I phone mi yoksa Samsung s4 mü ? çok kararsız kaldımmm :((

Yaklasık 4 senedir iphone kullanıyorum hatta bu mesajı iphonemdan yazıyorum. Basit kullanıcı dostu ve güvenli bir telefon istiyosan bence iphone. Samsunglar özellik bakımından daha iyi olabilir ama çok kolay arızalanıyor yakın arkadaşlarımda samsung var ikide bir format atıyolar. Bir de samsung hergün yeni bir model çıkardığından bugün alırsan yarın zarardasın ama iphoneda bu yok bence daha karlı.

benim samsung var ama pc mac ıpad kullanıyorum

uyum ve özellıklerı bakımından samsung kullanıslı ama ıpone daha ıyı !

elinizdeki teli bılgısarınızı özelllik ve neye göre kullanıcaksnız onu dusununun

Iphone samsung u hertürlü yer
Benimde secim yapmam lazim bu aralar. Iphone 4 var bende 5 alip sanki yeni telefon almamis olmak istemiyorum ama samsung u da kardesim kullaniyor hic Sevmedim bi kere elime büyük geliyor tek elle kullanamiyorum hemde sanki samsunglar daha yavas bilmiorum ya galiba iphondan yana kullanicam hakkimi

İphone derim.
4s kullanıyorum ama harika diyebilirim.
Eşim 5s aldı bi kaç gündür onu kurcalıyorum. Fotograf ve video boyutunda cag atlamışlar. Ağır çekim modu vs var. Nasıl güzel söylememe bile gerek yok. :)

Aynı fiyat artık neredeyse ama iphone fiyatından cok aşşağıya inmez satarsan yine iyi bi para kalır elinde.
Samsung öyle değil.

Eşimle birlikte almıştık telefonlarımızı o zaman s3 yeni cıkmıstı hemen aldık ve cok dikkatli kullansada 1 ay içinde sadece bi kere düştü. Ekranı tuz buz.
Ben telefon kullanımında cok bahtsızımdır, suya düşürürüm, merdivenlerden yuvarlarım falan ama çiziği, eziği bile yok.

Bu konuda iphone 5s vs samsung s4 yazdıgında bideolar cıkıcaktır dayanınıkla ilgili onları incele.

İphone gayet bencil bi telefon başka markalardan veri/belge alışı yok ama bu sizin yararınıza birşey.
Virüsle ugrasmak istemezsiniz ki artık whatsapp gayet büyük bi kolaylık.
Bide iphone kullanım oranı oldukca yüksek bence pek sorun olmaz.

Eline aldıgında anlarsın farkı emin ol. :)
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullan :))

Bende bi ara böyle kararszdm ve Samsung s3 aldm gayette memnumun ben fotoğrafclkda yaptgm icin resim çekme kalitesi önemliydi fotoğrafa olan ilgimdn dolayi. IPhone'a google play store dan bisi indirmek istesen elli tane güvenlikle ilgili sorun çıkıyor. En sinir olduğum da bi geri tuşu yok orta tuş war sadece bluetooth ile ilgili bişi gonderip alamıyorsn istedgn müziği zil sesi yapamıyorsn internete çok sık gireceksnde s4 daha iyi ekran boyutu faln

İphone 5 kullanıcısı olarak kesinlikle iphone öneririm. Elinizin altında çok hızlı bir bilgisayar olarak düşünebilirsiniz.. Samsung'lar donma yapıyor çok hızlı aktif bir telefon değil.. Verdiğiniz paraya yazık olur!!

Sevgilimde iphone ablamda ise s4 var.

Ben olsam s4 alırdım. Bence Samsung çok iyi bi'çıkış yaptı ve solladı hepsini

Nerdeyse bu zamana kadar hep Samsung kullandım, ablamda da s4 var hiç donma sorunu yaşamadık.
İphone gibi şarjı da hemen bitmiyo.

Iphone um bozulunca samsung almıstım. Iphone umun bozuk hali bile samsungtan iyi çalışıyor çok pişmanım aldığıma.

