İçerde Mutlular ve neşeliler zayıflıyor

ben bugün başladımm

sabah küçük bir kepek ekmek arası peynir ve domates..

arada elma.

öğlen mercimek çorbası zeytinyağlı fasulye az yogurt..

ve su ile çay içiyorumm sık sık:)

dimi yaaa :KK43: sorry...kaydirigubbakcemile3
bugün çok yakın arkadaşımın doum günü, akşam nasıl tutcam kendimi pasta kesilirken onuda bilmiyom...
kendimi tamamen buna hazırlamaya çalışıyodum canımcım, sen çıkar aklından hemen o pis şeyi

dimi yaaa :KK43: sorry...kaydirigubbakcemile3
bugün çok yakın arkadaşımın doum günü, akşam nasıl tutcam kendimi pasta kesilirken onuda bilmiyom...
kendimi tamamen buna hazırlamaya çalışıyodum canımcım, sen çıkar aklından hemen o pis şeyi

evettt yemicemm pasta dediğin ne kişakkıdı

sen de dikkat et canım accık alayım derken kaçırmakaydirigubbakcemile5

Bugün yediklerim:
Sabah incecik 1 dilim kepekli ekmek (İBB'nin ekmeğini tercih ediyorum çünkü kepeği daha fazla), bir haşlanmış yumurta, 3 tane zeytin, yarım domates. Arada 2 tane kayısı yedim. Öğlen de z.yağlı fasulye(4 kaşık falan) ve 1 tane küçücük biber dolması. Bol su içmeye devam ediyorum ve akşamları da oldukça tempolu 1 saat yürüyüş yapıyorum. Sabah aç karnına ve akşam yürüyüşten sonra da 1 fincan yeşil çay içiyorum.

Bugün yediklerim:
Sabah incecik 1 dilim kepekli ekmek (İBB'nin ekmeğini tercih ediyorum çünkü kepeği daha fazla), bir haşlanmış yumurta, 3 tane zeytin, yarım domates. Arada 2 tane kayısı yedim. Öğlen de z.yağlı fasulye(4 kaşık falan) ve 1 tane küçücük biber dolması. Bol su içmeye devam ediyorum ve akşamları da oldukça tempolu 1 saat yürüyüş yapıyorum. Sabah aç karnına ve akşam yürüyüşten sonra da 1 fincan yeşil çay içiyorum.

menü süper görünüyor, aynen devam edersen kısa sürede daha da kilo verirsin bence...:nazar:

benim sporum eksik henuz. ama haftaya çarşamba inş step aletini alıyorum şu stepper mıdır nedir..

ondan sonra daha tempolu gidicem inşş:lepi:

sporsuz pek olmuyo çünkü:sinifsinif:

benim sporum eksik henuz. ama haftaya çarşamba inş step aletini alıyorum şu stepper mıdır nedir..

ondan sonra daha tempolu gidicem inşş:lepi:

sporsuz pek olmuyo çünkü:sinifsinif:

bende her yerde o stepper ı arıyorum, yazılanları okudum pek memnun herkes...
evde öööyle sallanırım üstünde...kaydirigubbakcemile2
hepsiburda da baktım, 80 fln fiyatı
sen nerden alıyosun tatlım?

bende her yerde o stepper ı arıyorum, yazılanları okudum pek memnun herkes...
evde öööyle sallanırım üstünde...kaydirigubbakcemile2
hepsiburda da baktım, 80 fln fiyatı
sen nerden alıyosun tatlım?

canım burda pendik tarafında kipa var alışveriş yeri oraya gelecekmiş haftaya 50 civarında diyolar fiyatı..

80 çokmuş ben de bi ara netten almaya niyetlenmiştim.

hmm bende akşam migrosla kipaya bakayım diyodum, birinden birinde bulurum heralde...
50 iyiymiş cidden...
şu anda kilo vermek için varımı yoğumu verebilirim sırnaşık şey

ayhhh
sırnaşık şey diye yazı çıkmış :)))
gülümseme şekliydi halbüküm o yaaa
yanlış anlamayasın sakın güzelim :KK70:

yok tatlım anladım ben:) kipaya bak evet orda vardır sanırım..a.s

menü süper görünüyor, aynen devam edersen kısa sürede daha da kilo verirsin bence...:nazar:

İnşallah canm. Ben kiraz detokslarında çok kilo verdim ve önümüzde 2 tane karpuz detoksu var onlarda da verirsem ve bu şekilde yemeye devam edersem veririm diye düşünüyorum.

Hepimize kolay gelsin a.s.

kızlar ab rocket mekik aletleri her yerde indirime girmiş kipada,özdilekte düşünürseniz bakın..burada ikisi var diğer yerlerde nasıl fiyatlar bilmiyorum..

ben bugün öğle ile akşam menümün yerini değiştirdim..dışardaydım ve lokanta da haşlanmış yumurta bulmam imkansızdı..akşamki menümü öğle yedim bende..
vee 70 dk yürüdüm sonunda şeytanın bacağını kırdım devamı gelir inşallah

uff kizlar bugünde gümledim islerim vardi yemek saetei tam 8e kaydi misafirde vardi derken,pilva kuru fasulye ve salatyi götürdümmmm.off off cok fenayim gitmicek bu kilolar böyleee:bbo::bbo::bbo:

uff kizlar bugünde gümledim islerim vardi yemek saetei tam 8e kaydi misafirde vardi derken,pilva kuru fasulye ve salatyi götürdümmmm.off off cok fenayim gitmicek bu kilolar böyleee:bbo::bbo::bbo:

arada kaçıyor işte aman bugün dikkat et, dünkü yediklerini telafi et cnm...

akşam eşim karşımda iki koca hamburger menüyü tek başına yerken sadece ton balıklı salatayla yetinmeye çalışıyordum halimi görmeliydiniz, yetim gibi kaldım :1shok:

sabah tartıldığımda kilomu aynı gördüm, demoralizeyim yaniii :mafoldumben

günaydınnnnnnnnnn yaa dün akşam bisküvili pasta yedimm mozaik pastaa soğuk soğuk dayanamadım:bbo: kociş sağolsun hafif tatlı bişey olmas diye diye yedirdikafamçokkarıştı

ama bugün çook daha az yicem:sinifsinif:

herkese günaydın a.s.

23 temmuz da yediklerim cokacimcoookcokacimcoook

sabah - klasik 1 dilim kızartılmış kepekli ekmek,2 kk peynir,domates,şekersiz çay
ara - 1 yeşil elma
öğle - 1.5 kepçe yoğurt,2 kayısı
ara - yeşil çay,1 kayısı
akşam - 2 büyük kase yayla çorbası (dünden kalmıştı)

günaydınnnnnnnnnn yaa dün akşam bisküvili pasta yedimm mozaik pastaa soğuk soğuk dayanamadım:bbo: kociş sağolsun hafif tatlı bişey olmas diye diye yedirdikafamçokkarıştı

ama bugün çook daha az yicem:sinifsinif:

kocişlerin oyununa gelmiyelim lütfen kötükedihüso
onlara bişe olmuyor tatlım olan bize oluyor ben kocişi dinlemeyi çoktaaan bıraktım yoksa 100 kilo olurdum :jeyyar:

X