iç dudaklarından utanan varmı????

Sacmalik. Her erkek oraninda estetik olarak guzel olmasini istiyor. Uzun ic dudaklarla kimse iliskiye girmek istemez cunku rahatsizlik verir.

ONUR GURBUZ e genital bolgesi estetigi diye bi konu açıp bu yorumu yapmanız çok komik sizde bu dertten muzdarip olarak yazmakmı istediniz bizmi yanlış anladık bu mesajınızı??

Sacmalik. Her erkek oraninda estetik olarak guzel olmasini istiyor. Uzun ic dudaklarla kimse iliskiye girmek istemez cunku rahatsizlik verir.

asıl senin söylediğin saçmalık nerden biliosun erkeklerin ne düşündüğünü onlara çekici gelip gelmiceğini bilemzsin sen hem ne demek uzun içi dudaklarla kimse ilişkiye girmek istemez sen şuan burda rahatsızlığını belirten bütün arkadaşları daha da komplexe soktun bu lafınla ve arkadaşlar kaç kişi tanıyorum bu şekilde ve hepsininde kocası karılarını çok seviyo ve hiç eşlerinin rahatsız olduklarını beyan etmediler yani:umursamaz:

buda süper cvp canım :):dance::dance:

25 yıllık hayatımda bir kere oraya dikkatli bakmak aklıma bile gelmemiştir. temizliğimi bile el yordamıyla yaparım. siz bi de ayna tutuyosunuz ha? vış anammm.. get a life ladies! türkçesini bulamadım.

ne kadara mal oluyor.ben dokt gıdıp gostermeye bıle utanırım

25 yıllık hayatımda bir kere oraya dikkatli bakmak aklıma bile gelmemiştir. temizliğimi bile el yordamıyla yaparım. siz bi de ayna tutuyosunuz ha? vış anammm.. get a life ladies! türkçesini bulamadım.

aynaya tutup bakmaya gerek yok dırek bellı oluyo asagı dogru sarkan bısey sonucta.aynayla bakılcak durumda olsa uzun olmaz zaten

ben digitürkte ki bi estetik programında genital estetik operasyon izlemiştim ayy içim dayanmadı resmen ama o kadar uzun sürmüyo yani tek yaptıkları fazlalıkları kesip dikiş atmaka.s

şu zamana kadar hiç incelemek bakmak aklıma gelmemişti ama bikaç gün önce incelediğimde sanki bi tarafta var bi tarafta yok gibi:S mümkün mü ki böyle bişey kızlar aklım karıştı

yaa hıc aklınıza gelmemısse cok fazla bı anormallık yoktur.fazla uzun olnalar zaten bellı olyuyo.bakmayı aklına getırmeyenler ıcın soyluyorum.anormal sekılde uzun olanlar ayrıntılı bakmasına gerek yok zaten

bende de aynı problem var ve cok utanıyorum ilerde evlenmek bile istemiyorum çünkü çok çirkin gözüküyor baya sarkık duruyo ve birazda rengi koyu çok utanç verici benm için kendime olan güvenim bile yok bu yüzden günlük yaşamımda (

Koyu renkli dudakların çirkin olduğunu aklından çıkart bir kere. Kendi kendini ikna etmişin sadece. Kaldı ki oranın ne renk olduğu erkeklerin umrunda bile değil, yeter ki aran iyi olsun. Sarkık dudaklara gelince dudakların doğal hali sarlık zaten.

Son düzenleme:
hiç kafana takmana gerek yok cnm aynı problem birçok kadında mevcut :) gögüslerde bile bu tür büyük küçük kavramı olabiliyor benim arkadaşımın bir gögsü diğerinden bariz şekilde büyüktü bu sanırım sağ sol hesabı :) ama eğer rahatsızlık duyuyorsan bu senin psikolojini çokça etkiliyor aklını kurcalıyorsa estetik operasyon geçir derim ama bence kocan bu durumdan hiç rahatsızlık duymicaktır

canım benimde sol göysüm daha büyük ve asla rahatsız deılım camasırımdan soldaki azcık taşıyo o kadar eşiminde anlaması ıcın metre alıp ölçmesi lazım ne ameliyat dusundum nede kocam benı bu durumdan dolayı ıstemez falan utanma duyguları yasadım allahıma sukurler olsun saglıklıyım oyle aman aman bı sekıl bozukluguda yokhatta birinin öbüründen buyuk olması hosuma gidiyor e daha nıye kendımı strese sokayım ama demı halimize şükredelim kızlar öpüldünüz :lepi:

bolee olup esınden bune boylee dıe tepkı alan oldumu

bence bunu sorun olarak adlandirmak kesinlikle dogru degil. gayet dogal birsey.

iyide vajinalar kişiden kişiye göre değişiyor,benım kuzenım vrdı onunda iç dudagı baya uzundu.ama evlendıkten sonra toplamıs daha guzl olmus oyle dıyordu..bence takmamalısın kafana yanı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…