İçime sarımsak kaçtı yardım edin

Düşmediğinden emin misiniz (wcye vs). Bahsettiğiniz yöntem çok eskiden kullanılan bir yöntem sağlam iplerle bağlayıp vs tampon gibi yapıp bir süre bekletiyorlar, işe yaradığını söyleyenler de var ama ben olsam yapmazdım. Arkadaşların da dediği üzere bir an evvel acile gitmeniz gerek, çok daha ciddi sonuçlara yol açabilir bu durum. Kaldı ki sarımsak koymak gerçekren işe yarasaydı bunca fitili neden yapsınlar ki? Sarımsağın özü işe yarıyor (içinde bulunan bir madde) onu da fitillerde kullanıyorlar zaten. Sarımsak koymak bakteri yaymaktan başka bir işe yaramayacaktır maalesef. Daha yoğun bir enfeksiyon kapacaksınızdır içinize kaçtıysa.

Son düzenleme:
sarımsak şampuanı kokmuyor, benim aldığım en azından. saç derisine bayağı sarımsağı sürenler var deriyi kanatana kadar sürüyorlar saç çıksın oradan diye. onu kastettim :)
Bazıları kokuyor Gerçek sarımsağın kokusu nasıl geçiyor, şampuandaki bile geçmezken?

Konu sahibi enfeksiyonun geçti mi ?
Sarımsak çıkmış olsa dahi bence yine de dr.a git baktır farklı bir durum olur falan maazallah.
Yapmayın böyle şeyler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…