I phone mi yoksa Samsung s4 mü ? çok kararsız kaldımmm :((

Herkese selam kızlar bu dert değil tabiki ama yine de size danışmak istiyorumm. Elimde bir miktar para var. telefon almak istiyorum. Ama hangisini alacağım konusunda kararsızım. :26:
Iphone 5 5s veya samsung s4 alıcam gibi ama hangisini alıcam karar veremedim.
Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum sizce ıphonemi s4 mü ?
Hangisi kullanışlı ? hangisinin kamerası iyi çekiyor ? kasma olayı felan var mı ?
ve son olarak ıphone de resim müzik gibi dosyaları sadece ıphoneden ıphoneye mi gönderebiliyoruz ?
Yardımm kızlarr:26:

ı phone ve galaxy s4 telefonlarının ikisini de kullanmış biri olarak sana düşüncelerimi aktarayım :)

bende iphone 4s vardı. i phone dan hız dışında başka bir özellik beklememelisiniz. tip olarak kesinlikle daha şık bir telefon. i phone 5 ve 5s ler çıkınca 4 serisinde aşırı bir yavaşlama oldu, bu nedenle farklı bi tel alayım dedim. karşıma galaxy S4 çıktı. ekran boyu, görüntü kalitesi, özellikleri bakımından beni büyüledi diyebilirim. en başta mükemmel bir kamerası var. tv kumanda olabilme özelliği var, yüz tanıma sistemi var, göz teması sistemi var. var da var.. şarjı; iphone da olduğu gibi çok oynarsanız her akşam şarj etmelisiniz. ama 1.5 saatlik bi sürede şarjınız fullenir. beni mutlu eden bi yönü de hızlı şarj olması :) önemli bi ayrıntı çünkü. ayrıca internet hızı da çok iyi. yani beni galaxy s4 ten vazgeçirebilmesi için iphone un da beni büyülemesi lazım :)

özetle.. özellik değil sadece görünüş ve güzellik istiyorum diyorsan iphone la hiçbiri yarışamaz.
özellik ve içerik kalitesi istiyorm diyorsan s4 ü şiddetle tavsiye ederim. isteğine göre ikisi de tercih edilebilir telefonlar.

Kullanan biri olarak kesinlikle s4. Uygulamalari cok iyi bir kere androidin. Onun disinda hic kasma falan yapmiyo. Kamerasi video cekimi oldukca net. Her isimi bununla yapiyorum valla. Bankacilik islemleri ucak bileti satin alma vs.. ustelik ekrani cok genis film falan izliyorum rahatlikla.. s4 oneririm.

Son düzenleme:
Slm bende yeni aldım galaxy s4 mini ablamadada ı pone var 4 s ama keşke seninkinden alsaydım diyorr gerçekten çok memnunumm inannılmaz güzel tavsiye ederim

Samsung hemen arızalanıyor tavsiye etmem

Iphone gerçekten çok güzel. Kaliteli, sağlam. Ben de 5s gold'ları çok beğeniyorum ama Samsung 4s'ler de çok güzel. Annem, abim ve kardeşim Iphone kullanıyor, ben samsung kullanıyorum. Telefonumdan çok da memnunum, çok isteyerek aldım ama Samsung'lar belli bir süre sonra sürekli donmaya başlıyor. Çok hassas telefon. Dikkatli kullanmak lazım. Aldığınız telefonu 2-3 yıl boyunca kullanmak istiyorsanız tercihinizi Iphone'dan yana kullanın derin.

kardeşimde s4 bende mini var. s4ten gayet memnun fotoğrafları falan da çok iyi.. yani samsung dan gayet memnunuz yine olsa yine samsung alırım :KK9: illa samsung ya da iphone demezsen eğer, eşim de lg g2 kullanıyor onun da çok güzel bir telefon olduğunu söyleyebilirim.. kamera kalitesi falan harika..

bende i phone 5 vardi samsung s4 aldim
bes ay dayanabildim oda zar zor
kesinlikle i phone kullandiktan sonra samsungla hayatta anlasilmaz.en azindan ben yapamadim
i phoneden baska bisey kullanmam artik zaten.
5 s almani tavsiye ediyorum siddetle.
cok ama cok daha kullanisli.herseyiyle daha guzel ve daha canli.

