İçime sarımsak kaçtı yardım edin

Tam mevsimi yeşillenir şimdi o sulak yerde

Çok şükür ileri derecede hiç olmadım ama Vajinit için böyle bir tedavi yöntemi var ama dikkatli olunmalı tabi. Denemedim ama yapılışı şöyle direk göndermiyorsunuz temiz bir ipe steril iğneyi geçirip sarımsağında ortasından geçiyorsunuz. 3 veya 4 saat kalıyor sonra çıkarıyorsunuz ip yardımıyla. Siz çok ezbere davranmışsınız. Ne oldu acaba son durum nedir

Doktora gitmem lazım vajinal muayene yaptıkları sırada çıkarırlar da sarımsak vajinal enfeksiyon için ne alaka

Ağza nasıl geliyor sarımsak tadı ordan ya?

Gecmis olsun umarım hallolmuştur. Baksanıza ipe geçiriliyor ve sonra çekiliyormus. Neyse sağlık olsun umarım sıkıntı olmaz.
İnsanların dalga geçmesi ne kadar çirkin birsey. Zorda kalan biri var yardım istiyor ve goy goy yapılıyor.

Ay gülmeyeyim diyorum ama tövbeler olsun ya. Sarımsak nedir. Öf yanmıştır cayır cayır allahım yarabbim. Yapmayın diyoruz şöyle kocakarı cahil işleri..kimi sülük sokar kimi sarımsak kimi başka ilginç şeyler.. kremi var fitili var bunun başka tıbbi yöntemleri var.. sarımsak sokmuş.. te allam akıl fikir ver

Benim evim sıcak olduğu için sarımsakları soyup buzlukta saklarım o şekilde kullanırım yemeklere falan yani buzluktan aldığım sarımsağı koydum oraya sonrasında akıntı gelmeye başladı sanırım eridi o şekilde oldu şimdilik bir sorunum yok küçük bi sarımsaktı zaten baya yoğun kokulu akıntı geldi ben bi yerde okumuştum sarımsağı vajinaya yerleştiriyolar sonra cıkarıyolar diye bende cıkarırım düşüncesiyle yerleştirdim ve korkup panik yaptım şu an bir sıkıntım mevcut değil eleştiren ve gülen insanları da gerçekten anlamıyorum daha önce doktorlara gittim fitiller kullandım fayda sağlamadı amacım kendime zarar vermekte değildi yani okuduğum şeyleri uygulamak istedim sadece komik birşey oldugunu sanmıyorum

Aynen öyle arkadaşım gülüyorlar dalga geçiyorlar çok komik birşey sanki yardım istiyorum yok süpürgeyle mi alıcaz diyor akılının biri yok saçma salak şeyler yazmayın arkadaşım o zaman yardım etmeyeceksen gülecekseniz yazmayın yani bizim millet eleştiriye pek bi merakldırı zaten gülme komşuna gelir başına büyük konuşmayacaksınız

Vajina içine aldığı şeyleri dışarı atar gidecek bir yer yok ki. Muhtemelen erimiş veya düşmüştür fark etmemissinizdir

hanımefendi,ama gerçekten gülünmeyecek gibi değil ki başlığınızı bi okuyun objektif şekilde ''içime sarımsak kaçtı''

yani tamam sarımsak vb besinleri ağız yoluyla alınca vücut direncini artırıyor ama,öyle enfeksiyon için vajene konur mu?

yani başıma da geleceğin pek zannetmiyorum çünkü ben tıp bilimine güveniyorum.

size de ufak bir tavsiye vereyim, vajene asla bu tarz kuvvetli asidik veya bazik özelliği olan maddeler koymayın.

oranın ph'sını bozarsınız, ve bu sefer mantar enfeksiyonu başta olmak üzere,daha birçok enfeksiyona davetiye çıkarırsınız.

en basitinden vajenin doğal florasında bulunan candida mantarı,asidik ph 'yı çok sever. ve enfeksiyonu da inatçıdır. haberiniz olsun.

iyi seneler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…