İdrar testi pozitif kan testi negatif

Bende de pcos var polikistik över sendromu çok garip bişey hastalık olarak bile geçmiyor ama kalıcı bişeymiş hormonsal bi sendrom kist oluşabiliyor çok yumurtladığında tüyler çıkabiliyor adet geçilmesi kilo alma vb bunda düzenli beslenmek gerekiyor netten bakarsan daha detayli bilgi verir

2 gün önce yaptım 4 testte pozitif çıktı inanmadım 4 tane yaptım sonra kan verdim 1.2 sonra ağla ağlaya bildiğin kadar

Adet gününe 6 gün kala şuan 4 gün kaldı ama negatif çıktı kanka çok geldi böyle başıma üzülüyorum testelere sevinemiyorum

2 gün önce verdim negatifti şuan da adet günümü bekliyorum kan vermesine veririm de üzülüyorum o yüzden bakalım adet günüm geçsin olmazsam tekrardan veririm

2 gün önce verdim negatifti şuan da adet günümü bekliyorum kan vermesine veririm de üzülüyorum o yüzden bakalım adet günüm geçsin olmazsam tekrardan veririm
Gününüz geçerse tekrarlayın bence 4 testi aynı idrarla mı yaptınız testler hangi markaydı

Daha önce pozitif gördüğüm testler Predictor ama kanda çıkmadı 2 gün önce yaptığımda artımed oda kanda çıkmadı sıkıntı şu kasette de pozitif gördüm niye böyle anlamıyorum doktorda testler bozuktur dedi hep mi bozukları denk gelir

Hangi marka test kullandiniz

Bundan sonra bende kullanmam bi albi kaset yanlış çıkarmadı bu zamana kadar rabbim hepimize nasip etsin inşallah

Kan testi esastır.

Adetinizi ne kadar geçmişti bu testleri verdiğinizde ben gecikmeden 4 gün sonra verdim değerim 2 çıktı tekrar yaptırmadım ama regl de olmadım henüz

Adetinizi ne kadar geçmişti bu testleri verdiğinizde ben gecikmeden 4 gün sonra verdim değerim 2 çıktı tekrar yaptırmadım ama regl de olmadım henüz
1 hafta geçmişti bat, değerim 2.77 çıkmıştı.

Ben geç döllenme olduğundan neredeyse %100 emindim. Sizin ne kadar geçti batsın üzerinden ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…