bu kadar dosya aktarımı yapan program varken takıldığınız konu bu mu? hızlı, sorunsuz ve keyifli bir telefondur iphone, samsunga fakir iphonu diyoruz biz naçizane sevgiler :))))

Konuyu görmem benım içinde iyi oldu ben iphone kullanıyorum çok memnunum ana esım samsung seviyor sevgılıler gununde hedıye almayı duşunuyofum ama s3 mu s4 mü alsam karar veremedim note 2 de hoşuma gıtti aslında

Bende de note 2 var. Çok memnunum. Hemen hemen 1 yıl oldu alalı. Zaten tüm işimi de bununla hallediyorum.
Değiştirecek olsam note 3 alırım. :) Küçük telefonla yapamam gibi ya :)

bende galaxy note 3 almak istiyorum. Dayanıklılığı nasıl ?

Bazı arkadaşlar samsung icin "fakir iphone u" gibi komik bir tabir kullanmislar milyonlarca insan 1.000-3000 Tl arasi verebiliyorsa fakirlik ne guzel seymis !:)

Guzel arkadasim cok memnunum babamda siyahi bende beyazi var dayanikliligi gayet iyi sahsen burda galaxy ace den bahsetmiyoruz hıphızlı bilgisayardan hizli telefon cok şık ve zarif siddetle tavsiye ederim :KK16: samimiyetime inanmadiysaniz internette bu işin forumlari var yorumlari okuyun gidin en yakin telefoncuya alin elinize zaten satin alirsiniz ama netten alin kaziklanmayinsevgilerr :)

Ben ıphone dan xperıa z1 e gecıs yaptım canım gayet memnunum...Benım ıcın oncelıkle nasıl fotograf cektıgı onemlı ve bu telefon harıka cekım yapıyor...Ne kadar butce ayırdın bılmıyorum ama ben 2,200 e aldım gecen ay ...Bır ıncele ıstersen

Bu arada tam olarak adı Sony xperıa Z1 ...
Suya ve toza dayanıklı ve gecenlerde esımle kapalı havuza gıtmıstık havuzun ıcınde harıka fotograflar cekıldık :21:
Bıraz buyuk ama alısıyorsun...
Ben ıphone kullanırken suya dusurdum ekrandakı su ızlerı hıc gecmedı telefon yavasladı vs...
Bence bu ozellıgın olması da ayrı bırsey...

Bu arada tam olarak adı Sony xperıa Z1 ...
Suya ve toza dayanıklı ve gecenlerde esımle kapalı havuza gıtmıstık havuzun ıcınde harıka fotograflar cekıldık :21:
Bıraz buyuk ama alısıyorsun...
Ben ıphone kullanırken suya dusurdum ekrandakı su ızlerı hıc gecmedı telefon yavasladı vs...
Bence bu ozellıgın olması da ayrı bırsey...

kesinlikle katılıyorum iphone kullanan arkadaşlarım bile telefon diye ben buna derim diye sony e özeniyolar ekran genişliği, su geçirmezliği ve sağlamlığı açısından çok iyi..

kesinlikle katılıyorum iphone kullanan arkadaşlarım bile telefon diye ben buna derim diye sony e özeniyolar ekran genişliği, su geçirmezliği ve sağlamlığı açısından çok iyi..

Evet canım ıphone nın butun telefonlarından pahalı ama deger bence :KK34:
Isletım sıstemıne alısmak zor oldu ıos tan sonra ama hıc onemlı degıl ustelık ıphone dekı uygulamalar ucretlı bunda ucretsız...

Evet canım ıphone nın butun telefonlarından pahalı ama deger bence :KK34:
Isletım sıstemıne alısmak zor oldu ıos tan sonra ama hıc onemlı degıl ustelık ıphone dekı uygulamalar ucretlı bunda ucretsız...

Kesinlikle z1 harika bir telefonn gerçekten ama nasip değilmiş :) yaza artık anneme verir kendi paramla alırım inşallaaahhh ah o havuzda fotoğraf çekme keyfii z1 birtanee ama note 3 te güzell :KK16:

Kesinlikle z1 harika bir telefonn gerçekten ama nasip değilmiş :) yaza artık anneme verir kendi paramla alırım inşallaaahhh ah o havuzda fotoğraf çekme keyfii z1 birtanee ama note 3 te güzell :KK16:

Evet canım ınsallah alırsın sende cok guzel kullandıkca hayran oluyorsun :KK16:

X