I phone mi yoksa Samsung s4 mü ? çok kararsız kaldımmm :((

s4 kullanıyorum mesela geçengün gece çatıda fotoğraf çekmek istedik deniz görüyoruz ayıptır söylemesi hem karşı tarafın ışıkları güzel çıksın hem bizim yüzümüz belli olsun istedik ıphone sınıfta kaldı s4üm süper fotolar çekti fotoğraf önemliyse senin için s4 derim zaten birçok fazla özelliğide var ıphone a göre

ıphonenin 8 mpiksel
samsung 13 mpiksel :S
samsungun daha iyi çekmesi gerekmez mi :S

canım bence ikisi de değil. ben de iphone alacaktım sonra bi arkadaşım tavsiyesi üzerine general mobile discovery aldım. ikisinden de ince ve şık. ayrıca kıyaslama sitelerine bak fiyat performans olarak iphonedan bile önde görünüyor. 600 küsüre aldım çok memnunum

canım onu da internetten araştırdım ama ekranı çok dayanıksız diyorlar fotolarda net çıkmıyor diyorlar :S

camera konusunda ıphone s4ün eline su dökemez bir dünya çekim modu var hareketli çekim olsun sesli çekim olsun. ayrıca görünüş olarak kendini geliştirmeyen tek telefon ıphone isteyen alır istemeyen almaz mantığı var buda benim hiç hoşuma gitmiyor mesela

ıphone 4 kullanıyodum şu anda ıphone 5 kullanıyorum ve ıphone kullanan insan başka telefonu çok zor kullanıyor ben mesela bundan sonra ıphone 6 alırım.ama tabiki samsung fotoğraf konusunda çok iyi ayrıca artık bluetooth kullanılmıyo bile nerdeyse o yüzden o sorun olmaz ki internet paketin olmadan bu iki telefonuda boşuna almış olursun. bana samsung çok karışık gelir ama alışmadığım için tabiki karar senin ikiside gayet iyi telefonlar

canım onu da internetten araştırdım ama ekranı çok dayanıksız diyorlar fotolarda net çıkmıyor diyorlar :S

yok artık dayanıksız mı az önce telefonu kullanan bir arkadaş düşürmüş anlatıyordu çizilme dahi olmadı diye :))
sımdı burdan adres verıp reklamcıymısım algısı yaratmak ıstemıyorum ama youtube inceleme vıdeolarına bak hem turklerın hem de yabancıların ozellıkle yabancılarınkını ıncele onlar detaylı vıdeo resım, oyun performansı gb testler yapıyorlar.Türkiye'ye geldiğinden beri araştırmasını ve takibini yapıyorum telefonun ve kendısıne bayılmış durumdayım, bayilere sorup duruyorum onlarda elimizde yok diyip duruyor benim durumum bu ama tabiki önemli olan senin içine sinen telefon olması dediğim gb tanınan bir marka olsun kafam rahat olsun diye düşünüyorsan sony xperia z 2 arkadaşım kullanıyor ıkısıde telefonlarına aşık

Selamm.. bende 1 ay önce cok kararsizdim iphone mu alsam yada Samsung Galaxy S4 mü.. sonra kararim S4 almak oldu ce suan bu yaziyi S4üm ile yaziyorum
Erkek arkadaşım ın da bilgileri sayesinde bu telefonu aldim.. ve cok memnunum hic pişman degilim.. neden mi?
Çünkü kamerasi daha iyi, cami daha sağlam, ekran daha büyük ve bunum "motoru" sanirim iphonunkinden daha iyi :)
Bu telefonu 100 kerede yere düsürsen ekrandaki cam kirilmaz cok aşırı sağlam.. ama iphone kullanicilarin çoğunun telefon nun ekrani kirik baya çat lak yada çizik. .
Üstelik samsungda android sistemi var.. Google play store da istediğin ücretsiz seyi indirebiliyosun ama i phone da appstore gerekiyo ve orda bukadar ücretsiz seyler yok sanirim ve i phone da bluetooth sorun.. sarki indirmek isteyincede itunes dan indirmel gerekiyo galiba.. o yüzden başlı başına "apple" markasina isinamadim zaten..
I phone nun tek artisi dış görünüşü. . Yani ele daha yatkin.. ama benim kücük ellerim var yinede bu samsung ile memnunum büyüklügü acisindan.. hem bu telefonda şık.. yani diyecegim sırf dış görüntü yüzünden i phone alma derim.. ayrica i phone nun bi kac gereksiz özelliği var diyede okadar para vermeye hic lüzum yok.. bence okadar para karşılığı hic deymez i phone almaya ..
Ben çok memnunum telefonumdan.. :))
Kararin her ne olursa Hayırlısı olsun Canım :)

İkisini kıyaslarsak kesinlikle s4. Iphone şarj tüketimi felaket bişey günde 2.kere dolduruyor arkadaşım ama yetmiyor :) ben note 2 kullanıcısıyım seçeneklerin arasinda olsaydı kendi telefonumu önerirdim :) her dk elimde olmasina ragmen 2 gun sarjim yetiyor ve dizi film rahatça izleyeniliyorum kamerasida cook iyi :) ama iphone düşünme bence kesinlikle s serisinden bi telefon al

Kesinlikle samsung tercih ederdim. cekim gucu ozellikle wifi icin cok kotu. klavyede zorlanabilirsin. ayrica sormadan net paketini bitirebilirler- her dk gelen guncellemeler ile.

Sony Xperia Z diyorum başka bişe demiyorum:)) Xperia Z1çıktı oda süper :)) ama ıpone la samsung arasında samsung derim fotoyu daha güzel çekiyor..

tabikide Samsung s4 kendim s3 kulaniyorum esim iphone kulaniyor gøzum kapali Samsung secerim kulanimi kolay resim cekmesi harika

S 4 Candır
Iphone alacaksan şarj aletini yanında gezdir :)

S 4'ün fotoğraf çekimi, ekran kalitesi, full hd video çekimi ,
tarayıcı hızı muhteşem.

Eşimde de LG G 2 var o da süper telefon gerçekten.

Iphone kamerayı 8 mp de sabitledi.
Boyut desen aynı.
Bence değmez.

General mobile discovery hem uygun hem de bütün özelliklere sahip iPhone çok agir ya ikisinde 9megspiksel kameraya sahip iphonde wassapda ifadeler yok diye biliyorum.bide bulutut yok illa karsidakide iPhone olacak yoksa olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…