İbadet Günlüğüm

Cansucum çok sağol Allah razı olsun. Aslında çok olduğu için değil ama devamlı olduğu için biraz mutluyum, daha iyisi tabii ki yapılabilir.

Allah senin de ibadetlerini kabul etsin, daim olsun inşallah.
kızlar bu günlerdede günlük kılıyorum bir kaç sayfa kuran kerim okuyorum
bir hatimin 3 cüz kaldı

Bana dua edin hamileyim eşimle Akdeniz anemisi taşıyıcısıyız bebeğime geçme ihtimali %25 sağlıklı doğma ihtimali %75 Bebeğimin niyetine yeni hatim başladım duaya ihtiyacım var.

Bana dua edin hamileyim eşimle Akdeniz anemisi taşıyıcısıyız bebeğime geçme ihtimali %25 sağlıklı doğma ihtimali %75 Bebeğimin niyetine yeni hatim başladım duaya ihtiyacım var.
Allah yardımcınız olsun. İnanın hiçbir risk yokken de bebeklerimiz hep Allah’a emanet büyüyor ancak biz bunu her zaman idrak edemiyoruz. O yüzden siz emanetin O’nda olduğunu bilin ve mutlu bir gebelik geçirmeye bakın, bugünlere dair güzel hatıralar biriktirirsiniz inşallah.

Amin teşekkür ederimm bebeğim hasta da olsa aldırmıcaz ama inşallah sağlıklı olur Allah kimseyi hastalıkla sınamasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…