İçerde Mutlular ve neşeliler zayıflıyor

günaydin canlar yeliz ben ruh halimi degistirrdigim iciin ayrica belirtmemistim akrepde yazmis bni zaten mutlulura biz onla takim arkadasiyiz 4. takimdan kendisi bugün antepe yolculuga cikti sanirim 1 hafta yok sizede haber vermemi istedi esi emri vaki yapmis azcuk :)

Günaydın kızlar a.s.

Listenin son hali şöyle

mutlular

pelince
akrep33
Tiptoniq
per.vin
YELİZ

neşeliler

banucan4
SuRReaL1907
zemus
gülsü

ben kiraz detoksunda buluşanlar olarak sonrasında diete girecektik dıye bılıyordum ordan devam ederiz die konusulmustu galıba ama değişmiş sizin listelerde cok guzel aslında denemeye deger 2 liste var şuan ve benim diet listem farklıydı diğer topikte listedeydim ama şuan olamayacagım o zaman kendi listemle devam edicem hepinize mutlu ve neşeliler olarak başarılar diliyorum inşallah istediğimiz sonuca ulaşırız hepimiz.....
mutlu ve neşeli günler........

canım o topikte farklı bir diyet grubu oluşursa konu kilitlenebilirmiş o aradada pelince bu topiği açmıştı bizde buraya taşındık orayada yazdım hatta buradan devam edeceğimizi linkte verdim sen hangi diyeti uygulayacaksın..ama detoksları yine diğer başlıktan takip edeceğiz..a.s.

mutlular

pelince
akrep33
Tiptoniq
per.vin
YELıZ
hasretim34

neşeliler

banucan4
SuRReaL1907
zemus
gülsü

listemizin son hali......

ben 48 kiloydum süperdim bi anda 12 13 kilo aldım 66 kiloyum yeni başladım haftaya cuma sonucu yazıcam ne olur ne olur 3-4kilo vereyeim :Saruboceq:

slm kizlar bugün kilo bildirimi günü ve bi haber verdim dedim.dün 57kilo 700grdim ama bu sabah tartiltim ac karna 56kilo tok karna 56kilo 600grdim sizce hangisine inanmaliyim,gerci ikisindede kilo vermis gözüküyorum cok neseliyim cokkkkkkkk.darsi herkese yavs yavas olacak bu issssssssskaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

slm kizlar bugün kilo bildirimi günü ve bi haber verdim dedim.dün 57kilo 700grdim ama bu sabah tartiltim ac karna 56kilo tok karna 56kilo 600grdim sizce hangisine inanmaliyim,gerci ikisindede kilo vermis gözüküyorum cok neseliyim cokkkkkkkk.darsi herkese yavs yavas olacak bu issssssssskaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

canım sabah kalkınca wc den sonra hemen tartıl gerçek kilon o ...

sagol zemuscum ay cok sevindim simdiiiii 56 kiloyum demektir.kizlar 6kilo vermem lazim kizlarrrrr hadi kolay gele hepimizeeeeee

HımmCADIARZU bir tarafta mutlular bir tarafta neşeliler .pekii size bir soru yerimsenibenya aranıza katılmak isteyen hem neşeli hemde mutlu olursa ne yapacaksınız:jeyyar:

slm kızlar benim diet ii didio dediğim gibi tıpatıp listeye uyamam ben az çok uyucam.bugün bir ince dilim karpuz birdilim kepek ekmeği peynirle kahvaltı öğlen yeşil fasulye kep. ekm. ve cacık akşamda tavuk çorbası yedim nasıl sizce....hrs kolay gelsinnnn

kızlar niye bilmiyorum diyeti uyguladığım halde içimde kilo veremeyecekmişim gibi bir his var..niye acaba..

diyetin dışına çıkmadım ama hata yaptım annemdeydim boya badana temizlik var 1 haftadır bitmedi yardıma gittim bende. eve gelince tartıldım akşam tartılmam aslında hep sabah aç karna tartırılırım tok karına tartılınca birde çok su içmiştim kilo vermediğimi aksine aldığımı gördüm feleğim şaştı..cuma günü bir an önce gelse veriyormuyum vermiyormuyum bir görsem..birde benim metabolizmam yavaş çalışıyor off..

diyetin dışına çıkmadım ama hata yaptım annemdeydim boya badana temizlik var 1 haftadır bitmedi yardıma gittim bende. eve gelince tartıldım akşam tartılmam aslında hep sabah aç karna tartırılırım tok karına tartılınca birde çok su içmiştim kilo vermediğimi aksine aldığımı gördüm feleğim şaştı..cuma günü bir an önce gelse veriyormuyum vermiyormuyum bir görsem..birde benim metabolizmam yavaş çalışıyor off..

canım sık sık tarılma hele akşam üzeri hiç tartılma ..moralin çok bozulur ..
yeşil çay iç ..ve muhakkak spor yap..sporsuz diyet olmaz ....

bu arada arkadaşlar ben ekmek yemiyorum onun yerine grissini yiyorum..oğlum var diye markete gitmiyorum aldıklarımı taşıyamam diye eşime grissini al demiştim bir koli almış sizde ne demek istiyorkaydirigubbakcemile3

slm kızlar benim diet ii didio dediğim gibi tıpatıp listeye uyamam ben az çok uyucam.bugün bir ince dilim karpuz birdilim kepek ekmeği peynirle kahvaltı öğlen yeşil fasulye kep. ekm. ve cacık akşamda tavuk çorbası yedim nasıl sizce....hrs kolay gelsinnnn

Gayet iyi canım. Ben de z.yağlı yerine ızgara köfte yedim bugün ama arada kaçamak yaptım :kedi: yarım porsiyon light dondurma yedim :icecream: Bende göbek falan kalmadı kaydirigubbakcemile2 Herkes zayıfladın diyor hihoyyyt

X