Nerdeyse bu zamana kadar hep Samsung kullandım, ablamda da s4 var hiç donma sorunu yaşamadık.
İphone gibi şarjı da hemen bitmiyo.

Kullanım alanına bağlıdır seçimler.. Benim için önemli olan hız ve internet. İphone5 kullanıyorum,Samsung4s de kullandım sürekli donma yaşadım.. Şarj süresini önemsemiyorum araç şarjım ve şarjlı kabım var. İşlevi önemli benim için. Çokta memnumum 6yi dört gözle bekliyorum 😃😃

Şarjlı kaplar samsung içinde var:)

Ama şu doğru iphone kullanıcıları samsungta çok zorlanıyo, büyük ihtimal ben de iphone alsam zorlanırım.
İşlevden kastını anlayamadım çünkü s4, iphone gibi resmen.

Beyaz bir Samsung Galaxy Note 3 herseyinden memnunun iphone 4s kullaniyordum 5S alacaktim ama note u bi arkadasimin elinden alip kurcalayinca fikrim degisti bayiliyorum ya Medcezirde gorurdumde amma buyuk derdim meger hic oyle degilmis 8 cekirdekli 13 MP kamera cok hizli cook ve Dubaiden aldim 1064 liraya

3 yıldır iphone 4 kullanıyorum; tepe tepe kullanmak deyiminin tam olarak karşılığıdır benim telefonumla münasebetim. 2,5 yaşındaki oğlum tarafından belki 100 kere yere atılmak, bir seferi sabunlu olmak üzere üç kere banyo yaptırılmak, açma kapama düğmesinden içeri japon yapıştırıcısına maruz bırakılmak gibi işkencelere banamısın demedi maşaallah:))) ama o son kayısı hoşafını dökmeyecektim garibin tepesinden( işte o günden beri video izlerken kulaklık takmam gerekiyor.

Ben samsung s4 kullanıyorum. Hiç bir şekilde donma, kasma sorunu yaşamadım. Kamerası iphone 5 e göre çok daha iyi. Öyle ki eşim bir fotoğraf çekeceği zaman benim telefonumu istiyor daha güzel çekiyor diye. Ayrıca s4 ü defalarca yere ve hatta suya düşürmeme rağmen hiç birşey olmadı, sapasağlam hala. S4 ü tavsiye ederim.

bende galaxy note 3 almak istiyorum. Dayanıklılığı nasıl ?

Eğer birkaç ay daha beklersen her 2 telefonuda çok daha uygun fiyata alabilirsin. Ayrıca iphone 6 büyük ekranla gelecek. Ben olsam bir iki ay beklerdim.

Tabiki samsung derim samsung bir cok acidan son derece yukselise gecen bir marka tabletinden tvsine telefonundan kamerasina kadar bir cok markayi sollamis durumda...iphoneda batarya suresi iki senedir ya cope atarsin iki sene sonunda ya batarya yenilersin cok donma sorunu var kisitli programi yukleyebilirsin...suan samsung s4 kullaniyorum cok memnunum son derece zarif kullanimj kolay kamera kalitesi mukemmellll tavsiye ederim ama eger imkanin varsa bence note 3 de goz at derim mukemmel bir telefon gercekten...ssmsung alda ne alirsan al gercekten cok cok iyi bir marka...

Kizlar Samsung S4 ' ün piyasada ki fiyati nedir suan?

Bu arada bende samsungcuyum :)

samsung kendini baya geliştirdi arkadaşım.kesinlikle s4 al derim.ben s4 kullanıyorum şuan ve en büyük artısı şarjın uzun süre gitmesi benim için.2 buçuk gün oldu şarja takmadım daha pili %38 lerde.oyun oynadığım halde kamerası da gayet güzel elimde 14 megapixel yarı prof.fotoğraf makinesı var ama fotoğraf kalitesi s4ün çektiklerinin yanından geçmez.
ama s5 çıkıcakmış istersen onu bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…