İç bosaltma

Yazdığınız paragraf son derece negatif, takıntılarla dolu. Mağdem bir tedavi sürecine girmişsiniz, tedavinize odaklanın.
Size göre negatif olabilir. Takıntılıda olabilir ben buraya iç dökmek için yazıyorum sizinde bir kalbi kirmaniza gerek yok diye düşünüyorum.Eger Takıntılı isem yazmazsiniz olur biter kırıcı yorumunuzuda kendinize saklarsiniz iyi akşamlar

Başlığı "içe boşalma" olarak gören bir tek ben değilimdir inşallah.

Sonuna kadar okudum. Ablanin ciddi sorunları var. Kendinden uzak tutmayi başarabilir sen iyi olur.
Tez vakitte hamile kalıp bebeğini kucağına almanı diliyorum

Siz hassas olduğunuz için herşeyi büyütmüşsünüz kusura bakmayın. Annenizle ilgili konuşmak için aramasında, ya da benim kız yeleği kendinin sandı demesine ne kötülük olabilir.
Tüp bebekle uğraşırken 3. Yapsam mı demesi hoş olmamış sadece. Düşüncesiz davranmış o konuda.

Ben alinganim ama benim ailemde aynı şekilde alingan. Ben onları gerekli gereksiz üzmelerini istemedim sadece. Başlarına iyi kötü bisey gelince ilk giden ben olurum. Bende sadece bir kere yanımda olmalarını istedim. Çünkü bu zamana kadar onların yaşadıkları şeyler başıma gelmedi iyi veya kötü. Ki bunlar sadece örnek olarak verdiğim şeyler hani bazen insanların gözlerinden ne hissettikleri okunur ya oyle olduklarını bildiğim için sadece yazmak istedim.sadece bir kere yanımda olmalarını istedim bir kere..

Sonuna kadar okudum. Ablanin ciddi sorunları var. Kendinden uzak tutmayi başarabilir sen iyi olur.
Tez vakitte hamile kalıp bebeğini kucağına almanı diliyorum
Cok tesekkur ederim bunlar sadece örnekler benim bebegimi bir kere sormamış bir insan ablam nasilsiniz kontrole gittinizmi vs. Teyze olacaksın ilk defa insan merak etmezmiş yada etmemiş olabilirsin. O zaman bana oturup kendi çocuklarını anlatamazsin şöyle akıllı boyle akıllı. Beni canımdan çok sevdiğim yegenlerimden soğuttu hareketleri ile

öncelikle tüp bebek süreci yaşamış biri olarak o duygu karmaşasını çok iyi anlarım biri bişey dedimi hemen alınma gücenme sinirlenme gibi ruh hallerine bende çok girdim yerli yersiz çok alındığım ağladığım zamanlar oldu ama bu tarz şeyler çoğu kişinin başına geliyor. görmezden gelip duymamak gerekiyor bunu yapan ablan dahi olsa önceliğin sağlığın tedavin ve bebeğin olmalı gerekirse konuşma resmiyet koy arana..çünkü kimse seni sen gibi anlamıyor emin olabilirsin buna belki bilmeden istemsizce açmıştır cocuk konusu yaada diğer konuları ama baktın o seni rahatsız ediyorsa sınırı sen çiz..kimseden sana hassasiyet göstermesini beklemeden

Rabbim en kısa zamanda, bebeğinize kavuşmayı nasip etsin. Benim ailemde buna benzer bir aile. Ben yıllar önce boşandım. Ablam sudan bir neden yüzünden benimle kavga etti. Benden 14 yaş büyük kendisi, kendisine hiç cevap vermedim. içindekileri döktü döktü ve en son dediki, sen boşandığın için bizi kıskanıyorsun. Aradan 10 yıl geçti. o kelimesini hiç unutmuyorum. Konuşuyoruz ama samimi değiliz.

Senin bu tedavileri bien hamileligin icin alttan aliyorum cumlesi herseyi aciklar ama hata olarak yaptiginiz sey daha konusmak
Rabbim insallah tekrar bir evlat nasip etsin size ama bu sefer kimseye soylemeyin
Ve ablalarinizla konusmayin kendi ve bebeginiz icin
Bu tup bebek tedavisinde de neden igne icin ablanizdan yardim istiyrosunuz
Anliyorum igne yapmasi cok zor ama sizin esiniz var o yeterli size anne baba olmak uzere kimseye soylemeyin bu sureci hamile kalinca da bencil olun biraz kimseyi dusunmeyin daha rahat edeceksiniz
Zira tup bebek surecinde de

Bizimde sudan sebep yüzünden neden hamile iken söyledi anlamış değilim önce soyle kendine boş boş kuruntu yapıp beni üzdü.

Tup bebek tedavisi gordugumu evli ablama söylemedim çünkü çok patavatsız herkese söyler. Asilama olmuştum o zaman bile kardesjm hamile olabilir diye bir kaç kişiye söylemişti. Tamam tedavi görmek kotu bisey değil ama insanların bakışı farklı oluyor. Diğer ablama gelirsek igne icin yardıma gitmedim esim yapti ignelerimi zaten,evlerimiz yakın hastaneden geçerken uğradık. Ogun tedaviye baslyacagimizi biliyordu hani bi destek istedim çünkü gerçekten zorlu bir süreç ama o benim yanıma bile çıkmadı..

Fazla alıngan geldiniz..ablalarda biraz fazla rahat.... yaşadığınız süreçler zor tabi ki...yaşamayan bilmez ..sadece şunu soylemek istiyorum ablanizi bebeğinizin kalbinin durmasından suçlamayın ..saglikliysa zaten her şekilde dünyaya geliyor...ben hamilelik surecim boyunca babamdan ve annemden ötürü hastanelerdeydim doğumuma bir gün kala Dr peşinde geziyodum hastanelerde...şükür ki evladım sağlıklı doğdu
Rabbim size de hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin

Tabiki de tedavi gormek ayip degil insanlarin ne dusundugune bakmakta degil benim soyledigim
Ama tedaviye basladiginizda zaten bir stres var Birde cevre baskisi basliyor en temizi kimseye soylememek bunu yaparsaniz ne demek istedigimi anlayacaksiniz boyle sonunda basa kakmak gibi seyler de yasamazsin
Yoksa bu surecleri burda kac kisi yasadi hepimiz seni anliyoruz ama ablalarin boyle bir yoldan gecmedigi icin sana destek olamiyorlar ki senin hassasiyetini de anlamiyorlar en temizi kendin icin uzak kalmak

Tek onu suclamiyorum herseyin Allahtan geldiğini bilen bir insanim bebegimjn kaybında kendimide cok sucladim.

Yegenlerinin bir kabahati yok ama ablan cidden fena.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…