İçime sarımsak kaçtı yardım edin

Ben zaten her rahatsızlığım da doktora gitmişimdir modern tıpa doktorlarmızada güveniyorum yıllardır uğrasıyorum son zamanlarda iyice arttı fitiller ilaçlar çözüm olmadı bende tamamen nette okudugum bilgiler dahilinde yaptım yaptıgımı savunmuyorum kesinlikle birdahada asla yapmam zaten komik olabilir ilk okunduğunda çok da abartmaya lüzüm yok diye düşünüyorum sizlerede iyi seneler

Cok komikti bence siz de gulmelisiniz. Neyseki cikmis gitmis sarimsak. Yoksa kadin dogum acildekilerde baya gulecekti.

Arkadaşlar o değilde afedersiniz benim bu iç dudakların orda sivilce beze tarzı birsey çıkmış batan kaşınan birsey vardı ben doktorun daha önce verdiği özel bölge için kaşıntı kremini sürerken farkettim sivilce tarzı beze tarzı birsey gibiydi

Allah belani vermesin salatalik patlican cok okuduk burda ama sarimsak nee enfeksiyon sorununu kokten cozmus olabilirsin kos doktora kos

Büyük ihtimalle genital siğil. Eğer oysa çok baş belası bir şey. Bence en yakın zamanda bir jinekoloğa görünün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…