İbadet Günlüğüm

Canım sen ne diyorsun ben 30 yaşımdan sonra büyümeye başladım diyebilirim. Evet biraz geç kaldım

kaç yasindasin canım ben 32.
Kızlar erken büyüyor ama bazı sorumluluk anlamındaki olgunluk geç başlıyor ben de bazen diyorum keşke bu olgunlugum 10 yıl önce olsaymış o zaman herşey daha farklı olurdu.
Ibadet anlamında da öyle gün geçtikçe sorumluluklarımı daha iyi biliyorum namazı geç saate değil de vaktinde kılmaya kazalarımı yapmaya Allah inşallah bundan sonra ayağımizi kaydirmasin

bende 26 yaşındayım canım yani haziranda 26 yı dolduruyorum dilim varmıyor söylemeye :) bekarım daha :)
aynen öyle bende diyorum şuan ki aklım olsa 18 - 19 yaşımda neler yapardım zamanın kıymetini bilmiyoruz . bu olgunlaşma zaten genel ibadet anlamında da bende daha çok dikkat ediyorum evlenmek olarak da dini konulara çok dikkat ediyorum belkide o yüzden evlenemiyorum :)))))))

En iyisini yapiyorsun canım es insanı cennete de goturur cehenneme de evlenince anlarsın

Canım maşallahin var tebrik ediyorum seni . Bende cuma sohbetinde okuduğumuz hatmi bitireceğiz 4 cuzumuz kaldı kendim tekrar hatim başladım . 3 cüzü bitirmek üzereyim her gün kaza namazı kılmaya çalışıyorum senin yazdiguni görünce teşvik ediyorsun ne güzel. Rabbim bol bereketli günler nasip eder inşallah

Bu gece ve sabahim çok verimli geçti bin şükür . 30 sayfa Kuranikerim ve 8 rekatlik Duha namazı , 2 yatsı namazı kazası ve sabah namazı kılındı ama sanırım bugün gündüz uyuyacağım çok uykum var

Cansucum çok sağol Allah razı olsun. Aslında çok olduğu için değil ama devamlı olduğu için biraz mutluyum, daha iyisi tabii ki yapılabilir.

Allah senin de ibadetlerini kabul etsin, daim olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…