldiğim yere kadar artık 😅
Yağ yakıcı detoks su paylaştım üstte onu tavsiye ederim birde tarçınlı türk kahvesi için 30 dkk sonra yürüyoruz 💃💃💃

Merhabalar arkadaşlar bugünkü menüm;

Öğlen 13:00 gibi : 1 dilim tam buğday ekmeği, 200 gr.haşlanmış patates, 1 domates, 1 salatalık, 35 gr. beyaz peynir

Ara 16:30 : 45 gr beyaz leblebi

Akşam 20:00 : 200 gr haşlanmış tavuk,2 yemek kaşığı makarna, 2 yemek kaşığı sarımsaklı yoğurt ve 1 yemek kaşığı zeytinyağlı yeşil salata

Neyseki mutfak tartım var yoksa çok sıkıntı olacaktı 😄 spor aletlerim de geldi yarın kurulumu yapılacak aktif sporuma yarın başlıyorum çok heyecanlıyım 💪🏻

Yağ yakıcı detoks suyu

2.5 litre oda sıcaklığı suya iki zeytin kadar taze zencefil ince ince kiy 1 çubuk tarçın ekleyin 1 limonu ince ince dilimle saat 22 de yapılacak sabah içmeye baslayacagiz yatana kadar içilecek tekrar aynı şekilde sadece limonu çıkarip yeni limon eklenecek bu kürü iki defa kullanabilirsiniz sadece limonu çıkarıp limon ekleyeceksiniz. 3. gün tekrar taze zencefil tarçın ekleyin limon ekleyin

Not 3 hafta yapiyoruz 1 hafta ara veriyorsunuz 🤗

Merhabalar arkadaşlar bugünkü menüm;

Öğlen 13:00 gibi : 1 dilim tam buğday ekmeği, 200 gr.haşlanmış patates, 1 domates, 1 salatalık, 35 gr. beyaz peynir

Ara 16:30 : 45 gr beyaz leblebi

Akşam 20:00 : 200 gr haşlanmış tavuk,2 yemek kaşığı makarna, 2 yemek kaşığı sarımsaklı yoğurt ve 1 yemek kaşığı zeytinyağlı yeşil salata

Neyseki mutfak tartım var yoksa çok sıkıntı olacaktı 😄 spor aletlerim de geldi yarın kurulumu yapılacak aktif sporuma yarın başlıyorum çok heyecanlıyım 💪🏻
Başarılar tatlım 💃💃 yaza fit girelim sporla destekli olursa yaza kadar 30 kilo gider tatlım 😍🥰 bol eksiler 💃💙🧿

Başarılar tatlım 💃💃 yaza fit girelim sporla destekli olursa yaza kadar 30 kilo gider tatlım 😍🥰 bol eksiler 💃💙🧿
Teşekkür ederim ☺️ inşallah 🤲🏻 Önce ilk hedefim olan 100 ü bir göreyim de gerisini getireceğim. Eski küçücük kıyafetlerime kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum 😄

Bende öyle yemeklerde abartmıyorum canım. Benim tek sıkıntım kahvaltı ve akşam yemeği öncesi aralıkta yediklerim. Canım sürekli paketli gıda istiyor mesela bu aralar eti karam gurme :KK8: her hafta yeni bişeye sarıyorumo_O
Bu hafta minimuma indirmeye çalışacağım..

Sen kaç kilo aldın canım?
12 aldım ya başta hic dikkat etmedim isyerinde neye ulaştıysam.onu yedim

12 de ilk öğün yaptim. Peynirli yağsız omlet ile 1 dilim ekmek , domates, yarim mandalina
Arada şekersiz Türk kahvesi
Aksam 6 da ton balıklı salata, 2 tane pirinç patlagı
Sabah da 1,5 saat yürüdüm
18 e 6 yapmis oldum yani if i

Merhabalar bebde if diyeti ile 6 kilo verdim sonra cok rahatsizlandim ve 2 ay ara verdim bu ara vermis oldugum surecte geri 3 kilo almisim. Gecen hafta carsamba yine basladim if+1saat yürüyüş yapiyorum
96 - - - - - - > 90
2 ay verme sonrasi
93.6 kilo oldum
Dun tartildim 92.9 geliyorum
Bakalim haftaya carsamba yine yazarim
Buraya girdikce de okuyup size yorum yaparim
Herkese kolay gelsin bol eksili tartilar 😅😅😅😅

X