İç bosaltma

Siz alıngansınız, ablanız da patavatsız ve empati yeteniğinden yoksun.

Bir an önce kendiliğinden gebe kalmanızı yürekten diliyorum

Siz alıngansınız, ablanız da patavatsız ve empati yeteniğinden yoksun.

Bir an önce kendiliğinden gebe kalmanızı yürekten diliyorum
Tesekkur ederim amin insallah yapı meselesi alıngan biri olduğumu cok iyi Bilen bir insanim, ben öyle değilim demiyorum ama insanlarda beni zorluyor.

Ben eskiden böyle değildim yaşadığım durumu çok takan bir insanim ve çevrem böyle yaptı beni ben neşeli etrafa gülücükler saçan bir kizdim içimi kararttilar konusmalarla yapilanlarla
Sizi anlamaya çalışıyorum , muhakkak ki yaşadıklarınız zordur ve sizi de eşinizi de yıpratmıştır . Destek mi alsanız acaba ?
Hem bu süreci daha kolay atlatırsınız böylece.

Merhabalar. Benzer şeyleri ben de yaşamıştım. Son tüp bebek denemesini ailemden habersiz yapmıştık Bebek 1,5 aylık olunca tesadüfen söylemiştik. Tekrar denerseniz bebek 2,3 aylık oluncaya kadar söylemeyin. Kendiniz için.

Onlara da bir ders olur.

Benim kafa cinselliğe gitti valla.ne fesatız.
Bazen hızlı yazmaya calisirken çok yanlış şeyler yazmisligim var :/
Aynı şekilde göz ucuyla okurken yazılan şeyleri çok farklı anlamisligim da var.
Ayrıca bir şey alırken de doğrusunu aldığımı sanıp eve gelen ürünün bir alt satırdaki oldugunu anladigimda sasirmisligim da çoktur :/
Yani bu bir dalginliktir,bir tez canliliktir gidiyor..
Sonumuz iyi olsun diyelim

Merhaba Umarim dediginizi yapabilirim. Hamile iken böyle üzdüler bilmeseler nasil olur bilemiyorum. Sağlıkla buyutun insallah

Sadece sorun eşinde mi? Morfoloji düşüklüğü için Ankara’da prof. Kaan Aydos var. Ona görünün. Sigara içiyorsa kesinlikle bıraksın. Havuç ve nohut yesin. Kaan Hoca takviye veriyor. Onlarda işe yarıyor. Benim eşimde de hem bozukluk hem yavaşlık vardı.
Daha 24 yaşındaymışsın. Kaç yumurtan toplanıyor? Kaç embriyon oluşuyor? Kaçı 5. Güne çıkıyor?
Ben 42 yaşında 5 tüp bebek, 5 operasyon sonucu bebeğime kavuştum. Senin yumurtan eşinde de sperm varsa elbet oluyor.
Bir de çok stres yapma. Moral çok önemli.

Kaan aydos ta 6 ay tedavi gorduk. 13 yumurta toplandı 7 si embriyo oldu 3u gitti kaldı 4 tane. Tesekkur ederim stres faktörü cok onemli tedavide

Kaan aydos ta 6 ay tedavi gorduk. 13 yumurta toplandı 7 si embriyo oldu 3u gitti kaldı 4 tane. Tesekkur ederim stres faktörü cok onemli tedavide
Rakamlarınız gayet güzel. Umutsuzluğa kapılmanız için bir sebep yok. 3. Günden 5. Güne çok zayiat yaşıyorsanız eş kaynaklıdır. Mikroçiple iyi spermler seçiliyor. Onu da uygulatın.

Rakamlarınız gayet güzel. Umutsuzluğa kapılmanız için bir sebep yok. 3. Günden 5. Güne çok zayiat yaşıyorsanız eş kaynaklıdır. Mikroçiple iyi spermler seçiliyor. Onu da uygulatın.
Umutsuzluğa kapilmadim hic bir zaman tek sperm tek yumurta oldugu surece şans vardır diye düşünen bir insanımdır. Bebeğimin kaybı zor oldu benim için

Hayati fazla dramatik yasiyorsunuz. Bu kadar katlanamiyorsaniz ablaniza uzak durun, iletisim kurmayin.

Olayları bu şekilde ilişkilendirmeniz doğru değil, beni üzdü ondan oldu, bana şöyle dedi böyle dedi fazla alınganlık
Bende hassas yapıya sahibim ancak siz durumu fazla abartmışsınız, hayatınızın her alanında bu şekilde davranıyorsanız bir yardım almanızı tavsiye ederim. Evlat Allah'tan gelen bir şey, ol diyecek ki olsun bunun üzerinde bu kadar hırpalanmanın bir manası yok. Yaşınız genç, gün doğmadan neler doğar, bu kadar karamsar olmayın ama dediğim gibi mutlaka bir yardım alın, bu şekilde yaşamak çok zor

Her anımı böyle kafaya takan bir insan degilimdir sadece bir süreçten geçtim ve geçmeye devam ediyorum onun için insanların biraz daha anlayışlı olmalarını beklerim. Çünkü ben empati yapabilen bir insanımdır..

Eger zaten caninizi acitmak icin yaptiklarini dusunuyorsaniz baginizi koparin.
Ama ben bahsedilen ablanin soylediklerinde de yaptiklarinda da kiskanclik goremedim.
Daha once de dedim daha hassas davranabilirlerdi her iki abla da ama siz de fazla abartiyor, fazla kuruluyor ve fazla davraniyor gibisiniz.
İnsanin evladini benim yanimda sevmesin demek vs benim icin hala saglikli bir fikir degil.
Velev ki dediginiz gibi sizi kiskandirmak icin yapiyorsa da zaten bu enerjiyle birbirinize iyi gelmezsiniz.
Buna yapacak bir sey de yok.

3. cocugu planlayan ama siddet goren ablaniz da keske bir daha plan yapmasa.

Gecmis olsun.

Bazen en yakınlarımızda olsa içimizin ne kadar yandığını bilemeyebilirler... Sahipken yokluğun ne demek olduğunu bilemeyebilirler... Siz yine de kendinize odaklanın güzel enerjilerle iyi dileklerde bulunun bu kadar zorluklar neticesinde inanıyorum çok güzel bir bebeğiniz olacak... Enerjinizi güzel duygulara harcayın...

Umutsuzluğa kapilmadim hic bir zaman tek sperm tek yumurta oldugu surece şans vardır diye düşünen bir insanımdır. Bebeğimin kaybı zor oldu benim için
Yazdığınız paragraf son derece negatif, takıntılarla dolu. Mağdem bir tedavi sürecine girmişsiniz, tedavinize odaklanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…